Tüm Dilekler İçin Şahmeran Duası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaralı

Kayıtlı Üye
benim için bir kurtulma duası önerebilirmisiniz eski sevgilimden kurtulmam lazım cok acil

kemtamin6593

Kayıtlı Üye
ben sahmeran duasini bundan 2 yil once birisi icin okumustum ama imkansiz biriydi en azindan benim icin ,yani benim onu istememem gerekiyordu ama yinede bu duayi gunde 21 kere okumaya niyetlendim hicbirzaman sayi tamamlanmadi hep sayilari karistirdim yada baska acil bir is cikti birakmak zorunda kaldim okumyamadim anlayacaginiz artik aklim basima geldi arkadaslar biraz uzun oldu biliyorum ama helaliniz icin okuyun o zaman allah in izniyle engelsiz oluyor bence .;)

emine84

Kayıtlı Üye
bende demin okudum insallah dualarim kabul olur

esesgolcu

Kayıtlı Üye
aynen tutan varsa bende cok durumdayım 1 aydır mahvoldum acıkcası bırde cıddı bır durum vardı aramızda ona ragmen

gercekden herseye hazırım ınanıyorum cok ıstıyorum yardımı dokunacak arkadslar varsa gercekden beklıyorum

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Umudunuzu yitirmeyin hersey güzel olacak deyin ilk başta sonrası gelir umarım

şakird

Kayıtlı Üye
şahmeran duasını ben su anda da aokuyorum fakat ıkındı namazından sonra okuyorum.....

bırde aklınızda bulunsun mutlaka (bır nıyet ıcın ıse yada bır ıse kalkısacagınız zaman) dılegınızın kabulu ve sızın ıcın hayırlı olmasını istiyorsanız öglen namazının farzından sonra 7 kere Fetıh suresı okuyunuz, yalnız ınanarak okumalısınız baska bırsey dusunmeyın...(tecrube sabıttır) arkasından duanızı edıp dılegınızı arz edın allahu teala ya :D

:smash:

şakird

Kayıtlı Üye
şahmeran duasını ben niyetım ıcın okuyorum bu gunlerde fakat ıkındı namazından sonra .............

bırde aklınızda bulunsun mutlaka (bır nıyet ıcın ıse yada bır ıse kalkısacagınız zaman) dılegınızın kabulu ve sızın ıcın hayırlı olmasını istiyorsanız öglen namazının farzından sonra 7 kere Fetıh suresı okuyunuz, yalnız ınanarak okumalısınız baska bırsey dusunmeyın...(tecrube sabıttır) arkasından duanızı edıp dılegınızı arz edın allahu teala ya.....

AsLanDemiR

Kayıtlı Üye
büyüleri bir dine sabitler yaparsanız aslında hiçbirşey yapmamış olursunuz. fatiha ile filan olacak işler değildir bunlar. büyülerin niyetten çok deneyimi öenmlidir ve has büyü kuvveti. ne yazıkki büyüden bahsedenlerin çoğu inanmadan konuşuyor ve ne yazıkki bir çoğu büyü yapamıyor. büyü basit birşey değildir dikkat edin kanımca.

dualarım

Kayıtlı Üye
bende bugün bu duaya başladım
ikindi namazından sonra 2 rekat namaz kıldım
rabbime dilegimi söyledim
7 kez duayı okudum
7 gün okucam
paylaşım için teşekkürler

NyMpHs

Kayıtlı Üye
Ben de okuyup denemek istiyorum bu duayı. Adet dönemim geçer geçmez başlıycam. Sevdiğimi diliyorum hergün Rabbimden. Bu duayı da katarım. Teşekkürler.

kırık kalp

Kayıtlı Üye
sahmeran duası ozel gundede okunabılırmı? benım yarım kaldı:(:boxing_smiley:

dualarım

Kayıtlı Üye
bende 5 gun ikindiden sonra okudum
gecede kudduriye virdi settar ve kenzul arş okudum
öyle inanarak okudum ki
duaları okurken içimden kabul oldugunu hissettim
5. gün moralim bozuldu
Allaha dilek için degil sadece ibadet etmek için dua edecem
rabbim benim için hayırlısını biliyor dedim
okumaktan vazgeçtim
7. gün dilegimle igili çok büyük bir gelişme oldu
bakalım hayırlısı olsun

mutis

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum bu duada küçük harf hataları var mı? Okumak istiyorum ama yanlış bişey dile getirmektende korkuyorum. Bakar mısın tekrar? Teşekkür ederim şimdiden.

niflheim

Kayıtlı Üye
Okudum 10 kere falan,umarım gerçekleşir.Sevdiğim kişide sanırım bana karşı boş değil,bu duanın etkisi olurda duyguları kuvvetlenirse çok sevinirim,teşekkür ederım =)

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bu dua bendede var.Gerçekten çok güzel bir dua.Faydası bi hayli çok.

birnur

Kayıtlı Üye
Amin kardeşim. İnşallah hayırlı olur. Senin niyetini de Allah kabul eder inşallah ve mutluluğun anlık değil ömür boyu daim olur inşallah. Ben de çok üzüldüğüm zamanlarım oldu; hele hele son 4 ayda sanki 10 yıl falan yaşlanmış kadar yıprandım. Baya bir kilo kaybettim. Ama üzüldüğüme değdi çok şükür. Şimdi eskisinden bile kat kat iyiyim diyebilirim. Öyle ki sevgilime kavuşmamın ardında 1 hafta geçmesine rağmen ilk günkü heyecanımı hala içimde hissedebiliyorum.:) Allah dua edenlerin dualarını kabul etsin, mutluluklarını daim eylesin.

merrhaba kardesım bende senın gıbıyım 4-5 aydır baya bı yıprandım ılıskımı kurtarmak onun bana donmesını cok ıstıyorum ınternette yazan sahmarran duası nı buı ısımde gecen ısm ı azam dualarından bır suredırr okuyorum bır gelısme yok cok ınanarak okudum ama ınancımı kaybedıyorum hep bırakmadım ama ınancımı kaybettıgım gıbı ıcımdekı sevgı azalmıyor bu ıse benım canımı yakıyor acaba bu sahmaran duası dogru mu yada dogrusu ne ıse e maıl adresımı versem sız yada dger akadaslardan yanıt alabılırmıyım????cok onemlı benım ıcın allaha ve dualara sgınıyorum sadece ama ınancımı da yıtırıyorum delırıyorum:(:(

@nemon

Kayıtlı Üye
Bende bu duayı okucam gerçi benim imkansız ama inanarak okursak neden olmasın :(

ayşe11

Kayıtlı Üye
Allah Razı Olsun Yazan Arkadaştan
Kesinlikle okuyun derim çok fayda bulursunuz
özel günlerde okunmuyor biliyorum

albuena

Kayıtlı Üye
ben bu duanın en başını rüyamda ezbere söyledim dün gece hayırdır inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...