Sınav Kazandıran MAJİ

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Ya kardeşim sen kimsin de druidleri bulucan onlarin büyülerini geçip kandirip aralarina sizip kitab çalican

sen daha köprüyü geçmeden onlar sana öyle bir nefeslenir ki
yalan ve insanlari kandirmanin cezasini çekersin .

Sen daha kendi benliğini bulamamiş bir insansin ve saf insanlari kandirmaya utankiyor musun?

cehalet böyle birşey olsa gerek, arkadaşım kitabın adı o!
önceki konuları okumadan, ve böyle birşey var mı diye araştırmadan yazıp çizmişsin, hadi google dan bulamadın diyelim, sen bu cahillikle bizim forumu nasıl oldu da buldun bak şimdi çok merak ettim doğrusu!
tekrar ediyorum kitabın adı o!:banghead:

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Aldınmı ehliyeti nefertiti?geçtin misınavdan?

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Ya kardeşim sen kimsin de druidleri bulucan onlarin büyülerini geçip kandirip aralarina sizip kitab çalican

sen daha köprüyü geçmeden onlar sana öyle bir nefeslenir ki
yalan ve insanlari kandirmanin cezasini çekersin .

Sen daha kendi benliğini bulamamiş bir insansin ve saf insanlari kandirmaya utankiyor musun?

Ahahah okurken koptum :D.Sen kimsinki druidlerin büyü kitabını çalıyosun ayıp değilmi :D.Gelirim kulağını çekerim senin :D.

Bir dövmediği kalmış :D

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Gerçekten geçtim, ehliyeti de aldım vallahi :hurray:
o kadar yanlışlık yapmama rağmen ve aksilik yaşamama rağmen geçtim sınavdan :biggrinjester:
Çok sevindim hayırlı olsun ben de bu yıl aldım ehliyeti çok zor geçmedi ama benimki sınav duası vardı bende onu okumuştum.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Gerçekten geçtim, ehliyeti de aldım vallahi :hurray:
o kadar yanlışlık yapmama rağmen ve aksilik yaşamama rağmen geçtim sınavdan :biggrinjester:
Çok uzun zaman oldu . Ancak bir tebrik mesajını yazmayı uygun gördüm . Sınavı büyüdeki o kadar yanlışa rağmen geçmeni tebrik ediyorum . Şu da var şans bazen insanı ne kadar kaçsanda bırakmıyor . :)

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Ya ehliyette fazla zorlamıyorlar zaten bende girdim benim sınavımda adamın biri önümde oturuyordu sınavın ortasında telefonu çaldı :)
Ehliyet kolay ama kursa harfiyen gidersen ben fule yakın yapmıştım belkide fuldüde değiştirdiler kopya çekti sanmasınlar diye önemli değil zaten 70 alan geçiyor sanırım.

eccentiric

Kayıtlı Üye
bende deniyeceğim öss gibi zorlu bir sınavda..umarım ben de şaşırmam söyleyeceğim kelimeleri mazallah başka anlamlara gelir sonra sonuçlar kötü olmasın..:)buarada bir arkadaş müslümanlar bunu uygulayamaz gibi bişey demişti böyle bir ilgisi varmı ki...??

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bende deniyeceğim öss gibi zorlu bir sınavda..umarım ben de şaşırmam söyleyeceğim kelimeleri mazallah başka anlamlara gelir sonra sonuçlar kötü olmasın..:)buarada bir arkadaş müslümanlar bunu uygulayamaz gibi bişey demişti böyle bir ilgisi varmı ki...??
Sonuçta İslami bir uygulama değil. Yüzde yüz İslami usullerle hareket ediyorum ve etmem gerekiyor, ben bir Müslümanım diyorsanız, evet uygun olmaz. Druid'ler paganik inanca sahiptirler. Bu da bu yönde bir çalışmadır. Ayrıca konuyu açan üyemiz yanlış yere açmışsınız. Bu doğu değil, batı maji uygulamaları bölümüne aittir, ilgili yere konu taşınmıştır.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Konuyu bayağı bir eskiden açmıştım o zamanki en uygun bölüme açmıştım .

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
dil burada okunduğu gibimi yoksa galcemi (gal dili) okunacak?

AphraeL

Kayıtlı Üye
Tebrikler, çok güzel bir puan almışsınız. :D Ablama da söyleyim bari uygulasın teknikleri. Bu sonbaharda ÜDS'ye ve KPDS'ye girecek. Geçebilir umarım... :)

Umarım iyi bir puan alır ablanız.. Şimdiden başarılar diliyorum.. Bu büyü bana sanş getirdi sınavda.. Yarım saat kala bitirmiştim, geri döndüğümde bir sürü yanlış yaptığımı görme şansım oldu.. Genelde kontrole vaktim kalsa da hep doğruları silip yanlışları işaretlerdim. Bu sefer böyle olmadı :) Hatta yan tarafımdaki kız dikkatli dikkatli neyi silmeye çalıştığıma bakıyordu :D Biraz fazla bastırmışım da :)

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Umarım iyi bir puan alır ablanız.. Şimdiden başarılar diliyorum.. Bu büyü bana sanş getirdi sınavda.. Yarım saat kala bitirmiştim, geri döndüğümde bir sürü yanlış yaptığımı görme şansım oldu.. Genelde kontrole vaktim kalsa da hep doğruları silip yanlışları işaretlerdim. Bu sefer böyle olmadı :) Hatta yan tarafımdaki kız dikkatli dikkatli neyi silmeye çalıştığıma bakıyordu :D Biraz fazla bastırmışım da :)
Öncelikle teşekkürler başarı dilekleriniz için. :) Umarım ablama da şans getirir. :)

elcin33

Kayıtlı Üye
Kpss sınavım için deneyeceğim.bana şans dileyin arkadaşlar:(