şeytanla anlaşma yapan arkadaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zekle

Banlı Kullanıcı
şeytanla anlaşma yapan bi arkadaşım var şu an gerçekten çok parası var belkide bi yerden parayı çözdü yalan söylüyo fakat çok mutlu en doğru kararım diyip duruyo sorunca tek söylediği anlatamam başım belaya girer oluyo pek bilemiyorum ama cidden çok parası olmaya başladı ve biz baya eskiden beri arkadaşız ve kimseler bizi bilmezdi yani bi gruba girememiştik asosyal oyunkoliktik lol falan atardık hep ama son birkaç ay değişti ortalarda görünmemeye görününcede genelde bitkin hayattan bıkmış gibiydi şimdi biraz düzeldi fakat herkes onunla konuşuyor falan ben anlamadım ama böyle bişey varsa ona yardımcı olmak istiyorum var mı bi çözüm

kıvep

Banlı Kullanıcı
Organ mafyasına katılmıştır belki :)
Kendisi bizzat böyle bir şey söylemedi ve sizde emin değilsiniz. Aslında anlattığınız şeyde mümkün ama arkadaşınızda hayatından memnun görünüyorsa yardımlık durumuda yok bence...

zekle

Banlı Kullanıcı
ben bu siteden okuduğum kadarıyla bu kanıya vardım belki birinden borç almıştır bu da parayı açıklar fakat ikimizde resmen görünmezdik insanların gözünde ama o birden o bitkinlik halleri bitince görünmezliğide geçti sanki insanlar selam vermeye onunla konuşmaya başladı o konuda nasıl olduğuyla alakalı bi fikrim yok

kdr1234

Banlı Kullanıcı
Torbacılık yapar onu bunu yapar yani kısaca kirli işler yapıp çok ama haram para kazanabilir.Anlaşma yaptığını nerden çıkarıyorsunuz hemen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...