Ölümcül Demon Deneyimim.9.Ruh Paimon.

angime

Kayıtlı Üye
Daemonlar hakkında mabette konular mevcut :) Biz de Paimon'dan bahsediyoruz, kendisi kral şeytanlardan bir tanesi. Hepsi düşürülmüş melek aslında, cin, şeytan artık ne dersen.
Bu biraz yanlış oldu aslında. Cinler ateşten yaratılmış farklı boyuta ait varlıklardır. Melek kavramı bunun biraz dışında kalmıyor mu sizce de.

demonic

Kayıtlı Üye
Bu biraz yanlış oldu aslında. Cinler ateşten yaratılmış farklı boyuta ait varlıklardır. Melek kavramı bunun biraz dışında kalmıyor mu sizce de.

bazı dinlerde şeytanın düşmüş bir melek olduğuna inanılır...eskiden cennette yaşadığından sonra isyan edip cennetten kovulduğu söylenir...

ALPHA CENTAURI

Banlı Kullanıcı
Iluminati yanlis anlasilmasin seni korkutmak istemiyorum ama senin sonunu hic iyi görmüyorum,
Kendi düsen aglamazmis.Diger mesajinda üyeleri günaha davet etmisin resmen,büyü konusunda sana yardim olabilecek insanlara seslenmissin.Geri dönüsü olmayan bir yoldasin ne desen bos,paimonun dedigini yapmaliyim yoksa cezalandirilirim diyorsun kendince,bu da birsey degil.Yakinda ek seri paranoit sizofren haller zuhur edecek sende,bak dostum.Seytanin senden alacagi seyler coktur ama verecegi hicbirsey yoktur,dinden cikmissin bir kere tövbe etmekte fayda var.Sözkonusu antiteler istedigini er yada gec alacaktir hele anlasmaya uyma ondan sonra olabilecek olanlari görürsün.Forumdan kimse sana yardim edemez,paimonla basina büyük bir bela almissin,kimse sana kefil olamaz.Baskalarini harciyarak da paimonun elinden kurtulabilecegini dusünme.Tasiyamiyacagin bir yükün altina girmeyeceksin,bu isler böyledir.Bu ervahlarla ugrasmak zordur kimseden medet umma,Allahtan baska bir Tanri yoktur paimona selam söyle ve dedigimi yap insallah,tövbe et ve gec olmadan dön....

axrax

Kayıtlı Üye
eee noldu arkadaşa kaç gündür hiçbirşey yazmamış?

theblacksun

Banlı Kullanıcı
ikinci bölümü var orda sonrasında olanları anlatmıştı bi arat istersen

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
size bôle bir konuda yardım edebilecek birini taniyordum bu forumda ama yasaklanmış....

dgnrkn.1994

Banlı Kullanıcı
Helal olsun nasıl korkmuyorsunuz ? Ben astral bedende seyahate çıkmak istemiyorum bunlar yüzünden. :S

Yönetici notu: Bir daha cümle içinde büyük harf ile yazmayın. Yazı yazma kurallarını bilmiyor iseniz önce öğrenin sonra burada yazın. Biliyor ancak umursamıyor iseniz biz bu sitede dilin kurallara uygun kullanılmasını istiyoruz.

adoo27

Kayıtlı Üye
çoğu mesajlarında birilerinden yardım istiyorsun, çaresizsin, acemisin, neyi ne amaçla çağırdığını bilmiyorsun sonucunun ne olacagını hiç tahmin etmiyorsun. kendin yetmezmiş gibi arkadaşın ve ablasının zarar görmesine vesile olmuşsun. kardeşim sana tek tavsiyem tövbe etmen ALLAH'a sığınman. Şüphesizki o bağışlayıcıdır, affedicidir...

demonic

Kayıtlı Üye
çoğu mesajlarında birilerinden yardım istiyorsun, çaresizsin, acemisin, neyi ne amaçla çağırdığını bilmiyorsun sonucunun ne olacagını hiç tahmin etmiyorsun. kendin yetmezmiş gibi arkadaşın ve ablasının zarar görmesine vesile olmuşsun. kardeşim sana tek tavsiyem tövbe etmen ALLAH'a sığınman. Şüphesizki o bağışlayıcıdır, affedicidir...

keşke dediğiniz kadar basit olsaydı...

atasar

Kayıtlı Üye
valla kusura bakmada roman gibi geldi bana nasıl agızlar bunlar asiller osmanlıdan çok güçlü asa vsvs sen kaç yaşındasın bebegim bunlar

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
siteye yeni üye oldum mistik öğretilerden küçükte olsa tecrübem var.
ve bütün 17 sayfayı sıkılmadan okudum anlaşma yapmazsan olabilecekleri tahmin bile edemezsin çok dikkatli ol attığın her adım seni sona yaklaştırmasın eğer gerçekten gelen paimon'sa işin gerçekten zor allah sana sabır versin bu dertten kazasız belasız kurtulmanı dilerim.

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Cok yanlıs ısler yapmıssın cok buyuk bı davet gerceklestırmıssın aslında bılmeden. Muhurlerını gıyıp daıre ıcınde olman gerekırdı saygısızlık olarak anlasılmıssınız bellıkı .. Ayrıca kadın cok bılgılı dıyordunuz cagırmayı bılıyorsa gondermeyıde bılmelıdır saygılar

DemonLove

Kayıtlı Üye
Ben bu tür olaylara inanmıyorum bunlar hep insan uydurması. Sırf bu yüzden deniyeceğim bakalım gerçekmi . Aylardır şeytanlara etmediğim laf kalmadı tık yok. Sunmadığım teklif kalmadı yine tık yok :) Belki isim isim cagrıldığındandır.

Ama kanıtlayana kadar bu tür varlıklar benim ve bilim için yok olarak kabul edilecek :/

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben bu tür olaylara inanmıyorum bunlar hep insan uydurması. Sırf bu yüzden deniyeceğim bakalım gerçekmi . Aylardır şeytanlara etmediğim laf kalmadı tık yok. Sunmadığım teklif kalmadı yine tık yok :) Belki isim isim cagrıldığındandır.

Ama kanıtlayana kadar bu tür varlıklar benim ve bilim için yok olarak kabul edilecek :/

İnanmadığınız bir şeyin konusuna girip yorum yazmanız biraz garip.Tamam siz inanmayabilirsiniz ama inananlar çok ve siz buraya gelip ben inanmıyorum,bunların hepsi uydurma diyemezsiniz. Hem zaten inanmadığınız bir şeyi çağıramazsınız unutmayın. İnanç,inanmak önemlidir. :)

sparrow134

Banlı Kullanıcı
Cok yanlıs ısler yapmıssın cok buyuk bı davet gerceklestırmıssın aslında bılmeden. Muhurlerını gıyıp daıre ıcınde olman gerekırdı saygısızlık olarak anlasılmıssınız bellıkı .. Ayrıca kadın cok bılgılı dıyordunuz cagırmayı bılıyorsa gondermeyıde bılmelıdır saygılar
madem inanmıyosun bizi ilgilendirmez öyle şeytanlara laf atmakla teklif sunmakla gelmezler hemen demon çağırma daha önce hiç cin çağırdın mı ?

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Demon çağırıpta ne yapacaksın bırak bunları arkadaşın osmanlıya dayanıyormuş soyu benimde babannemin soyu osmanlıya dayanıyor dedeleri geceleri uçma ayinleri falan yapıyorlarmış garip adamlarmış anneleri öyle anlatıyorlarmış sabaha kadar sözler ayin falan :D

anemist

Kayıtlı Üye
Yine çıkmış karşımıza konu ;) arkadaştan haber varmı en son durumu ne olmuş, olaya karışanlar vs..?

DemonLove

Kayıtlı Üye
İnanmadığım birşeyin konusuna girmek ve yorum atmanın nesi garip anlamadım. 1000 başlı ejder diye konu açsam ve girip yorum atsanız garip karşılasam ne düşünürsünüz?

İnanmak gereksiz bence. Önemli olan bilmek. Ben var olduklarını bilmek ve kendime kanıtlamak için kendi gözlerimle görmem ve etkilerini hissetmem gerekir. İnanmak kanıtsızdır olmayan birşeyede inanıyor olabilirsiniz.Bu yüzden inanmıyorum yerine bilmek istiyorum. Gelirse anlaşmamızı yaparız paşa paşa bende kabul ederim varlığını bunda bir problem yok.

Şimdi bu anlatılan olayın doğruluğunu nerden bilebilirim? Çekilmiş video? Yok resimler? Yok Ses kayıtları? Yok Tanıklar? Yok (gösterebilir belki) Anlatılan hikayeyi beraber yasamadan doğru diyemeyiz. İsteyen suan bile 2 sayfalik hikaye yazabilir unutmayalim.

sparrow134

Banlı Kullanıcı
İnanmadığım birşeyin konusuna girmek ve yorum atmanın nesi garip anlamadım. 1000 başlı ejder diye konu açsam ve girip yorum atsanız garip karşılasam ne düşünürsünüz?

İnanmak gereksiz bence. Önemli olan bilmek. Ben var olduklarını bilmek ve kendime kanıtlamak için kendi gözlerimle görmem ve etkilerini hissetmem gerekir. İnanmak kanıtsızdır olmayan birşeyede inanıyor olabilirsiniz.Bu yüzden inanmıyorum yerine bilmek istiyorum. Gelirse anlaşmamızı yaparız paşa paşa bende kabul ederim varlığını bunda bir problem yok.

Şimdi bu anlatılan olayın doğruluğunu nerden bilebilirim? Çekilmiş video? Yok resimler? Yok Ses kayıtları? Yok Tanıklar? Yok (gösterebilir belki) Anlatılan hikayeyi beraber yasamadan doğru diyemeyiz. İsteyen suan bile 2 sayfalik hikaye yazabilir unutmayalim.
ilk önce bir cin çağır hemen demona geçme tehlikeli olabilir bide bu varlıklar başka boyutta yaşadıkları için çekilmiş video vs. yok bilimle kanıtlamaz kendin görürsün ama fiziksel bedenleri olmadıkları için göremezsin hissedersin dikkatli ol musallat olma durumuda var :)

DemonLove

Kayıtlı Üye
ilk önce bir cin çağır hemen demona geçme tehlikeli olabilir bide bu varlıklar başka boyutta yaşadıkları için çekilmiş video vs. yok bilimle kanıtlamaz kendin görürsün ama fiziksel bedenleri olmadıkları için göremezsin hissedersin dikkatli ol musallat olma durumuda var :)

Benim amacım kendime kanıtlamak. Bilime resmen taparım ama biliminde bilmediği şeyler olabilir. En azından amacım kendime bir kere daha kanıtlamak var olup olmadıklarını . Bu yüzden riskleri pek önemsemiyorum (Dileğim gerçekleşecekse risk önemsiz gözümde :) ) . Deneyimim olumsuz sonuçlanırsa (Gelmezse vs.) kendime olmadıklarını kanıtlamıs olurum. Önyargısız ve tarafsız davranıp doğruları bilmek/öğrenmek ve Kişisel olarak kendimi geliştirmek istiyorum açıkcası.