Yanımdan geçen karartılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

obsesif

Kayıtlı Üye
varlıklara inanmayıpta çoğu konunun varlık üzerinde olduğu bir sitede,forumda soru soruyorsunuz ilginç yani?

mecra

Kayıtlı Üye
ısrarla neden varlıklara bağlıyorsunuz konuyu anlayamadım? Geçen sayfada inanmadığımı belirttim. Genelde çoğu insana olan birşey bu olay. Bir yere odaklandığında veya uykusuzken oluyor genelde. Yinede sağolun.

Iyi de arkadasim bu sitenin konsepti belli. Biz de muneccim degiliz ki nereden bilelim nereye baglayalim, fikir yurutuyoruz surada. Madem her yazdigimiza bir cevap vereceksiniz acmayin o zaman konuyu. Doktora gidin diyoruz yok, varliktir o zaman aman nereden cikariyorsunuz vs. bu nedir Allah askina ya!

saykoman

Kayıtlı Üye
Sayın mecra, konu ile ilgili bir bilginiz yoksa bana yardım etmenize de gerek yok. Konu zaten açıklığa kavuştu. Her gördüğünüz şeyi varlıklara yormamız sağlıklı bir bakış açısı değil. Esen kalın.

Keira

Moderator
ısrarla neden varlıklara bağlıyorsunuz konuyu anlayamadım? Geçen sayfada inanmadığımı belirttim. Genelde çoğu insana olan birşey bu olay. Bir yere odaklandığında veya uykusuzken oluyor genelde. Yinede sağolun.

Saykoman kendinizde misiniz siz? Doktora gidin diyoruz, yok diyorsunuz. Eğer varlıksa bir işin erbabına danışın diyoruz inanmıyorum öyle şeylere diyorsunuz. Konu açtığınız yer doğa üstü olaylar bölümü ve bu site parapsikoloji konularının ağırlıkla paylaşıldığı bir forum.. Nasrettin Hoca'nın çok güzel bir lafı vardır sizin şuan yaptığınıza tam oturacak. "Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!!!"

mecra

Kayıtlı Üye
sayın mecra, konu ile ilgili bir bilginiz yoksa bana yardım etmenize de gerek yok. Konu zaten açıklığa kavuştu. Her gördüğünüz şeyi varlıklara yormamız sağlıklı bir bakış açısı değil. Esen kalın.

sizin gercekten gozlerinizde problem var. Yazdigim mesajlari okursaniz sadece varliktan degil doktora gitmeniz gerektiginden yada bu durumun norolojik olabileceginden bahsettim. Once ne ogrenmek istediginize karar verin ondan sonra konu mu acarsiniz mesaj mi yazarsiniz ne isterseniz yapin. Ancak insanlarin fikirlerini sorupta begenmeyince onlari azarlamak sizin haddinize degil kendinize gelin.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Varlık falan değil.Sen hayata devam.Ha varlıksa şöyle anlarsın.Karartı görmeye devam edersen aylarca,varlıktır.Ama eğer karartı görmemeye odaklanırsan ve görmezsen,varlık değildir.İnanmıyorsun diye varlıkları görmeyeceksin gibi bir şey söz konusu değil.Aklı olan adam düşünür.Sen ya aklını kontrol etmeyi unutmuşsun,mantığını kaybetmişsin ya da fazla düşünmekten delirmişsin.

saykoman

Kayıtlı Üye
Bu kadar uzatılacak mühim bir konu olduğunu düşünmüyorum. Hepinize teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...