SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

emre0654

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute sizin söylediğiniz olumlu düşünme vs şeyleri uyguladım çakralar için özellikle solar çakraya yönelik, şimdi orası sanki kasılmış gibi oldu bu güçlendiğini mi gösteriyor ?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bi sorun bakalım @Absoluta Virtute hocamıza onun kapasına gelenin ne kadarı erkek ne kadarı kadın ;) aydınlatsız sizi
Kendileri bir şey beceremedikleri için hep Absoluta dan yardım bekliyor olmasınlar :D
Bağlama arayan cingözlerin geneli kadın, biri yardım istediğinde yardım edenler de kadın 🤩 Kadınlar bu işi biliyor 🤩

Absoluta Virtute

Elit Üye
@Absoluta Virtute sizin söylediğiniz olumlu düşünme vs şeyleri uyguladım çakralar için özellikle solar çakraya yönelik, şimdi orası sanki kasılmış gibi oldu bu güçlendiğini mi gösteriyor ?
Zannetmem. Alışmamış cakralariniz pozitif düşünceye. Şokta!!!
Doğrusu hiç bir fikrim yok. Yaşamadım öyle bir şey.

Blokaj olabilir.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Yüce Cingöz Kralımız @emre0654
Önceden padişahlara deve yüküyle hediyeler gidermiş ya ben de halktan aciz bir köleniz olarak tüm varlıklarımı size hediye olarak sunsam caiz midir kabul etme yüceliğinde bulursunuz değil mi 🤩
Rhea cingöz krallığında dolandırıcılık yapmıştır.Eski cingöz yasalarını geri getirme taraftarı olarak cadı kimliği kullanıyor.Elit dokunulmazlığı kaldırılsın.Yargılansın.

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Rhea cingöz krallığında dolandırıcılık yapmıştır.Eski cingöz yasalarını geri getirme taraftarı olarak cadı kimliği kullanıyor.Elit dokunulmazlığı kaldırılsın.Yargılansın.
ULU CADIMIZ onlari sulu götürür susuz goturur bir imajisi ve duygu patlamasına bakar

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Magnus değildir o havass la çalışıyor ama tekerine çomak soktuğum cingözlerden birisi olabilir 🤩
Adamlar kayıp.Haberde alınmıyor.

Garip bir şekilde böyle şeylerle uğraşıp büyük ihtimal çarpılıyorsun.Nerden tutsan büyük bir çoğunluk saçma sapan bedensel isteklerle bir şey yapıyor.Bırak çarpılsın bence.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Adamlar kayıp.Haberde alınmıyor.

Garip bir şekilde böyle şeylerle uğraşıp büyük ihtimal çarpılıyorsun.Nerden tutsan büyük bir çoğunluk saçma sapan bedensel isteklerle bir şey yapıyor.Bırak çarpılsın bence.
Evet bu cingözlere bile bile kananlar bedensel isteklerin kurbanı oluyor bunları avlayan cingözler de aşırı dünya hırsından güç sevdasından varlıklara oyuncak oluyor ve yine de sonları hüsran. Herkes hak ettiğini bulsun.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Kim havas çalışıyor bahsettikleri kim
Eski kullanıcılar veya kullananlar...Alakasız bir krallık şakası gibi bi şeyler var.Magnus dua okuyordu.Peygamberlerin bilgisi vardı diyordu.Rhea da bağlama yapanları sevmiyor ben soğuk hindi kitabı okuyorum.Bilmemne esması okuyorum 700 kere insanlar beni seviyor diyince karıştı.Star da animeden anlıyor.Rhea bağlama yapıyor olabilir.Forumda herkes ona yöneliyor diyim kavga çıkıyor.

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Eski kullanıcılar veya kullananlar...Alakasız bir krallık şakası gibi bi şeyler var.Magnus dua okuyordu.Peygamberlerin bilgisi vardı diyordu.Rhea da bağlama yapanları sevmiyor ben soğuk hindi kitabı okuyorum.Bilmemne esması okuyorum 700 kere insanlar beni seviyor diyince karıştı.Star da animeden anlıyor.Rhea bağlama yapıyor olabilir.Forumda herkes ona yöneliyor diyim kavga çıkıyor.
😂😂