Tuhaf Seyler Oluyor Biri Yardım Olursa Sevinirim

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
JUNGFRAU
Konuyu açan arkadaşa konulan bir teşhis yok ki kendisine de özellikle açıkladım konu spatı yapılan açıklamalar sizinle ilgili değildir. Kimse konuyu açan arkadaşa kesin hastasın demedi zaten Marla'nın dediği gibi ne yapacağı kendisine bırakıldı. Buradaki bir çok insanın bazı deneyimleri olduğu aşikar. Benim de oldu hatta acaba deliriyor muyum da dedim. Benim sağım solum önüm arkam psikiyatrist ve psikolog olduğu için meslektaşlarımşla bu konuyu konuştum. Benim yaşadıklarımın bir psikiyatrik rahatsızlık omadığına kanaat getirmem 1 yılı buldu :) Eğer konuyu açan arkadaş durugörür duruişitirliğinden eminse bu bir yetenektir geliştirebilir. Zaten kendisi de attığı mesajlardan birinde eğer psikiyatrik bir rahatsızlığım varsa sağlam tedavi de görebilirm demiş. Size bu kadar ters gelen ne anlamadım. Her neyse iyi forumlar.

Styxq

Banlı Kullanıcı
Arkadaslar konu saptı gelecegi gördügümü söylemiyorum gizli olan bazı seyler gözümün önüne geliyor resim gibi yada karsımdaki insanın hamile oldugu biranda içimden geciyor ve bunun gibi seyler iste.. Yani gelecek degil o anki biinmeyen birsey gibi

AJA

Elit Üye
Güzel, sizin bunu anlamanız etrafınızda dr. dolu olmasına rağmen 1 yıl sürmüş :)
Ama anlamış olmanız sevindirici.Merak ediyorsanız söyliyim benim bunun bir rahatsızlık olup olmadığını anlamam 1 senenin yarısını bile almadı ;)
Sevgiler..

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Yani gördükleriniz şu anki gerçeklikle uyumluysa ne ala. Mesela karşınızdaki kişi hamile olarak gözünüzün önüne geliyorsa ve mesela o anda bu kişi gerçekten hamileyse ve henüz kimseye açıklamamışsa bu da psişik yetenektir.

gümüş

Kayıtlı Üye
arkadas lar konu saptı gelecegi gördügümü söylemiyorum gizli olan bazı seyler gözümün önüne geliyor resim gibi yada karsımdaki insanın hamile oldugu biranda içimden geciyor ve bunun gibi seyler iste.. yani gelecek degil o anki biinmeyen birsey gibi

Yeteneğiniz olduğu düşüncesindeyseniz ( ki aslında herkeste az - çok yetenek vardır ) verdiğim linke göz atın isterseniz ve ilginizi çektiyse Sn Chillout'a mesajla hala devam edip etmediğini sorun

Yeniden GMPP Üyelerine Özel Psişik Yetenekler Farkındalık İnisyasyonu - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Alternatif olarak psişik yenekler bölümünü gözden geçirmenizi ve ileri gitmek için önerilenler doğrultusunda çalışmalar yapmanızı öneririm :)

AJA

Elit Üye
Yani gördükleriniz şu anki gerçeklikle uyumluysa ne ala. Mesela karşınızdaki kişi hamile olarak gözünüzün önüne geliyorsa ve mesela o anda bu kişi gerçekten hamileyse ve henüz kimseye açıklamamışsa bu da psişik yetenektir.

Hoşgeldiniz aramıza :)
Sevgiler iyi forumlar :)

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Aferin sana JUNGFRAU keşke o zaman siteye üye olsaydım 1 yıl uğraşmazdım. Sen hemencecik engin deneyimlerinle söylerdin ne olduğunu. Ben de boşu boşuna akıl sağlığım için endişelenmezdim. Tühhhhh! Neyse bundan sonrakilere sakla artık :) Tabi bu deneyimleri her gün herkes yaşıyor zaten değil mi? Mesela hergün herkes senin gibi bir varlıkla konuşuyor hergün herkes gece yatağında birden bir varlık buluyor hergün herkes sesler duyuyor. Çok ilginçtir ki şizofrenlerin bir kısmının da musallatı veya büyü yapanı vardır. Sesler duyarlar bazen emir veren sesler başkalarının görmediği şeyler görürler. Ben de aptal mıyım neyim yahu tüm bunları bilerek hemen karar verememişim şizofren olmadığıma izlemişim bakmışım okumuşum zikir çekmişim psikiyatra psikologa gitmişim havas hocalarına gitmişim test etmek için 3 kişiye ayrı ayrı gitmişim musallatları aldırmışım iyileşince 1 yılda ancak emin olmuşum şizofreni başlangıcı olmadığıma .

• Beğendim
Tepkiler: AJA

AJA

Elit Üye
Aferin sana JUNGFRAU keşke o zaman siteye üye olsaydım 1 yıl uğraşmazdım. Sen hemencecik engin deneyimlerinle söylerdin ne olduğunu. Ben de boşu boşuna akıl sağlığım için endişelenmezdim. Tühhhhh! Neyse bundan sonrakilere sakla artık :) Tabi bu deneyimleri her gün herkes yaşıyor zaten değil mi? Mesela hergün herkes senin gibi bir varlıkla konuşuyor hergün herkes gece yatağında birden bir varlık buluyor hergün herkes sesler duyuyor. Çok ilginçtir ki şizofrenlerin bir kısmının da musallatı veya büyü yapanı vardır. Sesler duyarlar bazen emir veren sesler başkalarının görmediği şeyler görürler. Ben de aptal mıyım neyim yahu tüm bunları bilerek hemen karar verememişim şizofren olmadığıma izlemişim bakmışım okumuşum zikir çekmişim psikiyatra psikologa gitmişim havas hocalarına gitmişim test etmek için 3 kişiye ayrı ayrı gitmişim musallatları aldırmışım iyileşince 1 yılda ancak emin olmuşum şizofreni başlangıcı olmadığıma .

Site kurallarını aşıyorsunuz yavaşlamanızı rica edeceğim..
Yukarıda da dedim somn defa diyorum, fikirlerimi istedğiniz yere yerleştirebilirsiniz.Henüz yeni olduğunuz için uslubunuzu es geçiyorum..

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Ama ben bir önceki iletinizdeki üslubunuzu hangi gerekçeyle es geçeceğimi bilemedim. Sizinle daha fazla tartışmayacağım.

İyi forumlar

tuanda

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun, tavsiyemi iyi dinleyin ne halde olursanız olun önce banyo kapısının önüne gidiyorsunuz önceden ayarlanmış temiz iç çamaşırlar, havlu vs hepsi hazır olsun. Kapıda niyet edin ''niyet ettim Allah rızası için maddi ve manevi tüm bilip bilmeden işlemiş olduğum günahlardan temizlenmeye manevi cunuplükten temizlenmeye gusul abdesti almaya'' sonra sol ayakla içeri girip çıplak kalmayacak şekilde altında uzun peştemal veya paçalı don olsun. Suyu açıp tekrar aynı niyeti söyleyin ve ardından namaz abdesti alır gibi abdest alın, üç kez başa üç kez sağ omuza üç kez sol omuza dökün. Suyu dökerken içinizden Allahım su ile bedenimi temizlemeyi nasip etttiğin gibi nurunla, merhametinle, rahmetinle maneviyatımı da ruhumu da temizle pisliklerden, fena şeylerden temizle, arındır diye dua edin. Kuru yer kalmayacak şekilde yıkanıp sağ ayak ile banyodan çıkıp kelime-i şehadet getirin. Nur üstüne nur katmak isterseniz tekrar giyindikten sonra abdest alıp 2 rekat Allah rızası için namaz kılın ve ardından 100 estahfurullah, 100 lailaheillallah 100 allahümme salli ala seyyidina muhammed 3 ihlas 1fatiha okunup önce Allahın rızası talep edilecek ardından okunan 3 ihlas 1 fatihayı ve zikirlerden elde edilen sevabı başta peygamber efendimizin ruhusaadetlerine, ehli beyte, ashabı kirama, gelmiş geçmiş tüm peygamberlere evliyalara, gavsı azam Abdülkadir Geylani hazretlerine, şahı nakşibendi hazretlerine tüm şehidlerimize tüm ümmedi muhammede hediye edip, ardından içinizden geldiği gibi dua ve niyazınızı söyleyip amin deyin. Yatağınıza yatarken ayaklarınız kıbleye doğru gelmesin sakın yüzünüz kıbleye dönük olarak sağ tarafınıza yatın söyleyebildiğiniz kadar yatarken, yürürken, yerken, içerken sürekli Allah deyin peygamber efendimize salavat getirin. Allahın izniyle hiçbir şeyiniz kalmayacak.

sarumut

Kayıtlı Üye
İş
Metafizikçi
Bence hem sağlam hocaya hemdee pisikiatra görünün garantiye al kendini..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Gecen İki Gün Önce Anlattıgım Olaydan SONRA..

Bir Olay Daha Oldu Korkmuyorum Ama Psikolojimi Bozmaya Basladı Bu Olaylar .

Anlayan Biri Yol Gösterirse Sevinirim Ne Yapmam Lazım Aileme Bassedemiyorum
Kafayı Yedigimi Düşünürler Dİye Etrafıma Acamıyorum Deli Derler Dİye..

Karmasada Kaldım..

Odamda Birseylerin Oldugu Zamanı Hissediyorum Ve Yanımda Durduklarını Biliyorum Suan Yanımda Olduklarını Bildigim Gibi..

Bunlardan Nedense Bir Korkum Yok Ama SON OLAY ..
KORKMAMA DEgil Bu Olayı Nasıl Çözmem Gerektigine Ne Yapmam Gerektiigine Bilgi Sahibi Olan Biri Anlatırsa Allah Razı Olsun ..

Benim Tek Anladıgım Biri Birsekilde Benle İrtibat Kurmak İstiyor Ama Ben İzin Vermiyorum Neden Oldgunu Niçin Oldugunu Bilmiyorum Rüyalarımda Gördügüm Bir Mezarlık Var Hep Aynı Mezarı Gördüm ..

Ve O Mezarı Yenilemisler ..O MEZARIN Yerini Biliyorum Hep Gördügüm Biryer Ama Rüyada..

Neyse Rüyayı Geçelim Olayı Anlatayım Bunun Gibi Rüya Dısında Yasadıgım Tuhaf seylerde Var..

Yatakta yatarken bir anda yanımda sırt üstü yatmıs bir sekilde ben senin abinim ... korkma yardım edecegim sana dedi..

sıkıntılarım var lakin bu seyler daha cok sıkıntı yaratıyor kafamı toplaya mıyorum ..

dün yazdıgım konuda tek bir cevap yazılmıs allah rızası için yasadıgım seyler normal degil hayatım alt üst bir sekilde bu seylerde olmaya basladıgından beri kafamı toparlayamıyorum is güc insanlarla dialoglar hersey bitti bende

gözlerim acıkken bir anda gözümün önünde berilen görüntüler ..
tanımadıgım insanlar ve bazen biliyorum sacma dersiniz ama bunları ben yasıyorum ve eger butür seyler varsa ..
ne yapmam lazım eger bu yasadıklarım psikolojikse tedavi görmem lazım.. yardımcı olursanız sevinirim..

Korkmuyorsunuz, merak içindesiniz, tam anlatmadığınız şeyler var da peki neden iş, güç, sosyal diyalog bozuldu? Sorunu tam anlayamadım yani. Önce bu saydığınız iş, güç ve diyalog sorunu neyden kaynaklanıyor onu anlatabilir misiniz? Yani korku olmadan, endişe olmadan bu sorunlara bu yaşadıklarınızın etkisi nasıl oluyor? Tam anlamak lazım.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bu durum hayatınızı bu kadar olumsuz etkiliyorsa,ben olsaydım eğer;
Yaşadıklarımdan birini üsteler ve çözümlemeye çalışırdım.Örneğin mezar görüntüsünde,mezar taşına odaklanır,rüyaysa rüyada görü ise görüde oraya ulaşacağım bilgileri edinmeye çalışırdım,eğer korkmuyorsak tabi.Gider bu mezarı soruştururdum,başına geçer derdin ne derdim en azından.Böylece gerçekten böyle birşey var mı veya psikolojik bir sıkıntım mı var kendim de görürdüm.Veya başka bir örneğin üzerine giderdim?En azından vesvese edip ne oluyor bana demektense,olayı neticelendirmeye çalışırdım?

Eğer durum psikolojikse bir şey diyemem,uzman değilim.
Parapsikolojikse;maneviyatınızı sıkı tutun,her neye inanıyorsanız.Korkmak,paniklemek..vb sizi kaosa sokar,bunun yerine ne yapmanız gerektiğini en iyi siz bilirsiniz çünkü olayı yaşayan sizsiniz.Korunmuyor değilsiniz,evrensel kaideler var elbette,hepimiz korunuyoruz birşeylerden.Daha iyi hissedecekseniz kendinizi duayla,meleklerden yardım alarak,rüya rehberi talep ederk,imajinasyonla koruma baloncuğunun içine alarak,çakralarınızı dengeleyip karın bölgesindeki kalkanınızı kocaman bir güneş gibi geliştirerek,huzurlu uyku için şifalı taşlardan yararlanarak veya ne biliyim ayet-el kürsiyi yatak başınızda taşıyarak çeşitli şeyler deneyebilirsiniz.Neye inanıp neyin yardımcı olacağını siz seçersiniz.Korunduğunuzu sürece de korkmayın,ne isteniyor bir bakın,yapmak zorunda değilsiniz ama en azından;"gitmeni istiyorum,bana zarar veriyorsun,sana yardımcı olamayacağım"deyin,bir şekilde rahatsızlık verene siz de açık olun.

Bunlar benim aklıma gelenler,ama psikolojik ama parapsikolojik umarım her türlü şifanızı bulursunuz.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Daha fazla bilgi vermelisiniz..Kaç yaşında ve ne iş yapıyorsunuz,iş yeri yada okuyorsanız okul ortamında sizi sıkıntıya sokan ciddi bişeyler oldu mu?Size kin güden yada sizi elde edemediği için sizi cezalandırmaya çalışan insanlar var mı etrafınızda?Sağlık durumunuz nasıl?Herhangi bir kan yada başka bir rahatsızlığınız var mı?İlaç kullanıyor musunuz?Ya burdan yada özelden detaylı ama samimi bilgiler verirseniz sanırım ve belki yardımı olabilir,sevgiler..

emir

Kayıtlı Üye
Rabbi enniy messeniyyeş şeytanu binusbin ve azaba, rabbi euzu bike min hemezatiş şeyatıyni, ve euzu bike Rabbi en yahdurun, ve hifzan min külli şeytanin marid..

Arkadaşlar, bu duayı yüz kere okursanız, hiç bir cin türü (bazı kimselerin demon dedikleri dahi) size yaklaşamaz.. eğer 300 e varırsanız, zaten cin türü yanmaya başlar(beyninizden yaydığının yakıcı dalgalar, onların yapısana fevkelade zarar verir).. 1000 kere okuyan zaten bu türlerin ölümüne sebep olur.. lakin kaçmak zorunda kalırlar.. okuyunuz, hocaya, vs gitmeye gerek yoktur..

hatta zikir çekmeden evvel,bu duayı okuyunuz ki; sizi saptırmak isteyenler saptıramasınlar.

bir diğer tavsiyem;la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyül aziym.. bunu en az 100, yapabilirseniz 1000 kere okuyun...

emir

Kayıtlı Üye
hatta deneyebilirsiniz, cin, demon vs türleri çağıranların yanında bu dua yı okuyun... bakın bakalım gelebilecekler mi? çağıran dahi rahatsızlık duyacak ve terlemeye, titremeye başlayacaktır..çünkü dışarıdan iletişim yoktur, herşey beyne yollanan impulslarla gerçekleşir..

nsnnsn

Kayıtlı Üye
Rabbi enniy messeniyyeş şeytanu binusbin ve azaba, rabbi euzu bike min hemezatiş şeyatıyni, ve euzu bike Rabbi en yahdurun, ve hifzan min külli şeytanin marid..

Arkadaşlar, bu duayı yüz kere okursanız, hiç bir cin türü (bazı kimselerin demon dedikleri dahi) size yaklaşamaz.. eğer 300 e varırsanız, zaten cin türü yanmaya başlar(beyninizden yaydığının yakıcı dalgalar, onların yapısana fevkelade zarar verir).. 1000 kere okuyan zaten bu türlerin ölümüne sebep olur.. lakin kaçmak zorunda kalırlar.. okuyunuz, hocaya, vs gitmeye gerek yoktur..

hatta zikir çekmeden evvel,bu duayı okuyunuz ki; sizi saptırmak isteyenler saptıramasınlar.

bir diğer tavsiyem;la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyül aziym.. bunu en az 100, yapabilirseniz 1000 kere okuyun...

Yazdığınız duanın türkçe mealinide yazarmısınız

muhsin iyi

Kayıtlı Üye
evet başyazıyı yazan kardeşimiz bak önem veriyorsun. önem verme. verirsen o da verir. Allah o cinleri yarattı. sana vesvese verirler. ucundan kıyısında görünürler. duanı yap. Allaha sığın ve zerre kadar korkma. sakın paranı muska için şuna buna verme. hepsi şarlatanlardır. bak ben içindeyim. her an onları görüyorum, duyoyorum, bana düşmanlık için de ellerineden geleni yapıyorlar. her saniye de tehidt ediyorlar. ama zerre kadar keyfimi bozmuyorum. ibadetime işime gücüme bakıyorum. bunları doğal karşıla. imtihan dünayasındayız. müsaadeyi Allah onlar verimiş. bize düşmanlık yapacaklar ki biz sevap kazanalım. Allaha sığınalım. Allahın nuruna talip olalım. yazık yazık o kadar insan çaresi ki bu konularda Allaha yöneleceklerine şarlatanlara başvuruyorlar sonra akıl hastası olup tımarhaneye düşüyorlar. ALLAH YARDIMCILARI OLSUN.