"Takinti halimden nasil soyutlanabilirim??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Miel124

Kayıtlı Üye
Ya bu ara gene gecmisi hatirlayip takinti yaptigim oldu normalde aman banane derdim ben meditasyona da inanmiyorum acikca beni rahat ettirmiyor , neler yapabilirim ????

Impulse

Kayıtlı Üye
Miel, hafif bir ilaç tedavisi sana gerekebilir. Yanlış anlama senle özelde de konuştuk biliyorsun söyledim ama sen düşüncelerden kendini koparamıyorsun. Tek başına olacak iş degil baksana. Zikirler en fazla takviye olur tedavilik duruma. O da ruhsal rahatlık için bence.

Miel124

Kayıtlı Üye
Ne alaka ben o kizi mi soyledim ayrica yaptin cok ayip bence sen tedavi ol inanmiyorum seni sevdim sana deger verdim diye kalkip ban burda bu hakereti yapamazsin ozelde konustuk diye sen nasil insansin?

Miel124

Kayıtlı Üye
Yaptigin cok yalniss hemen desifre ediyosun illa hap mi almak gerekir ins sende benim durumlari yasarsin

Impulse

Kayıtlı Üye
Yanlış anladın beni. Deşifre etmedim bir şeyi. O konuda da takıntılı oldugun için öyle söyledim.
Genel olarak takıntılı bir ruh hali çiziyorsun var ve ilaç tedavisi gerekebilir diye tavsiye ettim o kadar.
Bun da kötü bir şey yok ki. Ha zikir ha ilaç.
Zikir her şeye çare olamaz ki..
Ben bir sürü kişi tanıyorum temizlik takıntısı olan, evhamlı arkadaşlarım var.
Evhamlı olan arkadaşım dudagını yiyordu. Hafif bir ilaçla sorun ortadan kalktı.
Şimdi evli bir çocuk doguracak yarın öbür gün çokta harika biri.

Diger arkadaş temizlik dahil olmak üzere aynı snein gibi her konuyu insanları takıyor. Hoca hoca geziyor o da daha iki gün önce konştk tavsiye üzere gitmiş hoca diye gittigi şahıs tavırları vs dengesizin biriymiş garip garip şeyler anlattı. Şimdi başka birine gidecekmiş bak sırf evhamdan he.
Psikologa da gitti altı seans kar etmedi.
Ne bileyim bence ilaç çare olabilir.
Fikrimi söyledim.

Miel124

Kayıtlı Üye
bide din uzerine okudum dedin zikir neden ilac olmasin Allah yolu kendini herkese farkli gosterme ozmn

Impulse

Kayıtlı Üye
Sıkıntı ne şimdi anlamadım.Ne üzerine okuduğumu sordun söyledim.

Burada da zikir kafi gelmeyebilir ilaç gibi yollar denenebilir dedim Bu kadar.

Ü

Üye silindi 56746

Kendi kendine de ki "gizli mabette her gün konu açmak yerine haftada bir konu açacağım, sonra da bunu ayda bire düşüreceğim". Bu konuda kendine söz ver ve kendini zorla; her sözünü tutuşunda da kendini ödüllendir. Böyle böyle takıntılarını azaltır ve yok edersin.

Miel124

Kayıtlı Üye
tesekkur ederim gusel yaklastigin icin burda herkes soruyo soruyo mesala bu takinti degilde arada aklima geliyor

Miel124

Kayıtlı Üye
impluse once insan ol seninle ozelden konustuk samimiyet kurduk her ne olursa olsun gelip burda bana akil hastasi muamelesi yapamazsin haddinu bil ; senin gercek kimloginden supheliyim once ozur dile ! Ayip yaptigin

Miel124

Kayıtlı Üye
Neyse kiriici olduysam ozur dilerim impluse enerjin yeter ?

Broad

Banlı Kullanıcı
Gecmisinden kurtulman imkansiz denilecek kadar zordur. Sadece kabullenir ve seni uzen her neyse varligini kabul eder yoluna devam edersin. Kisacasi karsinda yok edemeyecegin bir sey varsa tek yapabilecegin kafani cevirmek olur.

jensına

Kayıtlı Üye
Ne alaka ben o kizi mi soyledim ayrica yaptin cok ayip bence sen tedavi ol inanmiyorum seni sevdim sana deger verdim diye kalkip ban burda bu hakereti yapamazsin ozelde konustuk diye sen nasil insansin?

Vay neden bu kadar tepkili ve sinirlisin eger kız ise ben olsam seni masada bırakır bay bay hepiniz derdim sana. Ayrıca takıntılı oldugun sey kız ise o kız sende nasıl etki bıraktıysa kim bilir oğlanda nasıl bir etki bırakmıstır sen düşün.

Miel124

Kayıtlı Üye
ne alaka simdi benim uzerime yurumek nedir siz ne saniyosunuz alinti yaparak gelip bana burda laf mi vuruyon kimin yan hesabiisiniz siz acaaba

Miel124

Kayıtlı Üye
Inanmiyorum burda herkes hemen dedikodu yapiyo gelmis bana implusun avukatliginimi yapiyosun yazik ya cidden biz aramizda hallettik sana ne dustu

Impulse

Kayıtlı Üye
Bu aralar üzerime zaten karabulutlar dolaşıyor.
Aman gözünüzün yağını yiyem beni bulaştırmayın. Nolur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...