SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Nolur bana yardım edin çok zor durumdayım. Benim için bir işlem yapabilirseniz eğer kısa süre için bile olsa onlarla arasını bozup yanıma cekebilsem hocaya götürmek için bir imkan bulmuş olcam. Böyle bişey istemem doğru mu bilmiyorum ama çok çaresizim
Konu dağılmasın diye orda yazamadım. DNA sı ile işlem yapabilecek hoca arayın uzaktan yapsın büyü bozma işlemini. Yedirmeli içirmeli büyüleri bozmak biraz daha zor diğerlerinden ısrarla Arakne ve Göktürk le işlem yapın düzenli. Aklıma geldi. Rukye dinleyin normalde sizin dinlemeniz yeterli değil eşinizin de dinlemesi lazım ama ona ait üstünde DNA sı olan kişisel bir şeyi elinizde tutup dinlerseniz etkili olabilir diye düşünüyorum. Parçayı etkileyen şey ait olduğu bütünü de etkiler. Youtube de Zülfikar kanalına bakın orda çok çeşitli rukyeler var, durumunuza uygun olanları dinleyin, tekrarlayan büyüler için de rukye var.

gnl1234

Kayıtlı Üye
Konu dağılmasın diye orda yazamadım. DNA sı ile işlem yapabilecek hoca arayın uzaktan yapsın büyü bozma işlemini. Yedirmeli içirmeli büyüleri bozmak biraz daha zor diğerlerinden ısrarla Arakne ve Göktürk le işlem yapın düzenli. Aklıma geldi. Rukye dinleyin normalde sizin dinlemeniz yeterli değil eşinizin de dinlemesi lazım ama ona ait üstünde DNA sı olan kişisel bir şeyi elinizde tutup dinlerseniz etkili olabilir diye düşünüyorum. Parçayı etkileyen şey ait olduğu bütünü de etkiler. Youtube de Zülfikar kanalına bakın orda çok çeşitli rukyeler var, durumunuza uygun olanları dinleyin, tekrarlayan büyüler için de rukye var.
Birkaç hocayla çalıştım 2 senedir uğraşıyorum ben. Büyüyü bozduk diyolar ya bozulmuyor ya da tekrarladığı için bozulmuyor sanıyorum. En son görüştüğüm hoca bazı dualar verdi bunları oku eşinle aran ısınsın sonra eşini ikna et bana getir öyle bozabilirim ancak dedi. Ama ailesinin yanında durdukça ekstra olarak dolduruşa da getiriliyo

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Birkaç hocayla çalıştım 2 senedir uğraşıyorum ben. Büyüyü bozduk diyolar ya bozulmuyor ya da tekrarladığı için bozulmuyor sanıyorum. En son görüştüğüm hoca bazı dualar verdi bunları oku eşinle aran ısınsın sonra eşini ikna et bana getir öyle bozabilirim ancak dedi. Ama ailesinin yanında durdukça ekstra olarak dolduruşa da getiriliyo
O duaları okumaya devam edin.. eşinizin adını üç kere söyleyin niyet etmeden.
Evet normal yani yani sık olan şeyler bunlar. Göktürk alfabesi konusuna da bakın. Orda bir parça seçin ve silin sembolü vardı. Büyü olabilir o parça ama ne şekilde bir kombinasyon gerekir bilemedim. İsterseniz konuya yazın yardımcı olurlar.

Retro

Elit Üye
Mutlu bayramlar.

Kollektif iyi temenniler takvim tekrarları yaptıkça zamanın ruhu üzerinde de kalıcı izler bırakmaya devam ederek döngü başlarını yani portalları oluştururlar.

Ortak değerlerin tetiklendiği günler hertürden ritüel için daha elverişli bir spritüel zemin de oluştururlar aslında.

Her ne kadar eski bayramların samimiyeti kalmamış gibi genel bir algı olsa da, zamanın ruhu orijin hikayedeki yaşanmışlık ruhaniyetine sadık kalarak güç bulmaya ve yayılmaya devam edecektir.

Ancak kutsal olan ( yani kilit rol oynayan game changer durumlar ve gizler) kendiliğinden sürdürülebilirdir. Ramazan ve içinde saklı olan kadir gecesi (yani bir yıllık girdilerden oluşan kader bakiyelerinin yeni bir protokol başlatma gecesi) kutsalın ta kendisidir.

Evrendeki bu hesaplanarak kendini güncelleyen kader yazılımının, tüm girdilerinin insanın günlük rutinine bağlanarak insana yıllık hatrı sayılır bir süre verilmesi çok büyük bir matematik, hatta kutsal matematiktir. İnteraktif matematiktir.

Bayramların asıl amacı da kutsal matematiğe göre davranman gerektiğini hatırlatmaktır aslında.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@emre0654
Bu camgözlerin ilim ehli hocaları da kendileri gibi 🤩
Bi havass grubunda birisi yazmış..
.. bey neden iki farklı face hesabından giriyorsun birinde kitaplardan bahsedip diğerinde kalp öpücük yolluyon :LOL::ROFLMAO:😂

emre0654

Kayıtlı Üye
@emre0654
Bu camgözlerin ilim ehli hocaları da kendileri gibi 🤩
Bi havass grubunda birisi yazmış..
.. bey neden iki farklı face hesabından giriyorsun birinde kitaplardan bahsedip diğerinde kalp öpücük yolluyon :LOL::ROFLMAO:😂
Zaten öyleler cingözlerin medyumları. Bir de büyü yaptıklarından söz etmeyip Havas ile Allah rızası için iki insanı birleştiriyoruz demezler mi, çok var öyle.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bayramı kutladık tatlımiz eksikti onu da arkadaş yapmış sagolsun 🤩 herkes yakınlarını davet edebilir @emre0654 sen de büyücünü çağır at bu fotoyu ona 😍

1000020312.jpg