Yardımcı olur musunuz

hakan66522

Kayıtlı Üye
Hepinize merhaba uzun zamandır aklımı kurcalayan bir anım var, yaklaşık bir yıl önce akşam vakti yatıyordum rüyamda ablamın sesini duydum bana bağırıyordu, bende sanırım beni uyandırmak için geldi diye gözlerimi açmıştım fakat, hiç birşey göremedim odada kimse yoktu neyse diyip arkamı döndüğümde bir silüet gördüğümü hatırladım gözlerimi açtığım sırada, ortalama 1,50 boyunda uzun kulaklı uzun saçlı gülen fakat gözleri oldukça nefret dolu bir çeşit yaratık gördüm bir süre yatakta kaldıktan sonra kalktım. Yakın arkadaşıma yaşadığım olayı anlattığımda onunda tipini tarif ettiğim gibi bir varlık gördüğünü fakat yatak ucunda durmadıgını odadan dışarı hızla çıktığını söylemişti .. o günden sonra bir daha görmedim fakat öğrenmek istediğim şey şu gördüğümüz şey neydi? Ve bunu aynı şekilde gören birisi var mı ? Şimdiden teşekkürler .

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Yeni uyandığınız için bir çeşit göz yanılması olabilir. İnsanlar bazen uyandığını düşünür ancak hala uyku ile uyanıklık arasında kalabilirler. Demem o ki forum parapsikoloji forumu diye yaşadığınız her olayı varlıklara bağlamayın. Eğer varlıklarla ilgili bir durum olsa emin olun peşinizi bırakmazlardı aynı zamanda kalp ve üçüncü göz çakralarınız açık olmadığı sürece varlık göremezsiniz.

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Sitede çakralar adlı bir başlık var, oradan her çakrayı nasıl açabileceğinizi bulabilirsiniz. Çakra uyumlamaları, eşitlemeler ve açmanızı istediğiniz çakranız hakkında detaylı mesaj bulamazsanız özelden yazmanız yeterli.

ceyda

Kayıtlı Üye
Sen bana nasıl yapcamı anlatırmısın

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Böyle düşük dereceli varlıklar barbar bir enerji açlığıyla gelirler genelde ve alıp giderler, çoğu insanın ömründe bir kez olur zaten büyütülecek bişey değil

hakan66522

Kayıtlı Üye
Hazar
Böyle düşük dereceli varlıklar barbar bir enerji açlığıyla gelirler genelde ve alıp giderler, çoğu insanın ömründe bir kez olur zaten büyütülecek bişey değil
Yeni uyandığınız için bir çeşit göz yanılması olabilir. İnsanlar bazen uyandığını düşünür ancak hala uyku ile uyanıklık arasında kalabilirler. Demem o ki forum parapsikoloji forumu diye yaşadığınız her olayı varlıklara bağlamayın. Eğer varlıklarla ilgili bir durum olsa emin olun peşinizi bırakmazlardı aynı zamanda kalp ve üçüncü göz çakralarınız açık olmadığı sürece varlık göremezsiniz.
ben zaten bana musallat oldular yada vb şey demedim sadece onun ne olduğunu öğrenmek için en iyi site burası diye yazdım öğrenmek icin. Bende göz yanılması diyordum ta ki arkadaşımda aynı şekilde aynı varlığı daha önce görmüş olduğunu söyleyince buraya yaxma kararı aldım lütfen okuduğunuzu anlamadan saçma yorumlar yazmayın

pythonissam

Kayıtlı Üye
Merhaba ,

Hepimizin bilinç altı günlük hayatta yaşadığımız her olumsuz anı kayıt edebiliyor,görülen rüyalar etkilenebiliyor.Hipnopompik halüsinasyon durumuda olmuş olabilir yani uyku ile uyanıklık arası durum bir karanlık boşluğa baktığınızda mesela beynimiz göz yanılması gibi oyunlar oynayabilir, fakat korkmayın, evinizi,kendinizi güzelce temizleyin,dininize göre kendinizi koruyup önlem alın beyninizi boşaltın rahatlayın ve duruma bakın tekrarlanıyor mu eğer tekrar ediyorsa ki sanmıyorum edeceğini ederse onunda bir hal çare var elbet : ) ışıkla kalın...