Telepati engelleme

kkelam

Kayıtlı Üye
Telepati yoluyla zihnimize giriş yapmalarını nasıl engelleriz bilen varsa faydalanalım

birdgarden

Kayıtlı Üye
Telepati yoluyla zihnimize giriş yapmalarını nasıl engelleriz bilen varsa faydalanalım
Alnına yuvarlak kırmızı blokaj imgeleyin ayaklar çapraz kırmızı ortadan çizgili daire imge alanıma girmene izin vermiyorum ikinci eterik bağı kesin .

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Beynin hemen neokorteks bölümünün sağında üç nokta bulunuyor. O üç noktaya tıklayıp bu kişiyi engelle diyorsunuz ve beyinstagram.com bir daha o kişiyi karşınıza çıkartmıyor.
İşte aradığım üst kademe uzmanlar üstü majisyen :love: parti kur oy verelim 😜
Bütün büyülerinizi yapıyorum sabah iki akşam iki hatasonlari günde altıdan on iki tane.. kralice koltugum babilin asma bahçeleri kutupların yarısı Wall Street e hep bu büyüler sayesinde sahip oldum 🤩

emre0654

Kayıtlı Üye
Varlıkla düşünce okunabiliyor sanırım gerçek dışı bir şey değil bu.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Telepati yapmanız ve size karşı yapılıyor olması engellenemez bir eylemdir. Telepati dediğimiz olay; "biyoenerji ve TİTUM" dalgalarının çekirdek merkezli (çekirdek; fıtrat ve zihinsel) taşıdığı parçacıklara "nomin" adı verilen bilgi kodlarının işlenmesi ve bu kodların x bir noktaya transfer edilmesidir. Bu transfer planlı ya da plansız yapılabilir. Transfer edilen dalga, kabul edildiği bedende ki artık biyoenerji dalgalarını işlevsel hale getirir ve güncel bir dalga boyu oluşturarak ana kaynağa geri dönme eğilimi gösterir. Kaynak siz olmadığınız için engelleyen tarafta siz olamazsınız doğal olarak. Hayatınız boyunca zihninizi, epifiz gözünüzü dış etkenlerden koruyabilecek bir tılsım ya da büyü edinemezsiniz. Bu gibi saldırılara karşı daha da güçlenmek istiyorsanız biyoenerjinizi, teson dalgaları ile eşitlemeniz yeterli olacaktır. (Teson; zihnin aktif ve çalışır halde olduğunu göstermesi amaçlı etrafa yaydı genellikle yeşil renkte ki enerji kütleleridir.)

Saygılarımla.

Retro

Kayıtlı Üye

Zihnini faydalı şeylerle meşgul etmeye devam et. Boşluğa düştükçe fayda ara. Faydalılığa yönel.

Zihnin yine de ele geçirilmeye devam edecek başlarda. Ama zamanla bu duruma maruz kalan kendini bile bir labaratuar alanı olarak görüp, beynini bir atölye olarak işletmeyi öğrenip, sistemi kendin üzerinden anlamanın bir yolunu bulacak hale geleceksin.

Hayırlara ve faydalara yönel. Zihninin magnit görevi gören toxic yanlarını ince ince elden geçir. En çok ta nöbet anlarında.

Retro

Kayıtlı Üye
Telepati engellenemez. Empati de engellenemez. Antipati de.

Bunlar temelde hayatta kalman ve hayatı anlamlandırman için verilen senin nötr olan melekelerindir. Sen özde kim olduğuna bağlı olarak tüm melekelerinle ait olduğun ekosistemle bağlantıda kalmak zorundasın zaten. Yani melekelerini kullanmak ve açık tutmak zorundasın.

Dışarıdan değil, içeriden düzenleme yapmalısın herzaman. Telepati kabiliyetini engellersen, bu dışarıdan kendine yamadığın bir beyhude bir çaba olur. Bir süre sonra da kendi iç mantaliten aynı kalacağından bu sefer de zihnin sana musallat olur. Aynı yere varırsın yani. İnsanlar kendileri haricinde herseyi değiştirmeye çalışırlar ama kendilerini asla sorgulamaya yanaşmazlar.

Son düzenleme:

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
İşte aradığım üst kademe uzmanlar üstü majisyen :love: parti kur oy verelim 😜
Bütün büyülerinizi yapıyorum sabah iki akşam iki hatasonlari günde altıdan on iki tane.. kralice koltugum babilin asma bahçeleri kutupların yarısı Wall Street e hep bu büyüler sayesinde sahip oldum 🤩
Görüyorum ki günlük büyülerini az yapıyorsun. Arttır biraz. Sabah akşam yetmez öğlen ve ikindiyide aksatma. Yanıldığım görülmemiştir