şifa taleplerinizi bize iletin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Değerli origanum ve yesil cingene sizlere mesajıma yanıt verdiğiniz için teşekkür ediyorum.Düne kadar yerinde duramayan temiz titiz neşeli dinamik birisi iken evet tembel ve huysuz birine dönüştüm..Ağrıyla gözünüzü açtığınızda ne yazıkki "gün aydın "gelmiyor insana. Dr. 'um fizik tedavi önerdi ve aldım ,ilaç tedavisiyle birlikte tedavi sahiden çok rahatlatıyor ama bir süre sonra yineliyor..ilaçlar, kas gevşetici ve antideprasanlar onlarla da beyniniz pelte kıvamına gelıyor bence en kötüsü ; sanırım hastalıgın etkisi unutkanlığı çok yoğun yaşamaya başladım ağrılarım en çok boyun bölgesinde buda en çok korkunç baş ağrılarına sebep oluyor..beyne yeterince kan gitmediği için "beynin haykırşıymış "bu ağrılar . Allah düşmanıma vermesin. Hep sıcak ve hep sakin olacaksınız ne kadar olunabilirse artık..Ama inanıyorumki derdi veren Yaradanım dermanınıda verecek bir şekilde kurtulacağım..Origanum size gerekli bilgileri gönderirrim .İlginiz ve yardımseverliğiniz için müteşekkirim..
Bakın, kendinizi zorlayarak Fibromiyaljiyi yenebilirsiniz. Asla geçmez diyor doktorlar ama bakın ben atlattım :) İnanın ve zorlayın kendinizi..

origanum

Yönetici
Merhaba Gizemli _psişik arkadaşım,

Sanırım sende duyma kaybı var. Bunun için bir çalışma var. Allah'ın Semi ismini perşembe günü başlamak üzere günde 180 adet 21 gün boyunca çekersen, bazı değişikliklerin olduğunu görürsün. Semi ismi okunurken ismin sonunda ayın harfi vardır ve doğru oku nması gerekir. Ypanlar vardır ve şifa bulmuşlardır. Eğer bir tek gün unutursan, yeniden perşembe günü başlaman ve 21 günü yeniden yapman gerekir. Doğrusunu Allah bilir.
Bu bölüm esma ile değil enerji yoluyla şifa içindir. Kişiye yardım etmek istiyorsanız ilgili bölümde konu açar ve buraya da linkini verirsiniz.

3l1f

Kayıtlı Üye
arkadaslar benimde kardeşim eylülün 8inde pektus ameliyatı oldu(göğüs kafesi kaldırma).
22 yaşında doğuştan göğüs kafesi çöküktü.ona beden sağlığı açısından bi zararı yok gibi görünüyordu problemi sadece psikolojikti denize rahat rahat girip çıkamıodu milasda askerlik yapmasına rağmen göğsündeki çukurluk yüzünden bir kez bile denize girmeden askerligini bitirdi herneyse ameliyata karar verdi filmler vs vs bir sürü şeyler çekildi ve kafesin çöküklügü kalbini sola dogr iice kaydırmaya başlamış 45 li yaşlarda kalp krizi geçirip bunu atlatamama gibi bi problemi çıktı hemen ameliyata karar verildi ameliyat başarılı bi şekilde geçti gibi gözüküodu ama inanılmaz ağrıların yaşandıgı bi ameliyattır.bir hafta hastanede yatıp eve geldik evde geçirdigimiz 1 haftadan snrada sağ kolunda uyuşmalar meydana geldi ilk kontrolümüzde bunu dile getirdik ama bunun ilk 15 gün olabilecegini sölediler daha snr dikiş yerlerinde bi sorun yaşadık bunun için rutin kontrolümüz dışında randavu alıp gittik ayaktayken sağ koldan nabız alamadılar tansiyon ölçemediler ameliyattan kaynaklanan bi komplikasyon oluşmuş dünyada 2. türkiyede bu amliyatı geçirip bu şekilde bi komplikasyon yaşayan 1. vakaymış kardeşim.
kafes normal insanların göğsü gibi kaldılınca bedenin alışık olmadıgı bi durum oldugu için köprücük kemigi ile 1. kaburga kemigi arasına kalpten sağ kola giden damarın olugu sıkışmış yatarken yada otururken sorun yok ama ayaktayken kan akışı olmuo ve direk uyuşukluk verio 2 seçenek sundular bize ya tekrar amliyat oluck takılan barlar çıkıck göğüs kafesi tekrar çökücek ki damar düzelirmi garanti veremiolar bunun için yada 1.kaburga kemigi alınck dediler kardeşim ilk amliyattkai acıları boşuna çekmedigini söylerek kaburga kemiginin alınmasını istedi ilk ameliyattan 1,5 ay snr 2. ameliyatına girip 1.kot u aldırdı oda oldukça ağrılı ve acılı bi ameliyattı ve hep birinin bakımına muhtaçtı tek başına yataga yatıp kalkamıo tuvalet ihtiyacını eğilip bükelemedigi için tek başına karşılamıodu.şuan herhangi bi sorunumz yok gibi yaklaşık 1 ay oldu 2. yi olalı ve 3 yıl sonra göğsüne yerleştirilen barlar (platinin gibi düşünün barları)çıkarılcak bunun için 3. bi amileyat olucak sizden ricam onun için şifası için çalışmanızdır ismi emrah

sesilya

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 5 yıldır sedef hastasıyım kuaföre bile gitmeye utanır bir durumdayım yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden çok teşekkürler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sedef hastalığı ile ilgili olarak araştırmalarım devam ediyor. bende çözüm bulmayı çok istediğim bir yöntem ama tam bir sonuç bulamadık. ama bir iz üstündeyim başarabilirsem haber vereceğim

leylabatay

Kayıtlı Üye
Urum öncelikle teşekkürler böyle bir çalışma yaptığınız için.Benim rahatsızlığıma gelince nedenlerini hiç bir şekilde çözemedik.Doktordu tahlildi hocaydı falan.Hepsininde dediği psikolojik iyi ama bunun için kullandığım ilaçların hiçmi birisi fayda etmez.Hiçmi bir şey mutlu edemez beni rahatlatamaz aşırı uyku iştahsızlık mide bulantısı baş dönmesi falan.Çalışmak zorundayım ama hiç bi işe elim varmıyor üstelik son zamanlarda bir sürü akıl almaz tersliklerle karşılaşıyorum çocuklarımın ve benim sık sık ufak tefek kazalar atlatması gibi iş evlat olunca artık yüreğimde kadıramaz oldu nedenlerini bi türlü anlayamıyorum,mesela en son akşam üstü büyük oğlumun ayağını cam kesmesi gibi,olaylar o kadar ani oluyorki müdahale etmekte imkansızlaşıyor benim bu her işimin ters gitmesinin teşhis koyulamayan ve gittikçe ağırlaşan hastalığımın ne gibi nedenleri olabilir işin içinde farklı boyutlar aramaya başladım ben arık ve kurtulmak normal insan gibi çalışabilmek çocuklarıma bakabilmek istiyorum ne olur banada yardımcı olun...

origanum

Yönetici
Urum öncelikle teşekkürler böyle bir çalışma yaptığınız için.Benim rahatsızlığıma gelince nedenlerini hiç bir şekilde çözemedik.Doktordu tahlildi hocaydı falan.Hepsininde dediği psikolojik iyi ama bunun için kullandığım ilaçların hiçmi birisi fayda etmez.Hiçmi bir şey mutlu edemez beni rahatlatamaz aşırı uyku iştahsızlık mide bulantısı baş dönmesi falan.Çalışmak zorundayım ama hiç bi işe elim varmıyor üstelik son zamanlarda bir sürü akıl almaz tersliklerle karşılaşıyorum çocuklarımın ve benim sık sık ufak tefek kazalar atlatması gibi iş evlat olunca artık yüreğimde kadıramaz oldu nedenlerini bi türlü anlayamıyorum,mesela en son akşam üstü büyük oğlumun ayağını cam kesmesi gibi,olaylar o kadar ani oluyorki müdahale etmekte imkansızlaşıyor benim bu her işimin ters gitmesinin teşhis koyulamayan ve gittikçe ağırlaşan hastalığımın ne gibi nedenleri olabilir işin içinde farklı boyutlar aramaya başladım ben arık ve kurtulmak normal insan gibi çalışabilmek çocuklarıma bakabilmek istiyorum ne olur banada yardımcı olun...

Hangi ilaçları kullandığınızı ve bilgilerinizi (ad, anne adı, doğum tarihi, yaşadığınız yer) özelden bana mesaj atın. Sizi de sıraya alıp ilgileneceğim.

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
Merhaba,

Benim sorunum midemle ilgili. Başlangıç aşamasında reflüm var ama idare ediyorum. Sorun midemin hassaslığı. Özellikle son 5-6 aydır aşırı hassaslaştı.

1-2 ay önce daha önce de kullandığım antibiyotik hapından içtim diş tedavisi için(reflü ilerlemesin diye mide koruyucu ile beraber alıyorum hapı). Midemi de üşütmüşüm sanırım, ilactan kurtulama kadar bütün mide içeriğimi çıkardım. Tedavi yarım kaldı tabi.
1-2 hafta sonra saç dökülmesi için demir hapı verdi doktor. İlacı almamdan 5 dakika sonra soluğu banyoda aldım.

Şimdi herhangi bir hapı yuttuğumu düşününce bile midem bulanıyor. Neyseki kolay kolay hastalanmam da ilaç içmek zorunda kalmıyorum. Bu sıkıcı durumdan kurtulmama yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

origanum

Yönetici
Merhaba,

Benim sorunum midemle ilgili. Başlangıç aşamasında reflüm var ama idare ediyorum. Sorun midemin hassaslığı. Özellikle son 5-6 aydır aşırı hassaslaştı.

1-2 ay önce daha önce de kullandığım antibiyotik hapından içtim diş tedavisi için(reflü ilerlemesin diye mide koruyucu ile beraber alıyorum hapı). Midemi de üşütmüşüm sanırım, ilactan kurtulama kadar bütün mide içeriğimi çıkardım. Tedavi yarım kaldı tabi.
1-2 hafta sonra saç dökülmesi için demir hapı verdi doktor. İlacı almamdan 5 dakika sonra soluğu banyoda aldım.

Şimdi herhangi bir hapı yuttuğumu düşününce bile midem bulanıyor. Neyseki kolay kolay hastalanmam da ilaç içmek zorunda kalmıyorum. Bu sıkıcı durumdan kurtulmama yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kimyasal maddelere karşı bir tepki oluşmuş vücudunuzda. Sinir sisteminiz de biraz hasar görmüş. Mümkün olduğunca doğal beslenin, organik gıdalar tüketin ve vejeteryan hayatı yaşayın. Size enerji takviyesi yapacağım, bilgilerinizi özelden gönderin.

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
Kimyasal maddelere karşı bir tepki oluşmuş vücudunuzda. Sinir sisteminiz de biraz hasar görmüş. Mümkün olduğunca doğal beslenin, organik gıdalar tüketin ve vejeteryan hayatı yaşayın. Size enerji takviyesi yapacağım, bilgilerinizi özelden gönderin.

İlginize çok teşekkür ederim. Bilgilerimi yolluyorum hemen.

Voy

Kayıtlı Üye
Ben konuyu nereye açıcağımı bilemedim ya baktımda en uygun burası geldi,ben şifa talebinde bulunmuycam sadece tavsiye rica ediyorum.Son günlerde yaklaşık 2 haftadır falan zikir çekerken,lusid rüya görmeye çalışırken ,telepati kurmaya çalışırken kısacası gözümü kapartıp konsantre olduğum her çalışmamda alnımda sağ şakağımdaki damar ağrıyor ve titriyor ve bir yerden sonra görmezden gelemiceğim kadar ağrıyınca bırakmak zorunda kalıyorum yaptığımı.Ne yapabilirim ne iyi gelebilir?

Psişik

Kayıtlı Üye
Bahsettiğin ağrılar bende telekinezi çalışmaları sırasında oluyor sevgili voy
Yoğun konsantrasyonla alakalı diye düşünüyorum ben ve çok dayanamayacak kadar ağrıdığında çalışmaya ara veriyorum.Belki farklı bişeydir seninki bilen arkadaşlar yardımcı olur umarım.

Voy

Kayıtlı Üye
Bahsettiğin ağrılar bende telekinezi çalışmaları sırasında oluyor sevgili voy
Yoğun konsantrasyonla alakalı diye düşünüyorum ben ve çok dayanamayacak kadar ağrıdığında çalışmaya ara veriyorum.Belki farklı bişeydir seninki bilen arkadaşlar yardımcı olur umarım.

Hiç olmuyordu önceden anlam veremedim,o kadar kötü ağrıyorki gözlerime kadar iniyor ağrı durmassam ,sanki patlıcakmış gibi oluyor damar,titriyor böyle bir garip.Hiçbirşey yapamıyorum aşırı ağrıyor çok sinir oldum =(.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Annemin sürekli saglik sorunlarivar bazilari son yillarda gecirdigi depresyonun etkisinden ama bazilari ise yeniler cikdi.
Calisdigindan Sifa calismalarina katilamiyor yoksa cok katilmasini isterdim ama 60 yasinda hala gece gec saatlere kadar calisiyorum canim annem!

Bu sorunlari konusunda özel yardiminiz olabilirmi?

origanum

Yönetici
Annemin sürekli saglik sorunlarivar bazilari son yillarda gecirdigi depresyonun etkisinden ama bazilari ise yeniler cikdi.
Calisdigindan Sifa calismalarina katilamiyor yoksa cok katilmasini isterdim ama 60 yasinda hala gece gec saatlere kadar calisiyorum canim annem!

Bu sorunlari konusunda özel yardiminiz olabilirmi?

Annenizin bilgilerini ve tam olarak ne sorununa şifa istediğinizi özelden gönderin.

origanum

Yönetici
Voy ve psişik sizler inisiye olacaksınız. Biraz bekleyin.

darkkanqel

Kayıtlı Üye
2 yıldır devam eden pskolojik tedavim var. 17 yaşındayım.son zamanlarda nedeninin bilmediğim baş ağrılarım var.gergin olduğum zamanlarda ortaya çıkan ve geçmeyen miğde baş ağrılarım oluyor. yardım ederseniz sevinirim

Ursula

Kayıtlı Üye
2 yıldır devam eden pskolojik tedavim var. 17 yaşındayım.son zamanlarda nedeninin bilmediğim baş ağrılarım var.gergin olduğum zamanlarda ortaya çıkan ve geçmeyen miğde baş ağrılarım oluyor. yardım ederseniz sevinirim

Geçmişimde 4 yıl pskolojik tedavi gördüm . Bu nedenle ilaçlardan durumlara kadar herşey hakkında bilgim var. İstersen bana özelden rahatsızlığın hakkında mesaj atabilirsin ,böylece baş ağrılarının nedenini birlikte anlayabiliriz . :)

origanum

Yönetici

Bilgilerinizi özelden gönderin sorununuzu anladım.

Mustafa_Sami

Kayıtlı Üye
urum sedef hastalığı ile ilgiliz iz üstünde olduğunu okudum, acaba hala bir sonuç yok mu? bilgi verebilirmisin. teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...