Tehdit mi ediyorlar?

gümüş

Kayıtlı Üye
İmam şibli'nin Cinlerin esrarı kitabında cin çeşitlerini anlattığı kısımda siyah kedi,köpek şeklinde olan cinlerden bahseder sorunuza yanıt olmuştur inşallah.

Üzgünüm ama size burada soruya yanıt dediğiniz için katılmıyorum

Elma da kırmızıdır ama bu her kırmızı olan elmadır anlamına gelmez.
Kaldı ki burada bir rüya nihayetinde anlamı çok şey olabilir ve bilinçaltının yansıması insan rüyasında kedisini cin de gördürtür kendisini peygamber de

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Herkese merhaba son yıllrada yaşadığım bir çok şey nedeniyle bakım hocalara bakım yaptırmış ve hem büyü hem musallat durumlarının mevcut olduğu söylenmişti. En son bu yaz bir havas hocası büyüleri temizledi ve bana ruhani varlıklardan koruma verdi. Gerçekten düzeldim hem rızkım kısmetim açıldı hem uykularım ferahladı. Gelgelelim bir gün bu havas hocasıyla dinle ilgili bir konuda bir tartışma yaşadık ve iletişim kestik. Yaklaşık 10 gün kadar sonra bazı sıkıntılar yaşamaya başladım ve kendisine mesaj atıp korumaları aldın mı diye sordum. Bana bir gün bana yine işin düşecek bana muhtaç olacaksın dedim sana aldım korumaları dedi. Ben de paramı helal etmediğimi Allah'tan büyük koruma olmadığını söyledim. GHeçtiğimiz hafta bir sürü uğursuzluk üstüste geldi(telefonumu çaldırdım arkasından trafik akzası geçirdim kendi aracımla) ve maddi kayıplarım oldu. Sonra her gece suya negatif enerjilerden(cinlerden, nazardan) korunmak üzere Ayete-el Kürsi, Felak, Nas, Fatiha, Kafirun surelerini okuyup içip elime yüzüme serpiyorum ardından kalan suya da ksımetin açılması için 'İnna fetehna leke fethan mubina. Ve fütühatis semai fekanat ebvaba' ayetlerini 101 kez okuyup içiyorum. Dün gece 2. gecemdi bu uygulamalar içindün gece rüyamda vdeki kedim ölmüş üstünde kan var kucağıma alıyorum kalbine küçük bir yumruk atıyorum çalışsın diye çalışıyor nefes alıyor amcam yanımda kedimin içine cin girdiğini söylüyor uğraşırken uyandım. Bir kaç gün önce de çok yakın bir arkadaşım rüyasında beni görmüş. Bir erkek gelip boynumu ısırmış ve boynumdan sarı bir sıvı akıyormuş bana neden bağırıp yardım istemiyorsun demiş ben de bağırıyorum ama sesim çıkmıyor demişim. Ya acaba tehdit mi ediliyorum konuyla ilgili bilgisi olan var mı? Yoksa yaşadığım uğursuzlukları ve rüyaları yanlış mı yorumluyorum? Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlış açtıysam lütfen uyarın.

İyi forumlar

Bu konuya yazılacak her türlü cevap sadece tahmini ve yönlendirmelere dayalı cevaplar olacaktır. Bunun için etrafınızda işinin ehli bakım yapan birisi var ise bir kontrol ettirmelisiniz. Sadece bu şekilde çıkar bu durumlar ortaya. Kedi köpek gibi hayvanlar rüyanızda da ifade edilmiştir ki varlıkların en çok kullandığı ve bedenine rahatlıkla girebildikleri canlılardır. Bu yüzden eğer hayvanınız var ise ve bir tuhaflık seziyor iseniz bir süre etrafınızdan hayvanınızı uzak tutmanız şarttır. Hem onun iyiliği hem de sizin iyiliğiniz için bu gerekmektedir. Ayrıca eğer uygulamalarınız bozuldu ise ve ya size musallat olan varlık (ki var ise öyle bir varlık) tekrar size ulaşması zordur. Hemen koruma varlıkları gitti hadi saldıralım diye beklemezler. Belli bir süre size ulaşamadıklarında zaten kendi kendilerine giderler. Sadece sizin haneniz onların hanesinde değil ise bu söylediğim geçerlidir. Bir de tuzlu ve sirkeli su ile duş alın. 7 gün boyunca bir rahatlama olur ise eğer evet yardıma ihtiyacınız olduğunun bir diğer göstergesi bu olacaktır. Yok herhangi bir rahatlama yok ise bir varlık tehdidi altında olmadığınızın da bir kanıtı olur bu çalışma. Sevgiyle...

havasülasud

Kayıtlı Üye
kurana sığının arkadaşlar ama bu site cok yavan olmuş diğer sitelerde kitaplar yayınlanıyo madotürler her daim aktif kitaplar tercüme ediliyo insanlar destekleniyo sorunlar dinleniyo burda hep aynı kılasik birisi bir yazı yazıyo aylarca o yazı yazıyo aynı kitaplar döngü gibi tekrar tekrar veriliyo madotürlere sesleniyom lütfen acil değişiklik saygılarla.

furkan2004

Kayıtlı Üye
merhabalar arkadaşlar biliyorsunuz ki ALLAH'u Teala cinlere ve şeytana insanın içine girme ve kanında dolaşma yetisini vermiştir. Bunlardan kurtulma yolları vardır. Önce temiz olmak ve kanımızı mikroplardan arındırmak gerekiyor. Cinlerin ve diğer mahlukatın kanımıza girmesinin en önemli yolu kanımızdaki mikroplardır. Ve ayrıca arkadaşa ve sizlere tavsiyem Hz. Muhammed (S.A.V.) Efendimizin sünnetlerine başvurmak. Kanımızı temizlemenin yollarından biri yemeğe başlarken ve bitirirken tuza banmak ve tabiki Besmele'yi başta unutmamak. Ayrıca Nefesimizi tutarak 'BİSMİLLAHİ EVVELİ VE AHİRİ' söyleyebildiğimiz kadar yapmak. Yani en az 12 defa ve üstü 21 olabilir, 33 olabilir, 40 olabilir ve nefesimizi diyaframın altına kadar çekmek ve dayanabildiğimiz kadar tutup yukarıda yazdığım sözü tekrarlamak inşaallah ALLAH şifasını verir herkese.

furkan2004

Kayıtlı Üye
merhabalar arkadaşlar biliyorsunuz ki ALLAH'u Teala cinlere ve şeytana insanın içine girme ve kanında dolaşma yetisini vermiştir. Bunlardan kurtulma yolları vardır. Önce temiz olmak ve kanımızı mikroplardan arındırmak gerekiyor. Cinlerin ve diğer mahlukatın kanımıza girmesinin en önemli yolu kanımızdaki mikroplardır. Ve ayrıca arkadaşa ve sizlere tavsiyem Hz. Muhammed (S.A.V.) Efendimizin sünnetlerine başvurmak. Kanımızı temizlemenin yollarından biri yemeğe başlarken ve bitirirken tuza banmak ve tabiki Besmele'yi başta unutmamak. Ayrıca Nefesimizi tutarak 'BİSMİLLAHİ EVVELİ VE AHİRİ' söyleyebildiğimiz kadar yapmak. Yani en az 12 defa ve üstü 21 olabilir, 33 olabilir, 40 olabilir ve nefesimizi diyaframın altına kadar çekmek ve dayanabildiğimiz kadar tutup yukarıda yazdığım sözü tekrarlamak inşaallah ALLAH şifasını verir herkese.