Tesbih Ve Vecd(Gözdeki Perdeleri Kaldırma,Görünmeyeni Görme,Varlıklarla İletişime Geç

• Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi

canavar

Kayıtlı Üye
Bence şunu da düşünmeliyiz insan neden göz perdelerinin kaldırılmasını ister.Zaten bunları görmek bizim için gerekli olsaydı Allah biz insanlara herkese doğuştan verirdi.O alemler ayrı biz ayrıyız.Bir insanın çok büyük altından kalkamayacağı bir nedeni olur ya da zorda kalırsa iletişime geçebilir.Fakat sürekli göz perdelerinin kaldırılmış olması durumunu herkes kaldırabilir mi...Benim fikrime göre ne kadar dindar olunursa olunsun evliya olunmadıktan sonra insanın psikolojisini olumsuz etkiler.

lunatic

Kayıtlı Üye
ALLAH ı zikrederken kim kötülük yapabilir veya ne bulaşabilir,ben zikirleri çekmeye başladıktan sonra çok güzel şeyler yaşamaya başladım,Böyle şeyleri okudukça ben hayret ediyorum,bir ölüm,ahiret var bunu herkes biliyor,bunların bilincin de olarak bu zikirleri çekerseniz fayda görülecektir...ne düşünürseniz onu kendinize çekersiniz...sevgiler...

İşte zikir denilen mevzu o kadar basite indirgenmemeli.Zikirle bir çok kapıyı açmanız mümkün çünkü.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Öncelikle güzel paylaşım için teşekkür ederim.
Ancak uygulayacak arkadaşların da, heves ile niyeti karıştırmamalarını dilerim.Bence bunları yapacak kişi, eğer ibadetlerinin devamını da getirirse çok daha faydalı olur.Yoksa kişi, 10 günde gözüm açılsın, sonra kendi yoluma giderim, düşüncesiyle yaparsa hiçbir faydasını göremez.Tabii ki bu benim görüşüm.
Ayrıca bunları uygulayacak kişilerin en azından belli bir olgunluğa ve farkındalığa ulaşmış olması gerekir diye düşünüyorum.Yanlış anlaşılmasın,sadece gençlerin henüz hazır değilken gereksiz korkulara kapılmalarını istemem.
Korku,istenmeyen düşüncelere,istenmeyen varlıkların girmesine ve hatta birinin kontrolüne girmeye izin verir.Asıl korkulacak şey,korkunun kendisidir.En büyük düşmanımız korkudur.Korktuğumuz şeyler başımıza gelmez mi?Onu hayal eder,senaryoyu yazarız, sonrada kendimizi o senaryonun içinde buluveririz.
En azından korkuyla başlanmamalı.Allah yolunda yapılacak hiç bir ibadetin içinde korku olmamalı.Allah aşkı olmalı.
Uygulayacak arkadaşları da tebrik etmek isterim.Bunları harfiyen yapabilmek hiç kolay değil.

dozert

Kayıtlı Üye
Bencede bu işler bir heves uğruna hayatınızı ve sevdiklerinizi tehlikeye atmış olursunuz.

kalexanam

Kayıtlı Üye
sevgili angeldream yeni üye oldum ve göz perdesi açılmış biri varmı bize hangi konularda yardımcı olabilir mesela şifa verilmesi gereken birine bazı görünmeyen varlıkların sebep olduğunu görüp bize Allah adına yardım edebilir mi

nienor

Kayıtlı Üye
peki bu tesbihler teker teker mi yapılmalı aynı anda mı

slipknot

Kayıtlı Üye
Tek bir TANRI demeyin. Tanrı ve Tanrılık kavramı batıldır, ALLAH ismiyle işaret edilen bu kavramlardan münezzehtir. ALLAH deyin ! ALLAH isminin manası Tasavvufi anlamda çok derindir. Lütfen ALLAH deyiniz, insanlar gökte Tanrı arayıp da Özlerindekine şirk koşmasınlar..

lastqonna

Kayıtlı Üye
ebru arkadasım 3 harflı varlıkları gorduysen tam olarak neye benzıyolar bana acıklarmısın yalancı demıyorum sana sadece meraktan soruyorum

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Bu kadar kolay olacağını sanmıyorum.Bunlar Allah'ın çok üst mertebedeki alimlerine verdiği bir yetenektir.Herkes yapamaz bunu.Sıkı bir nefis terbiyesi gerekir her şeyden önce.Nefsin makamlarını aşmak gerekir.