Sevgisine karşılık bulamayanlar

vildann

Banlı Kullanıcı
:)Birisine aşık olupta bir türlü sevdiğine açılamayanlar.yani platonik aşk yaşayanlar bu duayı okusunlar inşallah allahu teala onları bir şekilde birbirilerine kavuşturur.

''Bismillahirrahmanirrahim. Ve ellefe beyne kulubihim lev enfakte mafil ardı camian ma ellefte beyne kulibihim ve lakinnallahe ellefe beynehum innehu azizun hakim.'' Enfal suresi 63 ayet.

kobra ugur

Kayıtlı Üye
paylaştığın için sağ ol. ben bunlara benzer birçok sorunuma çözüm buluyorum ama hiçbirini denemiyorum... taaa ki en sonunda bir sure veya ayet yazısını görene kadar.eğer çözüm ne kadar etkili olursa olsun, bir sure ya da ayet ismi geçmezse uygulamam.güvenemem daha doğrusu bu yazıları görünce içim rahatlar...tekrardan teşekkürler.

cacaca555

Banlı Kullanıcı
Sureler,ayetler iyidir.İnsana yol gösterir.Fakat ben buna çözüm bulunacağını sanmıyorum.Ben seviyorum Teklifide ettim fakat...Neyse öyle işte.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Paylasim icin bende cok tesekkür ederim.:nopity:Yalniz bu duayi kac kere okumak lazim??? ve ne zaman,Biraz aciklayabilirsen cok memnun olurum:nopity:Sevgiler.

vildann

Banlı Kullanıcı
ENFAL SURESİ 63 ayet,ve onların kalplerinin arasını sevgiyle birleştirdi eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini verseydin onların kalplerini birleştiremezdin.ve lakin,Allah onların arasını birleştirdi.muhakkakki o azizdir hakimdir.günü sayısı yok istediğiniz kadar okuyabilirsiniz.