Tuhaf Seyler Oluyor Biri Yardım Olursa Sevinirim

emir

Kayıtlı Üye
Anlamı şudur(bakarak yazmaktayım); Rabbim şeytan bana sıkıntı veriyor ve işkence yapıyor,Rabbim şeytanların kışkırtmalarından sana sığınırım(özümdeki ilahi kuvvelere),ve yine sana sığınırım onların çevremde bulunmalarından...

Böylece, Özümüde mevcut olan esma kuvvelerine sığınıyoruz, ve beyinden yayılan dalgalarla, cinler feci derecede rahatsız olurlar.. tıpkı sizlerin yanan bir sobaya elinizi deydirememesi, hatta daha ileri versiyonu, içine sokarsanız, eliniz yanar, sinirler yok olur..

emir

Kayıtlı Üye
Dostlarım, bu yukarıda yazdığım dua en tesirli duadır.. bilinçsiz zikir çektiğim zamanlar, başıma hoş olmayan olaylar geldi.. sonra bu duayı okudum, ve iyi oldum... bu duaya ifrit bile yaklaşamaz... aklınızda bulunsun:) 100 ü geçtin mi, bil ki güvendesin !

Marian

Kayıtlı Üye
Bu kadar seyin psikolojik
olabilcegine inanmiyorum ama tabiki sizi kisisel olarak tanimadigim icin cokta yorum yapamiyorum normal yasantinizda psikolojinizo etkilecek bu sekilde bozabilecek bir yasantiniz var mi?Ya da yaptiginiz uygulamalar oldumu? Cunku her iki ihtimalde de pek normal seyler yasamiyorsunuz doga ustu varliklara inanmayan herkes sorununuzu hemen psikoljik oldugunu dusinur ama boyle olaylari gercekten yasayip bilenler sorunuzun doga ustu oldugunu anlayabilir.Umarim ustadlar bu konuda size yardimci olabilirler...Allah yardimciniz olsun ama size tavsiyem her gece koruma yaparak yatin

aden671

Kayıtlı Üye
merhaba kimseyi takma çünkü sende bizdensin bunu i,nsanlar anlamaz deli der geçerler yada safsata onlara anlatamazsın uğraşma ben yaşadıklarımı kabul ettim ve artık bunları kullanıyorum onların gösterdiklerini görmeye çalış sende bizdensin benimle irtibata geç sana soracaklarım var bu sana verilmiş üstün bir güçtür şükret ve kullanmaya başla sorgulama kabullen ve iyilik yapmak için kullan sen özelsin sen insan değilsin bu gibi şeyleri insanlar sürekli göremez ve insanlara bu yaşadıklarını anlatma düşün olmadan önce olayları görebilmek ...... duymak .......yardım almak hiçbir insanda sürekli olmaz cin ve bunun gibi varlık çağırarakta olmaz bu sende doğuştan vardı ve yeni kullanmaya başladın şaşkınlığı at hatta doğmadan önce dedim ya sende bizdensin insan değil ........ sin düşün bulacaksın.hoşçakal buarada sevindim farkına varman bu önemli bir adım şimdi sıra bunu leyhine çevir ve kullan sorular sor görmeye çalış gerçek çok yakınında farket artık bizim kaybedecek zamanımız yok uyan artık.UYAN AÇ GÖZLERİNİ VE GERÇEKLERİ GÖR SANA TAVSİYEM KİMSEYE SÖYLEME YOKSA HERŞEYİ KAYBEDERSİN.HOŞÇAKAL.

aden671

Kayıtlı Üye
Pisikolojik sorunun yok deli değilsin sağliğin bu olaylari anlayamadiğin için biozulur insanlara anlattiğinda aldiğin saçma sapan cevaplardan senin sorununa yardimci olmayacak saçmaliklar yüzünden acaba gerçektende pisikolojimmi bozuk delimiyim diye düşünmekten gerçektende deli olursun sen insanlarin dediğini unut sil sakin hata yapma yoksa güçlerini kaybedersin bu sana uyari seçim senin kardeşim görevini bitir.siradan bir insan olmakmi yoksa düşmekmiseçim senin sen zaten düştün tekrar hata yapma sana cevap vermiycem ve burda hakkimda yazilanlara zaten bunlari yazarak yasak çiğniyorum dahasi yok bukadar yol ayni 2 seçim var seç bizimlemisin insanlarlami bukadar yeter kendine iyi bak hoşçakal.!

nsnnsn

Kayıtlı Üye
Anlamı şudur(bakarak yazmaktayım); Rabbim şeytan bana sıkıntı veriyor ve işkence yapıyor,Rabbim şeytanların kışkırtmalarından sana sığınırım(özümdeki ilahi kuvvelere),ve yine sana sığınırım onların çevremde bulunmalarından...

Böylece, Özümüde mevcut olan esma kuvvelerine sığınıyoruz, ve beyinden yayılan dalgalarla, cinler feci derecede rahatsız olurlar.. tıpkı sizlerin yanan bir sobaya elinizi deydirememesi, hatta daha ileri versiyonu, içine sokarsanız, eliniz yanar, sinirler yok olur..

Teşekkür ediyorum

emir

Kayıtlı Üye
İnsanların, kendilerindeki sonsuz kudreti görmelerini engellemek için şeytan tuzağı; cin çağırmak.

elinsa

Kayıtlı Üye
arkadaşlar emin olalım ki tıbbi bir açıklaması yokki bu arkadaş manevi açıdan sorusuna cevap arıyor...burası ayrıca pisikolojik ünite mi?zaten insan yaşamı boyunca sorusunun cevabı nerde bilir değilmi?

elinsa

Kayıtlı Üye
bu site manevi reçeteler için kurulmamışmı?hayır yanlışsam biri beni düzeltsin...hepimiz birer psikiyatr olduk...bize düşen doktorculuk değil herhalde...manevi reçeteyi iletmek olmalı...yorumlarınızı bekliyorum.

Nursade

Kayıtlı Üye
shizophreni hastaligini iyice bilmek ve bilmiyorsan arastirmak gerekir. Artik internet caginda her konuda bilgi edinmek basit. At gözlüklerini atmadigimiz müddetce daha cok gencecik insanlar bu hastaligin pencesinde heder olur. Burada kimse doktorculuk oynamiyor. Burasi sadece dua et sifa bul siteside degil. Birine agilrik verirken ötekini gözden kacirmamak lazim. Bazen okuduklarim kanimi donduruyor. Birde care arayan gencecik bir beyinse hepten zarara ugrayacak endisesindeyim. Hatta bu arkadasa sen insan degilsin gibi vurgu yapilmis. Hayretinde ötesindeyim.
Bazi seylere önemle dikkat edin:
1) Yasiniz! Eger ergenlik ile 25 yas arasi iseniz DIKKAT!
2) Ailenizde 7 göbek dahilinde arastirin. Eger varsa böyle bir vaka DIKKAT!
3) Yavas yavas icinize kapanmaya basladiginizi hissediyorsaniz, vücut temizliginizi ufak ufak ihmal etmeye basliyorsaniz, insanlarin konusmalari sizi yoruyorsa, her zaman zevk aldiginiz seyler anlamini yitirmeye basliyorsa, kendinizle bas basa oldugunuzda huzurlu oluyorsaniz, kendinize bir dünya yaratmaya basladiysaniz, kimsenin sizi anlamadigina kanaat getirmeye baslaydiysaniz ve özelliklede cevrenizdeki esinizden dostunuzdan süphe duymaya basladiysaniz DIKKAT DIKKAT DIKKAT!!!!!!!!!!!!!

Eger bu saydiklarimin cogunlugunu yasiyorsaniz en yakin zamanda bir uzmana görünmenin ne kadar önemli oldugunu tahmin bile edemezsiniz. Zira vaktinde teshis konulup tedavi edilmezse kroniklesir ve belkide ömür boyu bu hastaliktan kurtulamayabilirsiniz. Hayatinizi kulaktan dolma bir seylere feda etmeyin.

Not: burada kimse kimseye hesap vermek kendi özel kimligini ne kanitlamak nede desifre etmek zorunda. Ama su kadarinii yazabilirim: neden bahsettigimi cok iyi biliyorum, konuya yabanci degilim, uzmanlik alanimin icinde!
Ben sadece üstüme düsen mesuliyeti yerine getirdim. Isteyen okuyup üzerinde biraz olsun düsünür. Istemeyen es gecer .....
Sevgilerle

mktb

Kayıtlı Üye
Aynı şeyleri benim 15 yaşındaki oğlumda yaşadı geçen sene. 1 senedir psiyatristlerde tedavi oluyor. Son derece neşeli, espirili, hayattan çok zevkmalan çocuk inancı olmasa intahar edecek hale geldi.
İçimda başka biri var bu ben deilim diyor.
Galiba bunların tedavisi ilaçlarla, doktorlarla olmuyor.
Bende ne yapacağımı bilemiyorum.