SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

emre0654

Kayıtlı Üye
Negatif kan gruplarının majiye daha yatkın olduğunu iddia edenler var.. ama bence kadınlara dikkat etmek gerek doğuştan büyücüler, özellikle akrep kadınları..
Bir havas sitesinde şöyle bir şey duydum, büyü yapıldığı zaman demir takviyesi de alın eczaneden diyorlardı , galiba demir varlığın etkisini azaltıyormuş.

emre0654

Kayıtlı Üye
Çocukluğumdan beri demir fazlalağım var. Öyle olsa varlıklar bana bulaşmazdı diye düşünüyorum
Varlık çağırmanın herhangi bir tehlikesi var mı ? Bana yapılan bağlamalarda hep varlık vardı arınma yapabiliyorum artık kendim fakat benim gibi daha yeni yeni bu işleri öğrenmeye devam eden biri için olumsuz bir yönü olur mu ?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Varlık çağırmanın herhangi bir tehlikesi var mı ? Bana yapılan bağlamalarda hep varlık vardı arınma yapabiliyorum artık kendim fakat benim gibi daha yeni yeni bu işleri öğrenmeye devam eden biri için olumsuz bir yönü olur mu ?
Bir iki tane varlık için davetle filan uğraşma evinde varlık toplantısı yap hepsini çağır 🤩 sen üstüne yap da çağırmadı bile diye sana gönül koymasınlar 🤭

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bir havas sitesinde şöyle bir şey duydum, büyü yapıldığı zaman demir takviyesi de alın eczaneden diyorlardı , galiba demir varlığın etkisini azaltıyormuş.
Bende demir eksikliği vardı bir ara, A Rh- lerde demir eksikliği, anemi sık görülürmüş, varlıklarla aram iyi sanırım bence değil ama onlar pek ilgili oldu hep bana karşı :sick:

Alakan

Elit Üye
Tabii ki de var.

emre0654

Kayıtlı Üye
Bir iki tane varlık için davetle filan uğraşma evinde varlık toplantısı yap hepsini çağır 🤩 sen üstüne yap da çağırmadı bile diye sana gönül koymasınlar 🤭
Bana yapılan bağlamalarda hep varlık vardı zaten varlıklı sayılırdım aslında 🤭

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Varlığım varlığına armağan olsun Yüce Cingöz Padişahı 🤩
Yüce Cingöz Kralımız @emre0654
Önceden padişahlara deve yüküyle hediyeler gidermiş ya ben de halktan aciz bir köleniz olarak tüm varlıklarımı size hediye olarak sunsam caiz midir kabul etme yüceliğinde bulursunuz değil mi 🤩

emre0654

Kayıtlı Üye
Yüce Cingöz Kralımız @emre0654
Önceden padişahlara deve yüküyle hediyeler gidermiş ya ben de halktan aciz bir köleniz olarak tüm varlıklarımı size hediye olarak sunsam caiz midir kabul etme yüceliğinde bulursunuz değil mi 🤩
Çok teşekkür ederim çok düşüncelisiniz fakat gerçekten hiç gereği yok, beni onurlandırdınız bu kadar büyük hediyeyi kabul edemem 🤣