şifa taleplerinizi bize iletin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AphraeL

Kayıtlı Üye
benim sorunum şu; ben hayatım boyunca çevremdekilerin benden hiç beklemedikleri şeyleri yapan bir insan oldum. Yapamazsın dedikleri şeyleri kendime hedef seçip onun için yılmadan çalıştım. Önüme koyduğum her hedefi gerçekleştirdim. Özellikle lise döneminde azimli çalışkan bir öğrenciydim. Oysa bu durum üniversiteye başlamamla tersine döndü. Sınıfta kaldım, derslerimi zorla geçer oldum. sanki içimdeki bütün enerjiyi kaybettim, tembelleştim, sabırsızlaştım, asla düzenli bir hayatım olmadı. zamanla kendime olan bütün özgüvenimi kaybettim. Şimdi üniversiteyi bitirdim. Önüme yeni hedefler koydum iş hayatına dair ancak bunları yapacak ne güç ne de heves bulabiliyorum kendimde. Kısacası durum hala aynı canım hiç bir şey yapamak istemiyor. Sanki üzerime ölü toprağı serpmişler gibi, yataktan çıkasım gelmiyor saatlerce öylece uyanık yatıyorum. Artık bu miskinliği üzerimden atmak istiyorum ama olmuyor. Bilmiyorum durumumla ilgili bana yardımcı olabilecek misiniz. Olabilirseniz çok müteşekkir kalırım. Şimdiden teşekkurler..

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Düzenli meditasyon ve yoga yapın. Çakralarınızı açmak için odaklanın. Bunlar enerji akışınızı düzenleyip daha dinç olmanızı sağlayacaktır.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Düzenli meditasyon ve yoga yapın. Çakralarınızı açmak için odaklanın. Bunlar enerji akışınızı düzenleyip daha dinç olmanızı sağlayacaktır.

Odaklanma ve konsatrasyon sorunum var ciddi derecede. Öncelikle bu sorunu mu çözmem gerekir yoksa yoga ve meditasyon zaten bu sorunları kendiliğinden çözecek midir? Bir diğer sorum da, ben daha önce hiç meditasyon, yoga, çakra vs ile uğraşmadım, konuyla ilgili olarak oldukça bilgisizim. Sizce nerden ve nasıl başlmam gerekir?

Teşekkurler..

Tavsiyelerinizi değerlendireceğim ancak yine de şifalanma konusunda talebimin değerlendirilmesi mümkün müdür? Ya da şifalanmak için enerji gönderimi olacak mı yakın zamanda?

origanum

Yönetici
Şifa talebinizi aldım, uygun bir zamanımda şifa enerjisi göndereceğim. Arkadaş bu süre zarfında destekleyici olarak meditasyon yapın demiş sadece. Yapmanız şart değildir. Sorununuzu anladım, ilgileneceğim ama bana biraz vakit verin.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Şifa talebinizi aldım, uygun bir zamanımda şifa enerjisi göndereceğim. Arkadaş bu süre zarfında destekleyici olarak meditasyon yapın demiş sadece. Yapmanız şart değildir. Sorununuzu anladım, ilgileneceğim ama bana biraz vakit verin.

Çok teşekkur ederim. Tabiki ne zaman vaktiniz olursa..

sevimistanbu

Kayıtlı Üye
slm bende konsantrasyon sorunu yaşıyorum çok temiz titiz bir insanken herşeyi yaparaken 10 yıl önce yuvam dağıldı olumsuz olaylar yaşadım işe ve eve kendimi veremiyorum iş yapmak gelmiyor içimden ütü gibi yemek gibi şeyleri yapmıyorum hayattaan zevk almıyorum hayallerim yok kitap okuyamıyorum özel okul öğretmenlik yapmak istiyorum nereye gidersem olmuyor şimdi artık cv bile gönderemiyorum saatlerce oturuyorum yemek bile yapamıyorum

Voy

Kayıtlı Üye
Merhaba teyzem rahim kanseri olmuştu rahmi alındı ama beyninde kan pıhtılaşması,kalp yetmezliği,mide kapağında problem çıktı iyileşemiyor ve 2 ay içinde 42 bedenden 36-34 bedene düştü ve kilo kaybetmeye devam ediyor bir kaşık yemek bile yese günlerce geri çıkartıyor,mini felç geçirdi 3 tane.Ona da yardımcı olabilir misiniz?Teşekkür ederim...

escada35

Kayıtlı Üye
bende konsantrasyon sorunu yaşıyorum, ve hafızam çok zayıf son zamanlarda daha fazla bunu hisseder oldum iş yerinde bile unutkanlığım yüzünden çok sıkıntı yaşamaya başladım. Bir diğer çok merak ettiğim konu ise saçlarımı koparıp düğüm yapmam yani bir saç telime yaklaşık 20-25 düğüm atıyorum arkadaşlarım kısmetini kapıyorsun,kısmetini bağlıyorsun diyorlar sizce doğruluk payı varmıdır? ama elimde değil farkına varmadan bunu yapıyorum her seferınde kendıme yapmıyacaım diye söz versemde başarılı olamıyorum pişmanlık duygusu oluyor :(

Kar

Elit Üye
Ben de eşim için şifa talebinde bulunmak istiyorum, çok zor günler geçiriyoruz, bu stres içinde bir de sigarayı bıraktı ama çok sinirli benim ve çocukların kalbini çok kırıyor farkında değil, bu sinir sindirim sisteminide olumsuz etkiliyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Hamuş1

Kayıtlı Üye
İş
MT
herkese merhaba.sitenize henüz üye oldum.çocukluk dönemim boyunca cok fazla acı yaşadım.son 4 aydır kendimle yüzleşmeye başladım.hala kapısını aralamadığım odalarım var içimde.geceleri uykuya dalmadan yada dalma esnasında sesler duyuyorum,bilmediğim bir dil..anlayamıyorum ama cok net duyuyorum..bazen kulağıma fısıldandığını hissediyorum.cok korkuyorum ve ışığı açıyorum.bu olayları takip eden günlerde öfke doluyorum cok kalp kırıyorum ve pişmanlıktan kendi cehennemime düşüyorum..artık huzur istiyorum..ruhum öfkeden yorgun düştü..

ntflx

Banlı Kullanıcı
Öncelikler herkese merhaba.

Benim oğlum var 15 yaşında onun burnu tıkanıyor sürekli.
Acaba yardımcı olabilir misiniz?

Adını gerekirse özelden atarım.

origanum

Yönetici
Öncelikler herkese merhaba.

Benim oğlum var 15 yaşında onun burnu tıkanıyor sürekli.
Acaba yardımcı olabilir misiniz?

Adını gerekirse özelden atarım.

Kulak burun boğaz uzmanının bu sorunu neden çözemediği ile ilgili bilgiye ihtiyacım var öncelikle. Tıbbın çözeceği bir durum normalde. Onlar tedavi edemedi ise ancak şifa enerjisi ile çözümüne bakabilirim.

aysorfi

Kayıtlı Üye
Benim annemde elde uyuşmalar ve kolda uyuşmalar vardı.Doktora gittiğinde boyun fıtığı olduğunu söylemişler. Ve kilodan deyil vücüdda ödem oluşmuş olduğunu ,karaciğerde ise az yağlanma olduğunu söylemişler. Şunanda boyunluk takıyor ve ödem için ilaç kullanıyor. Bu yağlanmayı giderebilmek için otlarla çay karışımı verebilirmisiniz etki edermi ?

origanum

Yönetici
Benim annemde elde uyuşmalar ve kolda uyuşmalar vardı.Doktora gittiğinde boyun fıtığı olduğunu söylemişler. Ve kilodan deyil vücüdda ödem oluşmuş olduğunu ,karaciğerde ise az yağlanma olduğunu söylemişler. Şunanda boyunluk takıyor ve ödem için ilaç kullanıyor. Bu yağlanmayı giderebilmek için otlarla çay karışımı verebilirmisiniz etki edermi ?

Annenize önceden vermiş olduğum diyet listesi bu ve diğer sorunlarını çözecektir. Harfiyen uygulasın. Aksatırsa ve ihmal ederse daha başka sorunlar da çıkar sonra.

egsodia

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar,mesajlara göz attım ve şifa isteklerinin olması gerektiği gibi hastalıklardan şifa bulmak için atıldığını gördüm.Yalnız benim durumum hastalık değil,çakralarımın temizlenmesini istiyorum, acaba şifa isteklerine dahil mi çakra temizlettirme? Bilgilendirirseniz sevinirim saygılarımla...

origanum

Yönetici
Yaparım tabi de çakra temizlendikten hemen sonra gene kapanabilir. Hayat standardınızın değişmesi lazım devamlı açık kalabilmesi için. Beslenmeniz, teknolojiden uzak kalmanız vs vs. Böyle radikal bir karar aldıysanız bilgilerinizi özel mesajla gönderin.

egsodia

Kayıtlı Üye
Sanırım bütün hayvansal besinlerden uzak durmam gerekecek öyle değil mi??

origanum

Yönetici
Sanırım bütün hayvansal besinlerden uzak durmam gerekecek öyle değil mi??

Evet. Kapanmasına neden olur çünkü. Açarız 2 gün sonra yediğiniz besin yüzünden yeniden kapanır. Besinin dışında pek çok şey de etki eder ayrıca.

egsodia

Kayıtlı Üye
Tamam elimden geleni yaparım,göndermem gereken bilgilerim neler acaba bilgilendirirseniz özelden ulaşabilirim size,saygılarımla...

origanum

Yönetici
Adınız, anne adınız, doğum tarihiniz, yaşadığınız yer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...