üç harfliler hayatımı zehir etti...

sogukates

Kayıtlı Üye
Kesinlikle inanmadığımı düşünmeyin , tabiki inanıyorum nedne inanmayımki kainatta bildiğimiz ve bilmeiğimiz herşey oluyor bazılarının farkındayız bazılarının değiliz. Ayrıca çok ilgimi ve merakımı çeken konular bunlar.Birşeyden eminseniz başkalarına aldırmayın boşverin inanmayan inanmasın.
Çeşitli reçeteler var mesela cin mektubu yada aklıma gelen kadarıyla anlatayım
gece yatmaan önce oturur vaziyette abdestli bir şekilde bir Amener Rasurlu okuyup peşinden 7 Ayetel Kürsi okuyup 1. okuyuşta öne 2. okuyuşta arkaya 3. okuyuşta sağa 4. okuyuşta sola 5.yukarı 6. okuyuşta aşağı üfleyip 7. okuyuştada yutmak gibi. Peşinden bir ayet daha vardı ama hatırlayamıyorum , ve belki okuyuş sıralarını karıştırmış olabilirim bu şekilde hatırlıyorum siz yinede araştırın bulmazsanız ben araştırırım mutlaka biryere koymuşumdur bu tarifi bulabilirsem tekrar bilgilendirmeye çalışırım.

Ace

Kayıtlı Üye
Eski arap duaları veya latince kullanmanı öneririm.

hasantariq

Kayıtlı Üye
İş
gıda
merhaba forma yeni üye oldum ve yaşadıklarımı sizinle paylaşmak istiyorum.ben cinler yüzünden çok zor bir dönem geçiriyorum gerçekten çok zor.başta psikolojik olduğunu düşündüm fakat ben reddetikçe onlar üstüme daha çok geldiler.psikolojiktir diye uzun süre geçiştirdim.bende sıradan olmayan gerçekten bu işi hayır için yapan bir hocaya gittim geçen senede bu tarz buna benzer olaylar yaşamıştım.şimdi hoca karıştığımı söyledi.seslerini çok net duyuyorum tezek kokusu geliyor burnuma hoca bana yakında beni dövmeye başlıcaklarını hatta vicudumda ki bazı morlukları onların döverek yaptığını söyledi. hatta bana olacak bazı şeyleri günü gününe sölüyorlar buda beni korkutuyor.söyledikleri arasında ölümler var söylüyor söyledikleri tarihte söyledikleri kişi ölüyor.buna herkezs şahit.zor durumdayım hoca dualar verdi fakat tam yapıcam uyku çöküyor dün yapıcaktım uyuya kalmışım.çevremdeki insanlara söylediklerini söylüyorum çünkü ben biliyordum demek sonradan inandırıcı olmaz ve her söylenen günü gününe oluyor.çaresizim baya karıştığımı söyledi bana hoca ne yapabilirler yardımcı olursanız sevinirim.

Sevgili kardeşim öncelikle sen nekadar korkarsan bunlar okadar üstüne gelirler. senin gittiğin hoca bu işlerden fazla anlamayan bir hocaymış anladığım kadarıyla. sen çarpılmışsın çok da korkulacak birşeyin yok. yapman gerekenleri sana mesaj olarak atıyorum. Allah şifa versin

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Sevgili kardeşim öncelikle sen nekadar korkarsan bunlar okadar üstüne gelirler. senin gittiğin hoca bu işlerden fazla anlamayan bir hocaymış anladığım kadarıyla. sen çarpılmışsın çok da korkulacak birşeyin yok. yapman gerekenleri sana mesaj olarak atıyorum. Allah şifa versin
Yönteminizi buraya veriniz. Özelden uygulama paylaşımları yasaktır. Yenisiniz, kurallarımıza bir göz atın.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Çarpılmak mı? Bir Cin insanı çarpabilir mi? Çok şaşırdım biraz detay verirmisiniz bu çarpma konusunu anlamadım..

bendeniz

Kayıtlı Üye
Cin carpmasi olayi bence insanda noirolojik degisimi götürmesinden ibarettir. Cin gelip bir tokat vurarak carpmaz. Enerjiyi sizin üzerinzde yaymayla olan bir hadise.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Malesef bende bir takım şeyler yaşıyorum cinler tarafından bazen rüyalarımda iki benzer kadın görüyorum bana bakıp gülüyor bazen gece yattığımda canavar sesi gibi uğultular duyuyorum..

Power

Banlı Kullanıcı
Mümine verilmiş en etkili ve en güçlü silah dua ve zikirdir.Bu iki şeyi bol bol uygulayıp namazda kılarsanız hiç böyle problemler olmaz evin yakınından cin şeytan bile geçemez

Stripo

Kayıtlı Üye
cevşen alın ve okuyun.. cevşen dediğim bu boynumuza içinde ne olduğunu bilmeden taktığımız muska değil de satılıyor dini kitap satan yerlerde büyük cevşen diye. sürekli okumak da çok fayda var, hepimize bir zırh olur İnşallah.. bir zikirdir zaten Allah'ın isimleri zikredilmiş olur ve öyle ortamlardan kötü niyetlileri uzak durur...

RadreS

Kayıtlı Üye
Ben bir ara çok yoğun olarak zikir çekmeye başlamıştım. Yaklaşık bir hafta geçtikten sonra aniden soğan kokusuna benzer kokular hissetmeye başladım. Ve bu kokuları benden başka kimse duymuyordu. Bir anda kendimi o kokunun içinde buluyordum sanki. Ama etrafımdaki hiç kimse o kokuyu duymuyordu. Zikir çekmeye devam ettim, birkaç gün sonra iyileştim... Tavsiyem bol bol zikir çek.

Soğan ve Para Onların Oyuncagıdır..
Ben de Yıllar once .. geceleri penceremde karsımda onları golge halinde ve Ateş gözlü şeklinde görürdüm.. her gece.. aradan zaman gecti Görmemeye basladım Ta ki yakın bi arkadasıma musallat oluncaya kadar hep halüsilasyon görüdügümü Sanıyordum... Megersem gerçeklermiş duydum anda bile elim ayagım ttitredi.. Madem Zikir Varsa... Bir Köye Git İlacının Doktoru da olsun.. Enişteme de morluklar brakarak dovmuslerdı... Bi Mürşidi Kamil İsminden Medem İstemeye basladıgı an kacmıslardı.. Kalbini Bi Mürşidi Kamile bagla.. ;)

lost66

Banlı Kullanıcı
Evet bende bu mektup işine katılıyorum. Bide uykun geliyo madem dua edince besmele çek kelime-i şahadet getir. Salavat getir ayetel kürsi oku en önemliside Allah'a olan inancını yitirme hocaya tekrar git çaresi var emin ol! Kendine güven!

Ellahu lâ ilâhe illâ hu
*her kim bu ayeti sabahleyin okursa akşama kadar şerrimizden kurtulur
*her kim bu ayeti akşamleyin okursa sabaha kadar şerrimizden kurtulur
---------
ve bu ayette (Şehidellahu ennehû lâ ilâhe illâhu)
* olada size görünür zarar vermek isterse bu ayet sizi korur ve Allah ona ceza verir!
-----
ve bu ayette (Amentü billâ vahdehu, vekefertü bilzubti vettağuti, vestemsektü bil urvetil-vuskâ
lenfi'sâme lehâ, vellahu semü'un aliym
*inancın varsa 3 kere okunduğu vakit asla zarar veremezler
bu dualar imam şibli adlı eserden bi faydası olur umarım gece abdestli yat namaz kıl ayetl kürsiyi oku yat

Dövecekler beni diyor siz yetenek diyorsunuz. Allah yardımcınız olsun.

İfrit cinlerin yüzbaşısı gibidir bir cin sınıfıdır. Emrinde yüzlerce tayfası ,askerleri vardır.

sacmalamayın

Kayıtlı Üye
cinleri siz mi çağırdınız yoksa musallat mı oldular ?eğer siz çağırdıysanız arkadaşlar benim birçok arkadaşım böyle şeyler yaptı ve şuan onlarla görüşmüyorum çok söylemiştim onlara şimdi rahat bırakmıyorlar cinler ama hiç acımıyorum böyle insanlara bu tür insanlar yüzünden üfürükçüler zengin oluyor herkes cinleri bizden üstün görüyor onlardan medet umuyorlar cinlerin yapılarını bilmeden bu tamamen bir hezeyandır denemeyin .deneyenlerede iyi oluyor zaten. dini bütün olan insan bunu denemez bundan medet ummaz .cin çağarmaya çabalayan herkese ... !