Rüyamı yorumlayabilir misiniz

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Merhaba geçen gün bir konu açmıştım paspasıma biri tuhaf bişey dökmüştü diye sonra sirkeli suyla her yeri silip paspası atmıştım. dua okudu bir tanıdığımız bana akşam sonra uyudum gece rüyamda adalardan birine gitmiştim kedim kucağımda bu sırada, adanın bir kısmı gayrimüslimmiş rahibeler görüyorum her yerde sonra bir kilisenin önüne geliyoruz kedim kilisenin içine kaçıyor kiliseye girmeye çalışıyorum fakat rahibeler izin vermiyor kalabalık yaşlı bir rahibe grubu tatlı tatlı konuşuyorlar bütün bu olaylar olurken yanımda eski sevgilim var kendisi Ermeni elimden tutuyor bütün rüya boyunca, kiliseye giremeyince vazgeçip adada dolaşıyoruz beni koruyor falan adadayken bir ara kayboluyor adadada yerler hep yılan oluyor bi şekilde uçarak kurtuluyorum yılanlardan hemen olayın üstüne bu rüyayı gördüğüm için merak ettim birisi yorumlayabilirse çok mutlu olurum 🙏🏼
Bu arada eski sevgilimle bir iletişimimiz yok ayrılalı bir buçuk ay falan oluyor hatta yeni sevgilisi var

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Eski sevgilinizin manevi desteği var yada büyüyü yaptıran o.. bana daha çok destek olmaya çalışır gibi geldi.. Hayır olsun.
Yılanlı rüyalar büyü durumunda görülebiliyor, uçarak onlardan kurtulmanız çok iyi olmuş.. Feraha çıkacağınıza işaret.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bir şey daha.. Ayetel Kürsü yada başka ayet dualarla korunma yaparken kediniz için de okuyun. Hayvanlar maalesef sahiplerini kurtarmak için kendini feda edebiliyor. Hatta kendini sevgi dolu ptırcık gösteren ama korunmak için kedi besleyen kara büyücüler var. Kedinizin sizin için mücadelesi rüyanıza yansımış, yatmadan önce Ayetel Kürsü yada Amener Resülu ile korunma çemberi yapın kendinize ve kedinize de korunma çemberi yapın lütfen.

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Eski sevgilinizin manevi desteği var yada büyüyü yaptıran o.. bana daha çok destek olmaya çalışır gibi geldi.. Hayır olsun.
Yılanlı rüyalar büyü durumunda görülebiliyor, uçarak onlardan kurtulmanız çok iyi olmuş.. Feraha çıkacağınıza işaret.
Yani hiçbir iletişim halinde değiliz o yoluna bakıyor ben yoluma bakıyorum yapmış olmasınada çok imkan vermiyorum uğraşmaz o böyle şeylere inanan biri değil hatta deist kendisi, birde sevgilisi var numaramı bile silmiş bir desteğide yok bana ondan garip geldi 🙏🏼

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yani hiçbir iletişim halinde değiliz o yoluna bakıyor ben yoluma bakıyorum yapmış olmasınada çok imkan vermiyorum uğraşmaz o böyle şeylere inanan biri değil hatta deist kendisi, birde sevgilisi var numaramı bile silmiş bir desteğide yok bana ondan garip geldi 🙏🏼
Her şey göründüğü gibi olmayabiliyor, yüksek benliği sizi destekliyor olabilir.

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Bir şey daha.. Ayetel Kürsü yada başka ayet dualarla korunma yaparken kediniz için de okuyun. Hayvanlar maalesef sahiplerini kurtarmak için kendini feda edebiliyor. Hatta kendini sevgi dolu ptırcık gösteren ama korunmak için kedi besleyen kara büyücüler var. Kedinizin sizin için mücadelesi rüyanıza yansımış, yatmadan önce Ayetel Kürsü yada Amener Resülu ile korunma çemberi yapın kendinize ve kedinize de korunma çemberi yapın lütfen.
Gerçekten mi aşırı üzüldüm bu bilgiye minik kuşum benim onada okurum tabi Bugün urum bakım yapacak sanırım dün mail attım belki o zaman daha detaylı bilgi sahibi olurum kedime bir zarar gelsin asla istemem 🥹🥹