SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Uzun bir dönem hayatımda işler yolunda gitmedi ama iyi ki özel hayatımla ilgili örnekleri paylasmamisim.. Hiçbir şey yapmadığım halde en kotu büyücü ilan edilirdim herhalde. @Rhea @emre0654
Bence biraz durup günah almaktan başkasının vebaline girmekten vazgeçin 😉
Günah alma başkasının vebaline girmek değilki bu canım :)
Ben bağlama yapmıştır demedim kadın için 'yürüseydi' dedim ki ya kadın önce yürüdü yada adam birlikte kaçacak kadar bir samimiyet olduğuna göre. Artı bağlama yapmasa bile bunun ayy ne cici bir aşk diye yüceltilecek bir yanı pek gözükmüyor hiç bir kadın kocasının eski eşiyle oğlunun birlikte olmasını istemez yani :sneaky:

Retro

Kayıtlı Üye
Değişiklikler geldi galiba. Güzel olmuş.

Galiba mı ? Güzel mi olmuş ?
Platformalar birleştirilecek, canlı eğitimler verilmeye başlancak dedin. İçimde kötü hisler var dedin ,, Beni de tribe soktun.

Ve sonuç : isimlerimiz turuncu olmuş! ve sen tüm bu radikal değişiklikleri beğendiğini mi söylüyorsun ?

Lütfen ihtiyatlı olalım. Bu sadece fırtına öncesi s...-

...-*gök gürültüsü efekti*

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Galiba mı ? Güzel mi olmuş ?
Platformalar birleştirilecek, canlı eğitimler verilmeye başlancak dedin. İçimde kötü hisler var dedin ,, Beni de tribe soktun.

Ve sonuç : isimlerimiz turuncu olmuş. ve sen tüm bu radikal değişiklikleri beğendiğini mi söylüyorsun ?

Lütfen ihtiyatlı olalım. Bu sadece fırtına öncesi s...-

...-*gök gürültüsü efekti*

Yıllar önceki sistem gelir belki kilitli özel eğitimlerin olduğu bölümler.
Önceki nickler görünmüyor sadece kendimizinkini görüyoruz kendimizinkini zaten biliyoruz böyle mi kalacak yoksa düzeltilecek mi?
@Dolunays
ay bi de turuncu yerine mor olsaydık ya daha pispişik olurduk 😇

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye

Dolunays

Moderator
Yıllar önceki sistem gelir belki kilitli özel eğitimlerin olduğu bölümler.
Önceki nickler görünmüyor sadece kendimizinkini görüyoruz kendimizinkini zaten biliyoruz böyle mi kalacak yoksa düzeltilecek mi?
@Dolunays
ay bi de turuncu yerine mor olsaydık ya daha pispişik olurduk 😇
Bende merak içindeyim beklemedeyim.Bana kalsa forumu eskisi gibi çok güzel hale sokarım.Ama kurucu nasıl isterse o .