Pisişik vampir miyim? Test çözerek Psişik Vampir olunabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mka68

Kayıtlı Üye
tmm teşekürler araştıracam o konuyuda psişik vmpirliği ilk defa duyuyorum ve genel olarak görünce merak ettim ve çoğu şeyde bende olunca meraklandım :)

gümüş

Kayıtlı Üye
tmm teşekürler araştıracam o konuyuda psişik vmpirliği ilk defa duyuyorum ve genel olarak görünce merak ettim ve çoğu şeyde bende olunca meraklandım :)

Ayrıca imkanlarınız el verdikçe toprağa basın, yeşillikler arasında zaman geçirin ve hatta varsa yakınlarınızda akar suda en azından çıplak ayak yürüyün. Tükendiğini düşündüğünüz enerjinizi toplamanıza yardım eder, bazıları ağaçlara avuç içlerini bastırarak bazıları çamurda çıplak ayak yürüyerek hızlı , bahçeçcilik yaparak ya da çeşitli el sanatları ile uğraşarak dağılan/tüketilen enerjilerinde toplanma yapabilir bu kısım opsiyonel, kişiye kalmış,
Ardından size uygun olduğunu düşündüğünüz korunma kalkanını uygularsınız.

bcbg

Kayıtlı Üye
Birincisi psişik vampir olmakla ilgili bir test doldurduğunuzu söylediniz. :) Böyle durumlar testle ya da benzer bir şeyle ortaya çıkmaz. Böyle bir bilgiyi nerden aldınız bilmiyorum. Ama öncelikle bu bilginizin yanlış olduğunu söylemeliyim. İkincisi psişik vampirler genelde enerjiyi yöneterek çekemezler. Kişinin özelliğine göre ya pozitif ya negatif ya da hem pozitif hem de negatifi birlikte çekerler. Ama bilinenin aksine bu % 90 durumda olağan yani kendi kendine olan bir durumdur. Sizin enerjinizi yönlendirmenizle ve enerji çekmek istemenizle psişik vampir olunmaz. Psişik vampir doğulur. Eğer ki içinizde bu güç yok ise sonradan psişik vampir oldum diyemezsiniz. Ayrıca psişik vampirler genelde olumlu enerjiden ziyade olumsuz enerjiyi daha fazla çeker içlerinde yokedip akıtırlar. Bunu akıtmayı bilmeyenler de hap başkalarının acılarını ağrılarını, olumsuz hayatlarını çeker ve onlar gibi yaşamaya ve ya onlar gibi hissetmeye devam ederler. Yani bu durum sonradan olduğunu keşfettiğiniz bir durum değildir bana göre. Kişi hep bunun farkında olur. Çünkü başka kişilerin hayatlarını yaşamaya başladıkları zaman bunu fark eder ve korunma yollarını öğrenirler ve ömür boyu da bu durum devam eder. Testle mestle anlayamazsınız bu durumu yani. Bir doğumhaneye gittiğiniz zaman orada içeride bulunan kişilerin ağrılarını, acılarını, bel ağrılarını ve doğumdan sonraki mutluluk ve huzurlarını içinizde ve bedeninizde hissetmiyorsanız ya da kadınsanız göğüsleriniz hormon değişikliği nedeniyle sızlamıyorsa siz psişik vampir değilsiniz demektir. Bu söylediğim durum rahat anlayabilmeniz için bir örnekti sadece.

Mesajınızı okurken dikkat ettim de başkalarının hayatlarını yaşamak derken neyi kastettiniz acaba? Çünkü bu anlattıklarınız bana uyuyor ve gerçekten çok iğrenç bir durum. Tabi verdiğiniz doğum örneğini hiç tecrübe etmedim ama başkalarının duygularından acayip bi şekile etkileniyorum.Ama onun dışında başkalarının hayatlarını yaşamaktan kastınız hissetmekten çok gerçek anlamda onların başlarına gelen şeylerin benim de başıma gelmesi gibi olabilir mi aynı şeyleri yaşamak gibi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Mesajınızı okurken dikkat ettim de başkalarının hayatlarını yaşamak derken neyi kastettiniz acaba? Çünkü bu anlattıklarınız bana uyuyor ve gerçekten çok iğrenç bir durum. Tabi verdiğiniz doğum örneğini hiç tecrübe etmedim ama başkalarının duygularından acayip bi şekile etkileniyorum.Ama onun dışında başkalarının hayatlarını yaşamaktan kastınız hissetmekten çok gerçek anlamda onların başlarına gelen şeylerin benim de başıma gelmesi gibi olabilir mi aynı şeyleri yaşamak gibi?

Syn.Yule başkalarının hayatlarını yaşamak derken şunu kastediyor başkalarını duygularını,üzüntülerini felan içinizde yaşamak,hissetmek. :)
Başkalarının başına gelen olayın sizin başınızı da gelmesi değil. :)

shadowmax

Banlı Kullanıcı
Bunu anlamanın çok kolay bir yolu var (gözlem) etrafındaki insanları incele etrafındaki insanlar üzülürken suratları değişirken kendi gücüne enerjine bak onlardan farkında olmadanda enerji çekiyor olabilirsin sonra bunu kesinleştirdiğinde isteyerek çekmeye çalış imajine et gözlerinde genelde ben mavi ışık çektiğimi düşünüyorum sonra o çektiğin enerjinin kendi içine girdiğini düşün o enerjiyi çektikçe rahatladığını düşün karşındakinin mutluluğu soldukça sen güçlenirsin ama bu biraz zaman alır şu an anlattığım kadar kolay değil çalışman lazım tabi çalışmalara gözlemledikten sonra başla mabetimizde bir kaç teknik daha var araştırırsan bulursun ama hiç güzel bir yetenek değil yurdum insanı geneli mutsuz :)

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sorulara arkadaşlarımız cevap vermiş. Ama bir ekleme yapayım istiyorum. Başkalarının hayatını çekmekten kastım onların yaşadığı sıkıntıları sizinde hissedip yaşamanız, Onların acılarını kendi acınız gibi hissetmeniz vs.. vs... Böyle bir durumda kendinize bir koruma kalkanı yaratmalısınız. Bunu çalışmalarla yapamayacağınızı varsayarak imajene ederek bir kalkan oluşturabilirsiniz. Bu kalkana sizin izniniz olmadan ve siz istemeden kimsenin yaklaşamayacağını imgeleyerek ve buna değişik şekiller verip değişik renkte bir zincir imaj edip kısmi olarak kendinizi bu enerjilerden ya da çok fazla enerjiden koruyabilirsiniz. Ayrıca niyet önemlidir. "Şu şu durumun ve ya şu şekilde olan enerjilerin bedenimce çekilmemesi için niyet ediyor ve kendimi koruma alıyorum" gibi bir cümle ile de bu kalkanı desteklemenizi öneririm. Bu tam çözüm değildir ama çok fazla yüklenmenizi önleyebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...