"Üç harfliler artık yok" 21 Aralık olayları .

demonic

Kayıtlı Üye
yapabileceğimiz birşey yok.bekleyip göreceğiz...

focus

Kayıtlı Üye
iyi geceler herkese.

o yazıyı bende okudum.

herşeyi illumunatiye baglamak niye?

ben burda daha önce de dedim ilumunati gerçekten var olsaydı bana yardım ederdi. beni yıkılmışlıktan kurtarabilirdi.

ama bir iluminati diye herkes öcü yapmış gidiyor. yok böyle birşey.

farzedinki var hani nerde beni duymaz mı görmez mi destek ararken, ihtiyacım varken nerdeydi?

inanmam için bunların olması gerekirdi. ama bir mucize falan olmadı hayatım gene berbat.

fakat negative olmak hiçbirşeyi çözmüyor.

sadece sabırla tıkanmışlıkla çaresizce bekliyorum. ha 12.12.2012 ha 21.12.2012 ya mucizem olur yada iflas edişim.

saglıcakla.

gurkan_gsk

Kayıtlı Üye
İş
Makine Muh.
Bence okumanızda yarar var; Beki İkala Erikli -Meleklerle Yaşamak. Aslında konu illuminati değil ama Mayalar da değil. "21 Aralık 2012" tarihinin ne olduğunu anlamaya çalışırken farklı bir bakış açısı sağlayan bir kitap. Gerçi böyle söylediğim için sakın kitabın konusunun 21 Aralıktan ibaret olduğunu düşünmeyin sadece 10-15 sayfasını bu konuya bağlayabilirsiniz fakat eminimki birçok konuda taşlar yerine oturacaktır. Saygılar

wizard_grill

Kayıtlı Üye
İş
Teknik uzman
Kıyametin kopması ve şu an ortaya atılan tarihler arasındabir çakışma var ama yapmayın kıyamet bi süreç anlık bir olay asla degill...

kartal_murat

Kayıtlı Üye
Adı herneyse bir örgüt veya örgütler var ve bildiğim kadarıyla bu örgüt veya örgütler kehanetlerini önceden kendileri yazarlar ve vakti geldiğindede yeryüzünde "Bak biz demiştik" diyerek yazdıkları kehanetleri yeryüzünde uygularlar. Benim bildiğim kadarıyla 21.12.2012 tarihi ile insanların bilinç altına en kötüyü yerleştiriyorlar ki kötü bir olay yaptıklarında toplum büyük bir tepki vermesin. Bu kıyamet seneryosuda bu olayın bir parçası. Biz sadece kendimizi bilelim ve kendimizi keşfe devam edelim. Bir bedenden fazlası olduğumuzun farkına varabilirsek eğer zaten bu palnlar bize işlemeyecektir. .