Rüya yorumu rica ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasterMind

Kayıtlı Üye
Selamlar..

Size gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum. Yorumlamanızı rica ediyorum.

Rüyamda bilmediğim çeşitli ağaç ve bitkilerin arasına giriyorum ve diyorum ki ben burada yatacağım. Orada uzun bez parçaları buluyorum. Çarşaf gibi yani. Renklerini tam hatırlamıyorum. Bunları toprağın üstüne seriyorum. Bu arada akşamla yatsı arası gibi bir vakit sanki. Kimisini altıma seriyorum. Kimisinden yastık vs yapıyorum. Sonra kimin dediğini tam hatırlamıyorum. Çık ordan çarpılırsın, bişey olur aman yarabbi diyor biri. Bende bi şey olmaz diyorum. Yanıma bakıyorum iki kitap var. Bunlar ne diyorum. Sayfalarını açıyorum Kuranmış ikisi de. Heh diyorum Kuran var hem de iki tane. Kim saldırmak istiyorsa buyursun gelsin diyorum..Sonra bi şeyler daha oluyor ama tam hatırlamıyorum. Diğer tarafımda da bi şey görüyorum da kendimi tam güvence de hissediyorum. Ah ne gördüğümü bi hatırlasam..

Merak ettim nedir bunun yorumu. Gerçi ben her rüyanın anlamlı olması gerektiğini düşünmüyorum ama yine de sizinle paylaşmak istedim.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
En son sitemizde rüya tabircimiz yoktu. Arkadaşlarımız size yardım edecektir. Sabırlı olmalısınız.
İyi Forumlar

karatay

Kayıtlı Üye
Biraz geyik gibi olacak ama ben öyle yaptığım için sizede tavsiye ederim. Hayrola de geç. Bir rüyayı bir den fazla aynı şekilde görmedikçe pek önemsemem açıkçası sevgiler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Açtığınız sayfalardaki sure/ayet hatırlıyor musunuz? Okuyabiliyor musunuz o anda? Normalde günlük hayatta okuyor musunuz? Kur'an muhafaza içinde mi? Dış kap rengi ne?

MasterMind

Kayıtlı Üye
Açtığınız sayfalardaki sure/ayet hatırlıyor musunuz? Okuyabiliyor musunuz o anda? Normalde günlük hayatta okuyor musunuz? Kur'an muhafaza içinde mi? Dış kap rengi ne?

Kuranın eski basım olduğu anlaşılıyor..Kapağı koyu renk..Ama hava karanlık olduğundan rengini seçemiyorum. Siyah sık yazılmış hatlı bi Kuran..Muhafaza içinde değil. Ve Kuranın hattı okumakta zorlanacağım derecede sık yazıldığı için okuyamadım. Sanki uzun süre kimse açıp okumamış bi kenarda duruyormuş gibiydi. Günlük hayatta sık sık Kuran ayetlerini açıp okuyup üzerinde düşünüyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok dikkatli olmanız gereken bir zamandasınız. Yaşam tarzınız, içsel düşünce ve enerjilerinizi dengeye oturtmalı, uçlardan uzak durmalısınız. Bunu başardığınız takdirde hayalini kurduğunuz ve belki daha ötesinde iyi zamanlar sizi bekliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...