Evde Muska buldum.

walol

Kayıtlı Üye
Eve bir misafir geldi. Bizden önce alt komşuya da gitmiş orada lavaboyu kullanmayıp bizde kullandı. O günden beri ablam ve annem çok fena kavga ediyorlar. Evde büyü olduğunu düşünüyorum. Eğer büyü çıkarsa nasıl bir yol izlemeliyim? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunarım.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Eve bir misafir geldi. Bizden önce alt komşuya da gitmiş orada lavaboyu kullanmayıp bizde kullandı. O günden beri ablam ve annem çok fena kavga ediyorlar. Evde büyü olduğunu düşünüyorum. Eğer büyü çıkarsa nasıl bir yol izlemeliyim? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunarım.
Tanımadığın birinin büyü yaptığını düşünmek doğru değil bulduysan o farklı bir şey bulduysan resmini çekip at

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Tanımadığın birinin büyü yaptığını düşünmek doğru değil bulduysan o farklı bir şey bulduysan resmini çekip at
Tanımadığımız kişiler bize ne işlemler yapıyorlar varlık gönderiyorlar..
vardır bir nedeni yapmıştır.. bilemeyiz ne hasetle yaptı.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Tanımadığımız kişiler bize ne işlemler yapıyorlar varlık gönderiyorlar..
vardır bir nedeni yapmıştır.. bilemeyiz ne hasetle yaptı.
Bunları elbette bende biliyorum
Zira havas talebesiyim

Hayır onu kast etmedim yani kısa bir mesaj verdim kadın lavabonu kullandı diye bunu söylemek manasızdır
O seni sende onu tanımıyorsun
Gibi birşey demek istedim üstünü fazla kapalı tutmuşum sanırım

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bunları elbette bende biliyorum
Zira havas talebesiyim

Hayır onu kast etmedim yani kısa bir mesaj verdim kadın lavabonu kullandı diye bunu söylemek manasızdır
O seni sende onu tanımıyorsun
Gibi birşey demek istedim üstünü fazla kapalı tutmuşum sanırım
O kadını tanımıyor olabilir ama kadın onu tanıyor olabilir, kadın kara büyülerle uğraşan birisi olduğu için üstüne yapışan uğursuzluğu bulaştırmış olabilir bazıları öyle oluyor. Yada kadına yapılan bir işlemden dolayı enerjisi bulaştığı için konu sahibini etkiliyor olabilir. Siz havas talebesi olabilirsiniz ama biz saldırıya uğraya uğraya uzman olduk :)