psisik korunma ve arinma yontemleri

canmert196

Kayıtlı Üye
topraklama arinma

teknik 1

Bacaklarinizi hafifce acip ayakta durun ve gozlerinizi kapatin.Omurganizin dik ve bedeninizin rahat olmasini temin edin.Vucudunuzu kasmayin.kollarinizi bedeninizin hemen yaninda asagi dogru serbestce birakin.Her iki elinizin basparmagi,kucuk parmagi ve yuzuk parmaklarininin uclarini birlestirip kalan iki parmagi yere dogru uzatin.Gokyuzunden gelen beyaz bi isik huzmesi dusunun.Bu isigin basinizin tepesindeki tepe cakaranizda iceri girdigini tum bedeninizi doldurdugunu kok sakranizdan ve ayak tabanlarinizdan yerkurenin derinliklerine dogru aktigini imgeleyin .bu imgelemeye nefeside ekleyin.Nefesinizi gayet sakin ve derin olmali nefes aldikca isigin bedeninize doldugunu nefes verdikce bedeninizden yerkureye dogru aktigini dusunun.Kollarinizi ve bedeninizi kasmadan birkac dakika bi sekilde kalin.

teknik 2

yukaridaki gibi ayakta durarak veya oturarak tepe cakranizdan beyaz bir isigin iceri girdini omurganiz boyunca akip kok cakranizdan yerkureye dogru aktigini dusunun.Govdenizin tam ortasindan gecen isiktan bir ip hayal edin.cok katli bir binadaysaniz bu ipin tum katlardan gectigini ve zemindeki topraga ulastigini imgeleyin.ustalastikca bu enerji akisini hissetmeye baslayacaksiniz.(imgelemede zorlananlar dusunmeleri yeterlidir) enerji dusunceyi izler.:)

kaynak:psisik korunma

daha paylascagim cok sey var fakat zaman sikintim var musayit oldugum zamanlarda yazicam enerji korunma temizleme yontemleri auradan disa enerji akisini kapatma en kisa surede tamamlamaya caliscam sevgi ve isikla :)

AJA

Elit Üye
Bu korunma yöntemleriyle ilgili o kadar çok şey okudum yaşadım ve gördüm ki.... Malesef bu düz teknikler öyle herkesin uygulayacaı ve sonuç alacağı kadar basit değil.Paylaşımlarınıza saygı duydugumu belirterek ; daha çok eylem halini almış yada deneyimlenmiş olanları birebir paylaşılması taraftarıyım...
Huzurla.. :)

canmert196

Kayıtlı Üye
korunma icin yapilan seyler varlik musallatina karsi vs diil sadece bulundugunuz ortamin negatif enerjsinden korunmak icin bundada ozel yontemlere gerek olmadigini dusunuyorum herkezin kendi teknigi elbet vardir benimde var fakat bunlar yeterli oldugunu dusunuyorum :) sevgi ve isikla :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın canmert196, açmış olduğunuz konunun benzeri ve daha kapsamlısı sitede zaten var.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?22550-Psişik-korunma-ve-kalkan!!!

Ayrıca açmayı düşündüğünüz konuları açmadan önce de vereceğim linklere benzerlik olmaması açısından bakmanızı önereceğim. Evrensel enerjiler, Şifacılık forumunda, Çakralar bölümlerini önce iyice araştırınız. Aynısı olan konularda yeni olanlar silinmektedir.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?598-Aura-ve-Aura-geliştirme-Tekniği-Işık-Kulesi

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?18453-İmajinasyon-ile-Auranızı-koruyun

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?19726-Enerji-Çalışmaları-Derlemesi

canmert196

Kayıtlı Üye
olsun yine de tekrar olması iyi oldu kaçırmışız yada zamanında ilgilenmemişiz demekki. Bu çok ama çok zor günümde bana ışık oldun bugün müsait bir zamanımda yapacağım.Çok teşekkür ederim

en azindan size faydali olduguma sevindim :) umarim iyi gelir sn.embriyo nun verdigi konulari okuyup ordakileride yapabilirsiniz :)sevgi ve isikla :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Güne başlarken, evden çıkarken, enerjisiyle bizi tedirgin eden kişiler evimize veya iş yerimize gelmeden önce korunma, gittikten sonra arınma niyetiyle yapabilirsiniz. Aşağıda ki bilgilere ek olarak vereceğim linki de okumanızı öneririm. Aşağıda yazanlar ve daha fazlası linkteki konuda mevcuttur.

Psişik korunma teknikleri şu durumlar için uygulanabilir.
• Rahatsız edici ve gözümüzü korkutucu durumlarda kendimizi koruma
• Enerjileri ve tavırlarıyla bizi etkileyen insanlara ve güçlü kişiliklere karşı kendimizi koruma
• Dışsal müdahalelere karşı enerji alanımızı koruma
• Evimizi ve iş yerimizi temizleme
• Kavgadan veya konuklardan ya da hoş olmayan bir durumdan sonra, ortamdaki tesirleri temizleme
• Bir cismi veya ortamı sevgi dolu bir titreşimle yükleme
• İçsel hallerimizi dış tesirlerden minimum düzeyde etkilenecek bir sakinliğe ulaştırma

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?22550-Psişik-korunma-ve-kalkan

canmert196

Kayıtlı Üye
Güne başlarken, evden çıkarken, enerjisiyle bizi tedirgin eden kişiler evimize veya iş yerimize gelmeden önce korunma, gittikten sonra arınma niyetiyle yapabilirsiniz. Aşağıda ki bilgilere ek olarak vereceğim linki de okumanızı öneririm. Aşağıda yazanlar ve daha fazlası linkteki konuda mevcuttur.

Psişik korunma teknikleri şu durumlar için uygulanabilir.
• Rahatsız edici ve gözümüzü korkutucu durumlarda kendimizi koruma
• Enerjileri ve tavırlarıyla bizi etkileyen insanlara ve güçlü kişiliklere karşı kendimizi koruma
• Dışsal müdahalelere karşı enerji alanımızı koruma
• Evimizi ve iş yerimizi temizleme
• Kavgadan veya konuklardan ya da hoş olmayan bir durumdan sonra, ortamdaki tesirleri temizleme
• Bir cismi veya ortamı sevgi dolu bir titreşimle yükleme
• İçsel hallerimizi dış tesirlerden minimum düzeyde etkilenecek bir sakinliğe ulaştırma

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?22550-Psişik-korunma-ve-kalkan

Sn.Embriyo koruma ve kalkan konunuza alinti demissiniz acaba bir kitaptan mi alinti yaptiniz?Oyleyse eger bu kitabin adini yazar misiniz ?:)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Alıntı yaptığım konu kaynağına güvendiğim ve kendi aldığım enerji eğitimlerimle örtüşen bilgilerdir. Bana, çalışmalarını uzaktan takip ettiğim bir eğitmen tarafından yollanmıştır. Yani kendi arşivimden.