SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bulunduğun yerde bir amacın varsa yani senin belirlemedigin senin için seçilen görevi yapmayı reddettiğinde bedel mi ödeniyor başka yere farklı bir göreve mi yönlendiriliyorsun :rolleyes:

nurumm

Kayıtlı Üye
Bekarları içerir 😁 ; 5 mayıs ritüeli var deneyeniniz oldu mu🤓 bir dilim ekmek alıp yarısını yiyip diğer yarısını kuşlara verip “ uyumlu ruh eşimle,hemen şimdi muhabbetli bir evlilik yapmaya niyet ediyorum deyip” kuşların yemesi için pencerenizin önüne bırakıyorsunuz😊

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bekarları içerir 😁 ; 5 mayıs ritüeli var deneyeniniz oldu mu🤓 bir dilim ekmek alıp yarısını yiyip diğer yarısını kuşlara verip “ uyumlu ruh eşimle,hemen şimdi muhabbetli bir evlilik yapmaya niyet ediyorum deyip” kuşların yemesi için pencerenizin önüne bırakıyorsunuz😊
İlk kez duydum.. o kadar kolaymıymış :ROFLMAO:
@emre0654 senin yaptığını düşünemiyorum ya sabah bağlamacindan gelen mesajla uyanırsan 😂

nurumm

Kayıtlı Üye
Bak mesela senin evleneceğin adam da belli yani tam net göremedim ama onu ararken o mu bu mu diye birileriyle denedin galiba. Yani gördüğüm bu kadardi daha fazlasını bilmemize izin yok şimdilik.
Ahh ahh sorma bu konu derin yaram 😔 hani diyor ya Nazım Hikmet “ Geçmişi onarma şansım olsaydı; bazı yolları hiç yürümez,bazı selamları vermez,bazı insanları asla tanımazdım.” diye… Beş para etmeyenlerin uğruna geçirdiğim zaman,verdiğim emek ve en sinir oldugum da istemediğim halde istemeye istemeye zorla hayatıma girmeye çalışırken müsade etmem.Tabi vicdanım çok rahat kalbimin,aklımın istediği şeyde sonuna kadar arkasında durdum elimden gelen herşeyi yaptım en azından yaptım da karşılığında bu muameleyi gördüm.Yapmadım da kendim ettim kendim buldum diye bi uhtem yok.Geriye olan durumda da aynen takdir ilahi diyorum olsaydı zaten olurdu nasip diye birşey var zaten nasip değilmiş ama bu benim imtihanımmış bana nasıl davrandıkları da onların imtihanı🙏

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Ahh ahh sorma bu konu derin yaram 😔 hani diyor ya Nazım Hikmet “ Geçmişi onarma şansım olsaydı; bazı yolları hiç yürümez,bazı selamları vermez,bazı insanları asla tanımazdım.” diye… Beş para etmeyenlerin uğruna geçirdiğim zaman,verdiğim emek ve en sinir oldugum da istemediğim halde istemeye istemeye zorla hayatıma girmeye çalışırken müsade etmem.Tabi vicdanım çok rahat kalbimin,aklımın istediği şeyde sonuna kadar arkasında durdum elimden gelen herşeyi yaptım en azından yaptım da karşılığında bu muameleyi gördüm.Yapmadım da kendim ettim kendim buldum diye bi uhtem yok.Geriye olan durumda da aynen takdir ilahi diyorum olsaydı zaten olurdu nasip diye birşey var zaten nasip değilmiş ama bu benim imtihanımmış bana nasıl davrandıkları da onların imtihanı🙏
Evet maalesef yanlış kişilere doğru insanmış gibi davranıp güzel sağlam kazık yiyip sonunda kafamızın arkasında bile göz çıktığı durumlar oluyor tabi :sick:
Kimden ne beklememiz gerektiğini çok iyi analiz edip anlamamız gerekir baştan. Tekamül için diyorlar ama tekamül etmekten mutlu olmaya sıra gelir umarım artık 😇

nurumm

Kayıtlı Üye
İnsanın olmaması değil zoruna giden bu insan bana bunu asla yapmaz,bana kıyamaz,dünya bir yana o bir yana dediğimiz noktada yediğimiz hançerler orasının acısını geçiremiyon.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
İnsanın olmaması değil zoruna giden bu insan bana bunu asla yapmaz,bana kıyamaz,dünya bir yana o bir yana dediğimiz noktada yediğimiz hançerler orasının acısını geçiremiyon.
Yok duyarsızlık oluyor zamanla. Yani unutmuyorsun yaptığını acısi geçiyor. Ne diyeyim bilemedim umarım bu süreci kolay atlatırsın.
Senin yine pişmanlığın hayatına aldığın insanlarla ilgili sadece ben napayim içinde dünyaya geldiğin çevre pişmanlık olunca dönüşü de olmuyor :ROFLMAO:

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Yok duyarsızlık oluyor zamanla. Yani unutmuyorsun yaptığını acısi geçiyor. Ne diyeyim bilemedim umarım bu süreci kolay atlatırsın.
Senin yine pişmanlığın hayatına aldığın insanlarla ilgili sadece ben napayim içinde dünyaya geldiğin çevre pişmanlık olunca dönüşü de olmuyor :ROFLMAO:
Beni ancak Jön de Ufo Retro anlar 👻

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@emre0654 senin yaptığını düşünemiyorum ya sabah bağlamacindan gelen mesajla uyanırsan 😂
Haha şimdi aklıma geldi tanıdıgim birisi var daha ritueli yaparken baglamacilari cinleriyle haber alıp hemen mesaj atarlar biri der ben sevda kuşuyam diğeri ahh bahar ne güzel renkler elalı yeşilli dallar çiçekler sonra hepsi birden koro halinde plazalar mağazalar adalar tekneler 🤩🤩🤩

emre0654

Kayıtlı Üye
Onun devri kapandı sayılır ciddi söylüyorum 😏 belki inanmazsın 3 haftadır falan çakra temizleme çalışmaları yapıyorum, bunun üstüne Arakneler ile arınmalar yapıyorum sürekli şuan öyle rahatım ki belki inanmayacaksınız bağlamanın etkisi epeyce azaldı sayılır. Artık şunu anladım negatif enerjileri atma konusunda çakralar çok önemliymiş. @Absoluta Virtute cingöz krallığına Arakneler ile son darbeyi vurdu 😏

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@Rhea her sabah ne kadar uyusam da yorgun kalkardım bugün ilk defa dinlenmiş kalktım böyle bir huzur yok 😍
Senin için sevindim epeyce yormuştu bu süreç seni kurtulduğuna göre keyfini çıkar hayatının :)
Sakıncası yoksa çakra temizliği için hangi yöntemleri kullandın biraz anlatır mısın?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Yllarca bu berbat yerde çalışmak için kötü koşullarda nefret ettiğim bir şehirde yaşam mücadelesi verdim ama artık kararlıyım ne olursa kurtulcam burdan önüme çıkanı ezer geçerim :devilish:

emre0654

Kayıtlı Üye
Senin için sevindim epeyce yormuştu bu süreç seni kurtulduğuna göre keyfini çıkar hayatının :)
Sakıncası yoksa çakra temizliği için hangi yöntemleri kullandın biraz anlatır mısın?
Spiritüel satanistlerin kullandığı yöntemler var onları yaptım. Satanist falan değilim korkma 🤣 sadece onların yöntemlerini kullandım. Artık başka kadınlara bakınca mide bulantısı vs de olmuyor hoşlanabiliyorum başka kadınlardan. Şunu farkettim Solar pleksus çakrasını dengelemek çok etkili oluyor psişik anlamda.