Tanıdığım kızı yanlışlıkla hasta ettim!

BattleFury

Kayıtlı Üye
bu kızı ben bir suredir imgeliyordum (1 ay boyudur imgeliyorum onu) ve bu sure icerisinde surekli bitkin oldugunu onun kankasından ogrenmiştim.

Endişelenmemek elde degil! hiçbir şeyi yoktu .. ben imgelemelerime baslayana kadar...

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Bir süredir imgelediğinizden bahsetmişsiniz. Bir süre de iyilesmesi için imgeleyin bence ve dua edin. Belki içiniz rahatlar. İyileştiğın de de gerçek kırmızı gülle yanına gıdin bence. :)

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
sinirli bir duruma gelmesi gerekirdi. Karaciğer belki enerjisel anlamda zarar görebilir. Bu arada birini hasta edebilecek seviyede enerji yollamak sandığınız kadar kolay birşey değil. Kısacası sizden kaynaklanmıyor.

BattleFury

Kayıtlı Üye
sinirli bir duruma gelmesi gerekirdi. Karaciğer belki enerjisel anlamda zarar görebilir. Bu arada birini hasta edebilecek seviyede enerji yollamak sandığınız kadar kolay birşey değil. Kısacası sizden kaynaklanmıyor.

teşekkürler.. İçimdeki suçsuzluk seviyesi artmış oldu :) rastlantı deyip unutmak en iyisi bu durumda bence :D

haniel

Kayıtlı Üye
kırmızı hoodoo ve wicca geleneginde tutluyu ve aşkı temsil etsede rönesans ve öncesi büyü tiplerinde marsı yani savaş hastalık ve felaketleri temsil eder

demonic

Kayıtlı Üye
Ben kendi deneyimlerimden cevaplarsam;
rengin önemi vardır bu kabul edilir ancak siz hangi amaçla yaptınız?renk sadece bir güçlendirici ve katalizördür...bende kırmızı rengi çok kullanırım ama ne düşünerek,neyi toplayarak yaptıysam o oldu...öfkemi topladıysam o kişi zarar gördü(bu durumlarda kan kırmızısını kullanıyorum), aşk içinse sevgimi topluyorum(pembeye yakın kırmızı kullanıyorum), eğer kötü bir durumu varsada görebiliyorum(bunu nasıl yaptığımı gerçekten bilmiyorum...o kişiyi imaje edince auraya benzer bir kılıf görüyorum...bu herkeste farklı oluyor,ayrıca göğsünde bir geometrik şekil görüyorum,bir süre sonra bu şekil kişi oluyor,ve o renk şekle geçiyor...eğer hasta vb. Gibi negatif bir durum varsa taşın içi dumanlı oluyor...bu dumanı götüremiyorum...ama en azından görüp o kişinin derdine ortak oluyorum...

BattleFury

Kayıtlı Üye
Ben kendi deneyimlerimden cevaplarsam;
rengin önemi vardır bu kabul edilir ancak siz hangi amaçla yaptınız?renk sadece bir güçlendirici ve katalizördür...bende kırmızı rengi çok kullanırım ama ne düşünerek,neyi toplayarak yaptıysam o oldu...öfkemi topladıysam o kişi zarar gördü(bu durumlarda kan kırmızısını kullanıyorum), aşk içinse sevgimi topluyorum(pembeye yakın kırmızı kullanıyorum), eğer kötü bir durumu varsada görebiliyorum(bunu nasıl yaptığımı gerçekten bilmiyorum...o kişiyi imaje edince auraya benzer bir kılıf görüyorum...bu herkeste farklı oluyor,ayrıca göğsünde bir geometrik şekil görüyorum,bir süre sonra bu şekil kişi oluyor,ve o renk şekle geçiyor...eğer hasta vb. Gibi negatif bir durum varsa taşın içi dumanlı oluyor...bu dumanı götüremiyorum...ama en azından görüp o kişinin derdine ortak oluyorum...

Bu olay çoook önceydi yaa nereden buldunda cevapladın :) Atölyeden arkadaşım olan birisiydi bir süre ilişki durumlarıda oldu hatta ama hastalıgının benden kaynaklıo olmadığını öğrenmiştim o da var :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Kırmızı aşktır ya hu... Sarı hastalık, ben yanlış biliyor da olabilirim. Eğer kırmızı hastalı ise, aşkın rengi nedir ki?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Renklerin hangi konuyu simgelediği yapılan çalışmanın türüne bağlıdır. Çeşitli taraflardan bakarsak bazen kırmızı rengi aşk ile bağdaştırırken bazende pembe renk için bunu yapabiliriz. Bazen kırmızı renk için hastalık, yıkım ve ölüm yorumu yapılırken bazen de bu saydıklarım için direk siyah rengi kullanabilirsiniz. Tarafları tanımlarsak eğer sembolik olarak doğu ve batı ekolleri olarak ayırabiliriz. Bu durumda anlamları ise sizin hangi tarafı seçtiğinize göre değişir.