Tanrı'nın gizli isimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marble

Kayıtlı Üye
Farketmez, marble sen daha sormadan sana soruyu sorduruyordu ?
se
Cevap vermiyor dayanamadı bana o zaman ?
üstatlık normal dışı düşler, görüler, fantastik hayaller ve yaşam değil, yüksek güçleri aşağı güçlere karşı kullanma, yüksek planda titreşerek aşağı planların acısından kaçmaktır. üstadın silahı küstah inkâr değil, dönüşümdür. senin gibi aptallara cevap vermeme gerek yok

Dolunays

Moderator
A a aptalmı oldum.Bizim dinimizde rahmet vardır.Hakaret yoktur Dostum.

Ü

Üye silindi 62179

Size birtakım sorularım olacak @marble
  • Sizin için insan bedeninde bir düşmüş melek diyebilir miyiz?
  • Dünyadaki vazifeniz nedir?
  • Günlük yaşamınız nasıl?
  • Yaşınız kaç? (Binlerce ya da yüzlerce sene ile ifade edilebilir mi?)
  • Herhangi bir dini inanca mensup musunuz?
  • Ruhunuz var mı? Sizde ruh - beden ayrımı nasıl?
  • Sosyal yaşamda kendinizi hangi insan sınıfına dahil edebilirsiniz?
  • Bir mesleğe sahip misiniz?
  • Bir aileniz var mı?
  • Melek olduğunuzdan nasıl bu kadar eminsiniz?
  • Deneyimlerinizi daha önce "gerçek kimliğinizi bilen" biriyle paylaştınız mı? Paylaştıysanız bu kişilerin tepkisi ne oldu?
  • Etrafınızda sizin gibiler var mı? Bu kişilerle irtibat halinde misiniz?
  • Herhangi bir psikolog/psiyatrist ile bir görüşmeniz oldu mu? Fiziksel olarak bir insansınız. Psikolojik bir rahatsızlık geçmişiniz var mı? Netice itibariyle insan bedenindeyken, insanların taşıdığı bazı özelliklere sahip olabilir ve onların yakalanabileceği fiziksel-ruhsal rahatsızlıklara yakalanabilirsiniz diye düşünüyorum. Bu tür bir hastalık mental olarak sizi de etkileyebilir. Etkilemeyeceğinden emin olabilir misiniz?
Bu soruları sormamdaki amaç gerçekten sizi anlayabilmek. Bahsettiğiniz çoğu şeyi anlayamıyor olmak kimsenin suçu değil. Toplumda ruhsal problemi olan birçok kişi var, birçoğumuz zaman zaman kendimizi ifade etmekte zorluk çekebiliyor ve bu yaftayı yiyebiliyoruz. Bize kendinizi ayrıntılı olarak anlatırsanız mabet üyeleri olarak bu ilginç yaşama tanıklık etmek isteriz. Hem bu şekilde karşılıklı dalga geçme-beddua seansları da son bulur.

marble

Kayıtlı Üye
Size birtakım sorularım olacak @marble
  • Sizin için insan bedeninde bir düşmüş melek diyebilir miyiz?
  • Dünyadaki vazifeniz nedir?
  • Günlük yaşamınız nasıl?
  • Yaşınız kaç? (Binlerce ya da yüzlerce sene ile ifade edilebilir mi?)
  • Herhangi bir dini inanca mensup musunuz?
  • Ruhunuz var mı? Sizde ruh - beden ayrımı nasıl?
  • Sosyal yaşamda kendinizi hangi insan sınıfına dahil edebilirsiniz?
  • Bir mesleğe sahip misiniz?
  • Bir aileniz var mı?
  • Melek olduğunuzdan nasıl bu kadar eminsiniz?
  • Deneyimlerinizi daha önce "gerçek kimliğinizi bilen" biriyle paylaştınız mı? Paylaştıysanız bu kişilerin tepkisi ne oldu?
  • Etrafınızda sizin gibiler var mı? Bu kişilerle irtibat halinde misiniz?
  • Herhangi bir psikolog/psiyatrist ile bir görüşmeniz oldu mu? Fiziksel olarak bir insansınız. Psikolojik bir rahatsızlık geçmişiniz var mı? Netice itibariyle insan bedenindeyken, insanların taşıdığı bazı özelliklere sahip olabilir ve onların yakalanabileceği fiziksel-ruhsal rahatsızlıklara yakalanabilirsiniz diye düşünüyorum. Bu tür bir hastalık mental olarak sizi de etkileyebilir. Etkilemeyeceğinden emin olabilir misiniz?
Bu soruları sormamdaki amaç gerçekten sizi anlayabilmek. Bahsettiğiniz çoğu şeyi anlayamıyor olmak kimsenin suçu değil. Toplumda ruhsal problemi olan birçok kişi var, birçoğumuz zaman zaman kendimizi ifade etmekte zorluk çekebiliyor ve bu yaftayı yiyebiliyoruz. Bize kendinizi ayrıntılı olarak anlatırsanız mabet üyeleri olarak bu ilginç yaşama tanıklık etmek isteriz. Hem bu şekilde karşılıklı dalga geçme-beddua seansları da son bulur.
1-Düşmüş bir melek değilim tanrının ışığını taşıyan urielim
2-Dünyadaki vazifem geçmişte nasılsa bugün de öyle insanoğluna onun mesajlarını iletmek insanı uyarmak
3-günlük yaşantım gayet iyi
4-zamanın başlangıcından beri varım
5-dini inancım yok sadece bütün'e yani tanrıya hizmet ederim
6-beden dünyevi ruh onun ışığını taşır
7-çok varlıklı ve elit kısımdayım
8-evet ve türkiye'de çok tanınan birisiyim
9-ailem yok
10-bunun işaretleri bedenin doğumundan başlar olacak olan tüm büyük olaylar bana bildirildi ve insanları uyarmam söylendi bizzat kim olduğumu gördüm ve kabul ettim
11-kimseyle paylaşmadım
12-benim gibi kimse yok
13-evet beden hastalanır çünkü dünyanın fiziksel koşulları altındayım fakat mental olarak beni hiçbir şey etkileyemez

Ve sizi yine uyarıyorum bir felaket daha önümüzde dizlerini döveceksin insanoğlu bu da mı başımıza gelecekti diye

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Marble geçmiş msj.lrına baktımda 20 yaşındasın diye hatırlıyorum.

Türkiye de tanınmış biri olmak için biraz erken değil mi??

Hayır, Aleyna Tilki yi biliyosun. Kız şekilden şekle girdi erkenden ünlü olmak için, ünlü oldu ama nasıl, orası meçhul?‍♀️

Ü

Üye silindi 62179

1-Düşmüş bir melek değilim tanrının ışığını taşıyan urielim
2-Dünyadaki vazifem geçmişte nasılsa bugün de öyle insanoğluna onun mesajlarını iletmek insanı uyarmak
3-günlük yaşantım gayet iyi
4-zamanın başlangıcından beri varım
5-dini inancım yok sadece bütün'e yani tanrıya hizmet ederim
6-beden dünyevi ruh onun ışığını taşır
7-çok varlıklı ve elit kısımdayım
8-evet ve türkiye'de çok tanınan birisiyim
9-ailem yok
10-bunun işaretleri bedenin doğumundan başlar olacak olan tüm büyük olaylar bana bildirildi ve insanları uyarmam söylendi bizzat kim olduğumu gördüm ve kabul ettim
11-kimseyle paylaşmadım
12-benim gibi kimse yok
13-evet beden hastalanır çünkü dünyanın fiziksel koşulları altındayım fakat mental olarak beni hiçbir şey etkileyemez
Verdiğiniz cevaplar ne yazık ki hiç tatmin edici değil. 20-30 yaş aralığında, yüksek ihtimal psikolojik bir bozukluğa sahip, sosyallikten uzak, muhtemelen sorunlu bir çocukluğa sahip sıradan bir insansınız. Üstelik derin bir yalnızlık içinde olduğunuzu düşünüyor ve sizin için üzülüyorum. Umarım en kısa zamanda bir uzmana görünme imkanınız olur. Hepimiz zaman zaman mitolojik bazı karakterlere kendimizi yakın hissedebiliyoruz, okuduklarınızdan etkilenmeniz gayet normal. Uriel olmak için fazla toysunuz. Gerçeklik algınızı bir an önce kazanmanız dileğiyle...

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Başmelek Uriel. Adı: Allah'ın nuru ışık anlamına gelir. Rengi: Altın sarısı olarak algılanır. Başmelek Uriel;hayatımıza Yüce Allah'ın “O” İlahi ışığını getiren, akıtan altın rengi ile bilgeliği temsil eden zihinsel bir baş melektir.

ibrani baş melekleri arasında azrail'in yerine adı geçen melek. aslen auriel olarak yazılır ve oriel olarak okunur. kelime manası ise 'allah'ın ışığı'dır.

---------------------

Güzel... Şimdi sen böyle bişeysin yani.

Mehdilih ve mesihlik iddiaları daha akla yatkın birde onları deneyin. Ne bileyim. Ben baş melek olcam forumdan insanlara laf anlatıcam.

Okuduğunuz Bi kaç melek kitabının etkisinde kaldığını ve kendini özel hissetmek isteyen Bi genç olduğunu düşünüyorum.

Sırat köprüsü tam da budur. Analitik zekaya saplandınmı ateizm, duygusal zekaya saplandınmı yarı tanrılığa doğru kayarsın...

Anlıyacağın senin irade.. Gitti gidiyor nokta com

marble

Kayıtlı Üye
Verdiğiniz cevaplar ne yazık ki hiç tatmin edici değil. 20-30 yaş aralığında, yüksek ihtimal psikolojik bir bozukluğa sahip, sosyallikten uzak, muhtemelen sorunlu bir çocukluğa sahip sıradan bir insansınız. Üstelik derin bir yalnızlık içinde olduğunuzu düşünüyor ve sizin için üzülüyorum. Umarım en kısa zamanda bir uzmana görünme imkanınız olur. Hepimiz zaman zaman mitolojik bazı karakterlere kendimizi yakın hissedebiliyoruz, okuduklarınızdan etkilenmeniz gayet normal. Uriel olmak için fazla toysunuz. Gerçeklik algınızı bir an önce kazanmanız dileğiyle...
çoluk çocuksunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...