Kısa Sürede Zengin Olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Merhaba, kısa sürede zengin olmak için, büyük para kazanmak için ne yapabilirim? Hangi duaları önerirsiniz ve ya hangi varlıkla elde edebilirim?

bigdaddy

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım
Cübbeli Ahmet hocanın dualarım kitabını öneririm size

bigdaddy

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım
Daha önceleri yaptığım ama nerdeyse 1 yıldır yapmadığım bir uygulamayı anlatayım:

Sabah imsakla kalkılıp güzelce abdest alınır sabah namazının sünneti kılınır ve tesbih alınarak dikkatli bir şekilde
100 adet SÜBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ
100 adet SÜBHANALLAHİL AZİM VE BİHAMDİHİ
100 adet ESTAĞFİRULLAH
100 adet YA KAFİ
100 adet YA GANİ
100 adet YA FETTAH
100 adet YA REZZAK
100 adet YA KERİM
100 adet YA VEHHAP
100 adet YA ZE'T-TAVİLİ
100 adet YA MECİD

Biraz uzun ama faydasını görmek için düzen gerekiyor.
Not: güneş doğmadan farzı kılman gerekiyor. ona dikkat etmek gerekiyor.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Daha önceleri yaptığım ama nerdeyse 1 yıldır yapmadığım bir uygulamayı anlatayım:

Sabah imsakla kalkılıp güzelce abdest alınır sabah namazının sünneti kılınır ve tesbih alınarak dikkatli bir şekilde
100 adet SÜBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ
100 adet SÜBHANALLAHİL AZİM VE BİHAMDİHİ
100 adet ESTAĞFİRULLAH
100 adet YA KAFİ
100 adet YA GANİ
100 adet YA FETTAH
100 adet YA REZZAK
100 adet YA KERİM
100 adet YA VEHHAP
100 adet YA ZE'T-TAVİLİ
100 adet YA MECİD

Biraz uzun ama faydasını görmek için düzen gerekiyor.
Not: güneş doğmadan farzı kılman gerekiyor. ona dikkat etmek gerekiyor.

Kesin işe yarar mı aceba? Zikirler bende de var. Behretiyye zikirleride var ama tehlikeli diyorlar.

dexter

Elit Üye
Kesin işe yarar mı aceba? Zikirler bende de var. Behretiyye zikirleride var ama tehlikeli diyorlar.

'Tehlikeli' diyorsunuz, ilk mesajınızda da 'varlıklarla elde edebilir miyim?' diyorsunuz, bir işi normal yoluyla yapmazsanız elbette tehlikeleri göze almalısınız.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
'Tehlikeli' diyorsunuz, ilk mesajınızda da 'varlıklarla elde edebilir miyim?' diyorsunuz, bir işi normal yoluyla yapmazsanız elbette tehlikeleri göze almalısınız.

Aceba korumaları yapıp bu işe girişirsem zarar görme ihtimalim var mı? Ben neysede aileme zarar verirler mi? İş işten geçtikten sonra yardım edin dememek için soruyorum.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
Varlıklardan yardım isteyeceğiniz zaman sizinle bi anlaşma karşılığında yardım etmeyi kabul ediyorlardı.Öğrendiğim kadarıyla böyle oluyodu.Fakat anlaşma şartlarını siz belirleyemezsiniz.O sizden bişey ister siz buna itiraz edemezsiniz ki böyle bir durumda itirazı kabul etmeyeceği gibi size de zarar verebilir. yani anlaşmayı yapacağınız varlık ne olursa olsun güven olmaz.Böyle bi anlaşmada istediğinizi yapar ancak sizden çok değerli bir şeyinizi feda etmenizi isteyebilir. bu bir sevdiğiniz de olabilir, işinizden olmak da... sonuçta istediğinizi yapar ama büyük karşılıklar ister.Yani uzun lafın kısası vazgeçin derim...

dexter

Elit Üye
Aceba korumaları yapıp bu işe girişirsem zarar görme ihtimalim var mı? Ben neysede aileme zarar verirler mi? İş işten geçtikten sonra yardım edin dememek için soruyorum.

Bir profesyonelden yardım almalısınız eğer kararlıysanız. Korunmaları siz kendiniz yaparsınız fakat ne kadar etkili olabilir tartışılır.

Onların istekleri her şey olabilir. Aileniz, inancınız, bedeniniz...
Bu işi kumar gibi düşünün, evet birgün kazanırsın fakat diğer gün daha fazlasını verirsin.
Eğer korkuların varsa hiç girişme bu işe, korkuların yoksa, zengin olmaya değecekse yolun açık olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...