Tüm Dilekler İçin Şahmeran Duası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delirdimmi

Kayıtlı Üye
bu günlerde bi mucizeye çok fazla ihtiyacım war.kendimi kaybetmek üzereyim canım yanıo gögsümün sol tarafınfa tarifi olmayan bi ateş war sanki..3 aydır bu ateşle boğuşuyorum çözümler üretmeye çalışıyorum ama nafile..allaha sığınıp bi çok kef dualar okudum ama hiç bi sonuç alamadım tam bütün inancımı kaybetmeye başladıım zamanlar içimde tekrar allaha sığınıyorum..bu dua gerçekten oluyormu??lütfen bana yardım edin çok ihtiyacım bu mucizeye..yorumları okudum çok farklı şekillerde yapılmasını söyleyenler war sewdiğim kişinin beni affedip bana dönmesi için 3 gün 7 kez ard ardamı okumam gerekio yoksa 61 defamı?lütfen acil cewap yazın...

kermit

Kayıtlı Üye
Birincisi : Allah dualarınızı kabul etmek zorunda değil. Zorunluluk denen birşey yok.
İkincisi : Büyüde, duada, tılsımda, havasta; hatta sokakta garanti yok hiç bir şeye, neyin garantisini arıyorsun? Buzdolabı alır gibi olmaz ki bu işler.
Üçüncüsü : İmanın bir kişi için değişiyorsa, bence hiç zorlama. (Havascı olduğum için böyle söylüyorum)

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
Diyelimki şahmeran duasına başladık,21 gün oklunması gerkiyor 7şer taneden. son günlere doğru adet dönemi gelirse dua okunmaya devam edilebilir mi? yoksa sil baştan tekrar mı başlamak gerekmekte?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Diyelimki şahmeran duasına başladık,21 gün oklunması gerkiyor 7şer taneden. son günlere doğru adet dönemi gelirse dua okunmaya devam edilebilir mi? yoksa sil baştan tekrar mı başlamak gerekmekte?

Bence, nasıl ki ramazanda oruç tutmaya o dönemlerde ara veriliyorsa, bu duada da öyle yapmak gerekir. Yani diyelim ki 21 gün okuyacaksınız, 15. gün menstruasyon dönemine denk geldi, bitince tekrar 15. günden devam edilebilir bana göre. Yine de iyi bilenler daha doğru cevap verirler.

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
Teşşekürler cevabınız için, inşallah denk getirmeden bitirebileceğim allah nasip ederse.

onelya

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şahmeran duasıyla bağlantılı olduğunu düşündüğüm bişi yaşadım ama cevap bulamıyorum.sevgilimi geri getimek amacıyla bir umut bu duayı okumya başladım.2 gündür okuyorum.bu sabah uynadığığımda kahvaltıdan sonra dışar çıkmak için hazırlandım tam kapıdan çıkarken bir an dondum sanki bi hayal gördüm bu hayalde bi tabut ve o benim tabutum annemle kardeşim ve bir yığın insan ağlıyo bir an gördüm ve geçti.kendime geldiğimde anlam veremedim.dışarı çıkmama kararı aldım ama arkadaşlarıma söz verdiğim için çıktım çıkarken cebime şahmeran duasınıda koydum.gezi esnasında bir derenin önündeydik piknik yapıyoduk irili ufaklı bir çok kaya olan o dereye bir an dengemi yitirerek düştüm.yuvarlandım uzun bir süre o sert kayalara çarpa çarpa.arkadaşlarım kurtardıklarında sadece sağ elim bilekten çıkmıştı.başımı çarpmamam bi mucizeydi ve su hızlı akıyordu.ıslanmıştım sırılsıklam ebimdeki duayı çıkardım ama sadece o kuruydu.bu tatsız olaydan sonra yola çıktık.yarım saat sonra ana asvaltta bir kaç motorlu karşı şeritten geliyo içlerinden biri dengsini kaybederek düştü motorla birlikte bizim arabanın önüne doğru yuvarlanmaya başladı bizde kaza yapıcaktık yada o motorluyu ezicektik.şöförümüzün ustalığındanmı artık nedense ani bir direksiyon manevrasıyla o kişi ve biz ölümden son anda kurtulduk.tabi ben sinir krizi geçirdim şoka girdim bir an.bugün bunları yaşadım ve bunlar neydi bir anlam veremiyorum.şahmeran duasıyla bir bağlantısı varmı o mu korudu beni?kafamda bir soru soru işareti.sağ elim sarılı olarak yinede yazamk bunu sizle paylaşmak istedim yorumlarınızı bekliyorum.ALLAHA EMANET OLUN

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
allah sızı korumuş ama yinede dualar bittikten sonra baska dualar okumaya baslamayın biraz ara verin çünkü ınsan psıkolojısını baya etkılıyo fazla dua okumak dedıgınız gıbı halissiyonlar görmeye başlarsınız okumalardan dolayı

onelya

Kayıtlı Üye
dediğiniz doğru olabilir.ama ben buraya yeni üye oldum.ve okuduğum bu dua ilk duam başka dua okumuyorum.bu duayıda zaten 2 gündür okuyorum.amaç sevdiğim kişiye kavuşmak ALLAHIN rızası ve isteğiyle bu duayla yakarmak istedim.tşkler arkadaşım.

zebill

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bişey soracağım ben ilk üye olduğum zamanlarda dualarla ilgili bi sürü yazılar vardı şu duayı oku böle olur bu duayı oku böle olur herhalde kendimi çok kaptırmışım bir haftada bir sürü dua okudum bunun içinde şahmaran duasıda var ama herhalde okuduğum dualar çok ağır geldi çok kötüydüm acaba çok okumamdan dolayı olabilirmi şimdi iyiyim :)

onelya

Kayıtlı Üye
Bu duayı okudum ama sadece beni korudu.yukarıda anlattığım olaylardan.bugün sevdiğim kişi aradı ve günlerce süren suskunluğu bozdu ayrılmak istediğini söledi bitti dedi.bende artık onu geri getirmek için uğraşmıycam.eğer benim için hayırlı olsaydı yakarışlarım sonuç bulur bana geri dönerdi demekki ALLAH ta razı değil.herşeyde bir hayır vardır diyorum artık.ondan ayrıldığımı düşünemiyordum bile düşündükçe nefesimin kesildiğini,ölücekmiş gibi hissediyordum yapamazmıım gibi geliyodu onsuz.ama okunan dualar insanı rahatlatıyo başka bir güç veriyo hafif şekilde atlatılıyosunuz bunu anladım.hayırlısını isteyin o sizinse yaradan onu anlınıza yazmışsa olur zaten.

mecra

Kayıtlı Üye
okuduktan sonra önemli bir şey olmadı ama acayip rahatlıyor insan;)

yıldırım78

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ,
ben bu duayı ilk gün okudum ve ikinci gün okurken tam olarak 4.veya 5. yi okurken kapı çaldı ve sevdiğim insan çıka geldi.8 gün aranmamışken..

humayun51

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bende çok eski bir kitap var orada şahmaren diye bir dua var ama bu dua ile o dua değişik :hurray:

humayun51

Kayıtlı Üye
hozen arkadaşım ne kadar okursan oku olmaz duayanlış:banghead:

psikopatelma

Banlı Kullanıcı
ben bu duayı burda gördüm okudum hiç olmayacağını düşündüğüm ama çok istediğim bir dileğim vardı 40 gün içinde olur yazıldığı için bu kadar erken beklemiyordum ama bitirdim 3. gün oldu =)) :sifone:

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
o sizin dediğiniz dua sanırım bir davet, buradaki ise esma niteliğinde bir dua, bence o tür bilgileri burada vermeniz sakıncalı.. burada yazılan dua etkisi çok büyük ve bildiğim kadarıyla dileklerimiz için çok etkili...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...