Ruhsal Uyanış ve Cinsellik

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Nimetin kendisi yasaklanmaz. Külfeti yasaklanır.

Bu nimetten hangi şartlar altında en doyurucu şekilde istifade edersin?

Zaruret derecesinde ihtiyaç hissettiğin zaman. Çünkü İhtiyacının gideriliyor olmasıyla gelen enerji daha dolu bir tatmin sağlar. Hem daha anlamlı, hem daha yoğun, hem daha mütevazı, hem daha meșru, hem daha dengeli, hem daha rahat talep edilebilir, hatta daha kolayca şikayet edilebilirdir zaruret çerçevesindeki nimetler.

İșin sırrını burada aramak lazım. Eğer sen ihtiyaç barını fazlasıyla doldurduktan sonra, o nimeti hunharca tüketmeye devam edersen, nimetin artık külfete dönüşür. Dinler de senin hazlarına müptela oluyor olmana müdahale eder zaten.

Obez olursun mesela. Neden çünkü yaşam enerjini damak zevkinden kaynaklanıyor zannettin. Sexomanyak olursun mesela. Neden? Çünkü yaşam enerjini orgazmda buldun. Sıkıldıkça sexe yöneldin. Oyun bağımlısı olursun mesela. Ama nimetin kimyasını bozan sensin. Sonra da dinler benim nimetlerimi elimden alıyor diye düşman kesilen de sensin.

Bir şeyin nimet vasfını (maximum doyum miktarını, fiyat/performans oranını) muhafaza etmesi için ihtiyaç oluşturması ve o şeyden istifade ettiğinde tadında bırakılması gerekir.

Cinsellik ruhsal uyanışın kapısı değildir. Öyle olsaydı ben sex tarikatı kurardım.
Atalarımız ne kadar güzel özetlemiş;

Azı karar, çoğu zarar

Hydroll

Kayıtlı Üye
Olmuyor zira temas nesnesi yok. Temas izni yok. Konunun frekansları bile aynı değil.

cin kavramını artık tek bir insan türü gibi algılamayı bıraksak olur mu.

İkincisi kuran sadece insanlara inmemiştir tabi ki öyle diyecek yani insan kadınlarına cinler de dokunur manası çıkarmaya gerek yok.

Hayır edemiyorlar eğer böyle bir izin olsaydı dünya da insan diye bir varlık kalmazdı. Musallat bilgilerinin çoğu yanlış.

Konu gene konu başlığının ötesine geçip tek bir din bakış açısına döndü çok verimsiz oluyor böyle olunca.
Tek bir dinden kastınız hangisi?
Sayın Urum uzun zaman oldu,lakin islamiyet musallata nasıl bakıyor ise,hristiyanlık ve yahudilikte benzer şekilde bakmakta ve çok ciddi manada,dünya genelinde vakâlar hat safhada desem yeridir. Vatikan raporlarını ve paranormal atfedilen olaylara biraz eğilirseniz akıl sağlığını zorlayan
şeyler anlatılmakta.
Yani tek bir din değil dünyasal bir olgu olduğunu ben düşünüyorum.
Sevgilerimle sayın Urum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tek bir dinden kastınız hangisi?
Sayın Urum uzun zaman oldu,lakin islamiyet musallata nasıl bakıyor ise,hristiyanlık ve yahudilikte benzer şekilde bakmakta ve çok ciddi manada,dünya genelinde vakâlar hat safhada desem yeridir. Vatikan raporlarını ve paranormal atfedilen olaylara biraz eğilirseniz akıl sağlığını zorlayan
şeyler anlatılmakta.
Yani tek bir din değil dünyasal bir olgu olduğunu ben düşünüyorum.
Sevgilerimle sayın Urum.
Yanlış pasajdan alıntı yapmışsınız. Ben cinselliği tamamen kötü gören tek bir dinden bahsettim. Yani alıntınız da yorumunuz da benim söylediğimle bir ilgisi yok.

S

Schwarzenegger

Children of God – the Family International​

5-1.jpeg

Tanrının çocukları olarak ses getiren ve kendilerini “Aile” diye tanımlayan bir tarikattan söz edeceğiz şimdi. Bahsedeceğimiz bu seks kültü 1968 yılında bir vaizin oğlu olan David Berg önderliğinde Kaliforniya sınırlarında kuruldu. Protestan örgütünden ağır cinsel suçlamalar ile kovulan Berg, ABD’de 1960’ların “serbest aşk” furyasını körükleyen bir yapılanma oluşturdu. Hatta ona inanan insanlar, Berg’in dünyanın sonunu haber veren bir elçi olduğunu ve bu nedenle onlara ulaştığını düşünüyorlardı. İncil’den bir çok sayfayı ezberleyen tarikat üyeleri, sokaklarda dolaşarak vaaz veriyor ve grup seksi teşvik ediyorlardı. Kült lideri Berg’in teşvik etmesi ile kadınların yabancılarla cinsel ilişkiye girerek tarikata eleman toplaması isteniyordu. Bu eylemin sonucunda tarikata çok fazla erkek üye katılmadı öte yandan birçok yeni bebek dünyaya geldi. Örgütten edinilen verilere göre 1974-1987 yılları arasında 224 bine yakın kişiyle seks yapıldı ve amaç sadece onları tarikata kazandırma fikriydi.

Bir başka kan dondurucu gerçek ise, bu seks kültüne göre çocukların kendi ebeveynleri tarafından cinsel istismara uğraması, pek çok kült üyesi tarafından yanlış bir eylem olarak değil, tam aksine kutsal kabul ediliyordu. Örgütün mağdurlarından Verity Carter, küçük çocuklara yönelik cinsel istismarın dahi teşvik edildiğini açıkladı. 1972 yılına gelindiğinde dünyada 130 ayrı topluluk oluşturan seks kültü, artık 10 bine yakın üyeye sahipti. Üstelik Hollywood yıldızları River ve Joaquin Phoenix kardeşler ve Rose McGowan da tarikat içinde doğdu. Pedofili suçuyla aranan ve 1971’de gizlenmeye başlayan Berg, Mo Letters adı verilen bir çizgi roman dergisi aracılığı ile grup üyeleri ile iletişimini sürdürdü. Kendisine Musa takma adını veren Berg, 1994’te Portekiz’de hayatını kaybedene kadar bu yönteme devam etti.

Alıntı
Joaquin Phoenix in bu tarikat içinde doğması gerçeği çok ilginç🤔

Retro

Kayıtlı Üye
Joaquin Phoenix in bu tarikat içinde doğması gerçeği çok ilginç🤔

Birçok önemli figür de zaten buna benzer gizli tarikatlerde doğuyor. Daha doğrusu ilk tohumları bu ezoterik ayinlerle atılıyor. Anne babalarını görsek hepsini normal vatandaş zannederiz. Ama batıda elitlerin inançları gizde başlar. Ezoterik çatılar ara birçoğu.

Illuminati' nin en dikkat çekici sembolleri neden pergel, gönye, kareli zemin ve gören gözdür?

Çünkü cetvel, timing'e hükmetmektir. Zamanlama herseyin sırrıdır. Hatta mükemmel hesaplama tanrı elidir onlar için ve doğru ölçmeye bağlıdır.

Pergel, gönye ile uzay geometrisi hesaplanır. Kareli zemine(bu boyuta) izdüșümleme yapılır. Toplu cinsel birleşme tapınımları, belli yüksek salınımlı kritik astrolojik eșiklere denk getirilerek, geleceğin sadık ve amaca yönelik kadrolarının kontenjanını sürekli yenilemek için düzenlenmeye devam eder.

Gören göz? Evet gören gözle de doğuma, hatta doğum öncesi hazırlık evrelerine gözcüler hatta tılsımlı hizmetçiler atanır. Gören göz bizi değil, onları izler aslında. Özel olduklarını, korunduklarını hissederler. Çünkü varlıkların aktif gözetimi altındadırlar.

72 demon ve burçlar ilişkisi ayriyeten araştırılmalı.

Sex ayinleri zevk için değil yani, bildiğin geleceğin tanrılarının tohumlarının atıldığı atölyedir. Bu tanrılar rol medeller, yöneticiler, sanatçılar ve politikacılar, bilim adamları, sprituel önderler, kısaca toplumun kilit noktalarına, açık ara üstün bir doğum haritası avantajı ve şeytan tüyü ile (evet tam da bu) doğal yoldan girebilecek kișilerdir. Yani parayla değil, ama doğumları itibari ile satın alinmislardır.

Ve șeytanın avukatı filminden de anlıyoruz ki, bu doğumlar eğer adanmış ayin ile yapılıyorsa, dünya ayaklarına seriliyor.

Saçma geliyor biliyorum ama fizik ve metafizigi kraft edebilmeyi en iyi ezoterik örgütler başarıyor. Adamlar eş zamanlı çok katmanlı kozmo-mühendis gibi düşünebiliyorlar.

Son düzenleme:
S

Schwarzenegger

Birçok önemli figür de zaten buna benzer gizli tarikatlerde doğuyor. Daha doğrusu ilk tohumları bu ezoterik ayinlerle atılıyor. Anne babalarını görsek hepsini normal vatandaş zannederiz. Ama batıda elitlerin inançları gizde başlar. Ezoterik çatılar ara birçoğu.

Illuminati' nin en dikkat çekici sembolleri neden pergel, gönye, kareli zemin ve gören gözdür?

Çünkü cetvel, timing'e hükmetmektir. Zamanlama herseyin sırrıdır. Hatta mükemmel hesaplama tanrı elidir onlar için ve doğru ölçmeye bağlıdır.

Pergel, gönye ile uzay geometrisi hesaplanır. Kareli zemine(bu boyuta) izdüșümleme yapılır. Toplu cinsel birleşme tapınımları, belli yüksek salınımlı kritik astrolojik eșiklere denk getirilerek, geleceğin sadık ve amaca yönelik kadrolarının kontenjanını sürekli yenilemek için düzenlenmeye devam eder.

Gören göz? Evet gören gözle de doğuma, hatta doğum öncesi hazırlık evrelerine gözcüler hatta tılsımlı hizmetçiler atanır. Gören göz bizi değil, onları izler aslında. Özel olduklarını, korunduklarını hissederler. Çünkü varlıkların aktif gözetimi altındadırlar.

72 demon ve burçlar ilişkisi ayriyeten araştırılmalı.

Sex ayinleri zevk için değil yani, bildiğin geleceğin tanrılarının tohumlarının atıldığı atölyedir. Bu tanrılar rol medeller, yöneticiler, sanatçılar ve politikacılar, bilim adamları, sprituel önderler, kısaca toplumun kilit noktalarına, açık ara üstün bir doğum haritası avantajı ve şeytan tüyü ile (evet tam da bu) doğal yoldan girebilecek kișilerdir. Yani parayla değil, ama doğumları itibari ile satın alinmislardır.

Ve șeytanın avukatı filminden de anlıyoruz ki, bu doğumlar eğer adanmış ayin ile yapılıyorsa, dünya ayaklarına seriliyor.

Saçma geliyor biliyorum ama fizik ve metafizigi kraft edebilmeyi en iyi ezoterik örgütler başarıyor. Adamlar eş zamanlı çok katmanlı kozmo-mühendis gibi düşünebiliyorlar.
çok güzel açıklamışsın dostum , emeğine sağlık