sadece yüzümü görmüş birisi bana büyü tarzı bir şey yapabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meaningofpain

Kayıtlı Üye
Bu gece durakta oturan bir kadın vardı yanı boştu oraya oturdum ve uzun uzun baktı telefonundan değişik sesler cıktı ve kendi eviyle ilgili bir şeyler sordu tabi bir çok ihtimal olabilir de. Benim oturduğum yerde bir varlik da olabilir aydınlatırsanız sevinirim. Boyle bir ihtimal varsa zarar görebileceğim, ne yapmam lazım? Şimdiden teşekkür ederim bilgili arkadaşlara.

madasin

Kayıtlı Üye
Duraktaki kadın size niçin büyü yapsın? Niçin böyle bir duyguya kapıldınız acaba? Ya da kendi uğursuzluğunu başka bir insana yöneltmek gibi bir uygulama varsa belki size akıtmış olabilir o enerjiyi ( var sayıyorum, bilmiyorum ) . O da durakta otururken kolayca yapılmaz sanırım. Yani kadın evinden çıktı, gözüne birini kestirdi , size durduk yerde büyü yaptı. Ben böyle anladım. Hayat sizin için çekilmez olur böyle düşünürseniz. İradenize ve Yaradan a güveniniz. Bakalım arkadaşlar neler yazacaklar.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İsminizi anne adınızı bilmeden yapamaz.Ancak bazen bazı insanlar negatif elektrikli oluyolar ,o kişiden böyle etkilenmiş olmanız mümkün.Nazar gibi mesela.Nazarda negatif enerjidir zaten.Hani bazen çok ağırlık olur üzerimizde esneyip dururuz.Bunlar gòrdüğümüz,tanıdığımız insanların enerjisinden kaynaklanır.Bence sizinki böyle bişey.Bir defa karşılaşmayla kimse kimseye büyü yapmaz yapamaz.

meaningofpain

Kayıtlı Üye
@madasin
Yorumunuz için teşekkür ederim sayin madasin aslinda olay cok supheliydi. Ve ben istegim disinda guvensiz ortamlarda duygu salinimi yapmayan birisi olarak engel olamadim merak ve heyecanima, sonuc olaraj durumu farkli yorumlamak zorunda hissettim kendimi. Genc kadin/bayan bana dokunmadi ama enerjimde de bir azalma oldu eve gelince sayin angelesin soyledigi gibi. Benim ihtimal verdigim durum yaninda bir cin var olmasi, hem yanini oturulsun diye bos birakmis; hem ben oturunca benim gibi duygu salinimlarina hakim birini korkutmus olmasi ve atladigim konu olarak ahmet diye havaya ahmet nerde diye sormus olmasi beni supheye yoneltti.
@Iviv angeles
İlginiz icin teşekkür ederim. Konuyu actiktan sonra kendimce onlemler aldim tedbirden zarar gelmez. Ben de adimi bilmeden dokunmadan birsey yapamaz diye biliyordum ama iyiligin ve kotulugun ve bu ikisi yolunda kullanilan zit guclerin siniri yoktur bence sadece biz insanlar sinir surasi veya burasi saniyoruz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
yüzünüzü gördüyse düşünce gücü ile yapabilir ama düşünce gücüyle varlık gönderilmez diye biliyorum enerjisel yolla rahatsızlık verir

rebaka

Kayıtlı Üye
Aslında anne adını bilmeden de birşeyler yapabilen insanlar var ama siz fazla şüpheci olabilrsiniz.

AJA

Elit Üye
Konu açmışsınız çok güzel fakat soru detaysız olduğunundan yorucu.Konu başlığı ile cevap vericek olursak tanımadığınız birinin yada sizi ilk gören birinin size büyü yapması için muhakkak yanınızda birşeyler yapmış olması gerekir.Olduğunuz yere birşey bırakmak atmak size bir şey vermesi gibi .
Büyü için anne adının gerektiği ve şart olmadığı zamnlarda vardır.Yapan kişi eger majisyenin kendisi ise sizi görmesi yeterli olabilir.
Tüm bunlar en yüksek ihitmaller.Bana sorarsanız bir şey yok durumda.
Nagatif enerji kullanan insanlar var.Resminizi görmesi yeterli fakat enerji kullanabilen biri olmalı o da.Zihin gücünü kullanıp kötü düşünerek yollamaya çalışanları hiç önemsemeyin bile.En fazla 1-2 saatinizi sıkıcı hale getirir fakat kendisinede 1-2 saat değil 1-2 yıl gibi geri döner.Tabi bu dediklerim ilahi adeletin hesabına göre.
Büyünün etkileri çok belirgindir çoğu zaman.O yüzden panik yapmayın.

meaningofpain

Kayıtlı Üye
@yare-i yarim
Tesekkur ederim ben de ayni fikre buyuk ihtimal veriyorum
@rebaka
Normalin disinda bir durum olmasa tenezzul etmezdim fikir almaya. Tesekkurler yorumunuz icin.
@AJA
En kapsamli yorum sizinki olmus tesekkurler
Aslinda soruyu baslikta sorarak o sorudan yola cikip duruma goz atasiniz diye altta sadece durumu acikladim.

Herkese tesekkurler, aradigim cevaplara ulastim konu kapatilabilir :) sevgi, ışıkla kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...