SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@emre0654
Senin uyguladığın yöntemle hem arınma hem korunma aynı anda yapılabiliyor mu?
Artık sen bir Cingöz Kralı sayılırsın ilminin sadakasını ver 🤩

emre0654

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute çemberleme olan büyülerde hangi Glifleri önerirsiniz ? Bir arkadaşım için yapacağım bozdurduktan sonra tekrar başlıyormuş ve rukye dinlerken yatak sallanıyor gibi oluyor diyordu korkmuş kapatmış sanırım varlık saldırıyor.

Ori

Elit Üye

Ori

Elit Üye
Arkadaşlar iki pdf şifresi 786. Farsçası olanlar dökümanları kontrol edebilir. Belki işe yarar bir şeyler çıkar.

Ekli dosyalar

• 112.pdf
    12.9 MB · Görüntüleme: 3
  • 116.pdf
    13.3 MB · Görüntüleme: 4
  • tohfeye hatami.pdf
    18.4 MB · Görüntüleme: 2
  • ejaze-yousefi 3.pdf
    8 MB · Görüntüleme: 2
  • ejaze-yousefi 2.pdf
    8.8 MB · Görüntüleme: 2
  • ejaze-yousefi 1.pdf
    11.5 MB · Görüntüleme: 2

Ori

Elit Üye
Türkçe, içindekilerden dolayı sorumluluk kabul etmiyorum. Ne olur ne olmaz.

Ekli dosyalar

• Ori.pdf
    1.4 MB · Görüntüleme: 6

Ori

Elit Üye
Farsça

Ekli dosyalar

• مجمع الدعوات کبیر2.pdf
    18.5 MB · Görüntüleme: 1
  • مجمع الدعوات کبیر 3.pdf
    17.4 MB · Görüntüleme: 0
  • مجمع الدعوات کبیر 1.pdf
    17.9 MB · Görüntüleme: 2
  • اسرار قاسمی 2.pdf
    9.5 MB · Görüntüleme: 0
  • اسرار قاسمی1.pdf
    9.8 MB · Görüntüleme: 0
  • Jame-al-davat2.pdf
    14.4 MB · Görüntüleme: 0
  • Jame-al-davat1.pdf
    16.6 MB · Görüntüleme: 0
  • جامع الاسرار.pdf
    16.6 MB · Görüntüleme: 3

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@Absoluta Virtute çemberleme olan büyülerde hangi Glifleri önerirsiniz ? Bir arkadaşım için yapacağım bozdurduktan sonra tekrar başlıyormuş ve rukye dinlerken yatak sallanıyor gibi oluyor diyordu korkmuş kapatmış sanırım varlık saldırıyor.
İyi yine sadece yatak sallanmış gelen giden olmamış :D
Yoksa koca koca yılanlar gelse yarasalar kovalasaydi macera filmi gibi olur tadından yenmezdi :ROFLMAO:

emre0654

Kayıtlı Üye
İyi yine sadece yatak sallanmış gelen giden olmamış :D
Yoksa koca koca yılanlar gelse yarasalar kovalasaydi macera filmi gibi olur tadından yenmezdi :ROFLMAO:
Bende büyü varken belki şaka gibi geliyor herkese ama sanki sırtıma 100 kilo yük yüklemişler gibi ağırlık çöküyordu ölü gibi dolaşıyordum 🤣

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bende büyü varken belki şaka gibi geliyor herkese ama sanki sırtıma 100 kilo yük yüklemişler gibi ağırlık çöküyordu ölü gibi dolaşıyordum 🤣
Muhteşem üstü hayatımda hep yaşadığım şeyler. Psikolojini çökertip enerjini çekiyorlar.
Belki cehennemde kötülere dünyada hayatı dar ettikleri insanlar zebanilik yapacak.

emre0654

Kayıtlı Üye
Muhteşem üstü hayatımda hep yaşadığım şeyler. Psikolojini çökertip enerjini çekiyorlar.
Belki cehennemde kötülere dünyada hayatı dar ettikleri insanlar zebanilik yapacak.
Büyülerin hepsi aynı. Gerçekten bir insan sevse ve bağlama yapsa veya yaptırsa yine de psikolojisi çöker çünkü varlık insanın tüm enerji noktalarını tıkıyor ona karşı bağlamak için ve o insan moralsiz hissediyor.

emre0654

Kayıtlı Üye
@Rhea bugün benim ruh hatasıyla ortak arkadaşıma whatsapptan yazdım nasılsın diye, kendisi benim gerçekten en yakın arkadaşım birbirimizle her sırrımızı paylaşırız, bana sen sahte dostsun vs şeyler söyledi ortada bir sebep yokken zaten benimkiyle de görüşüyormuş ne zamandır o arkadaşım anlatır onun neler yaptığını. Ortada hiçbir sebep yokken böyle demesi normal gelmedi ve moralim de bozuldu. Her şeyi büyüye yoran biri değilim kendi başıma gelmiş olsa bile ama benimkinden şüpheleniyorum. Yıllardır tüm sırlarımızı paylaştığım en yakın arkadaşımın da böyle birden bire böyle davranması çok garip. Benim ruh hastası o kadar bencildir ki kendi isteği için kardeşi kardeşe düşürür o derece. Sence ne yapmalıyım ?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@Rhea bugün benim ruh hatasıyla ortak arkadaşıma whatsapptan yazdım nasılsın diye, kendisi benim gerçekten en yakın arkadaşım birbirimizle her sırrımızı paylaşırız, bana sen sahte dostsun vs şeyler söyledi ortada bir sebep yokken zaten benimkiyle de görüşüyormuş ne zamandır o arkadaşım anlatır onun neler yaptığını. Ortada hiçbir sebep yokken böyle demesi normal gelmedi ve moralim de bozuldu. Her şeyi büyüye yoran biri değilim kendi başıma gelmiş olsa bile ama benimkinden şüpheleniyorum. Yıllardır tüm sırlarımızı paylaştığım en yakın arkadaşımın da böyle birden bire böyle davranması çok garip. Benim ruh hastası o kadar bencildir ki kendi isteği için kardeşi kardeşe düşürür o derece. Sence ne yapmalıyım ?
Göktürk arınması mantıklı görünüyor dene istersen..
Büyüden emin olursan da itiraf ettirme yaparsın gliflerle.

@emre0654 Göktürk konusunda iki kişi arasında arınmayı sağlayan formül var. Onu kullanabilirsiniz