Offisimde bulduğum muska

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

quanttum

Kayıtlı Üye
Safran murekkebi ile yazilmis bircok vefk var amatorce yapilmadigi belli bir sey.buyu oldugu asikar guclemdirmek icin dal harfini sikca tekrar etmisen altta suleyman tilsimi var kis bu cinleri kontrol etmek icin kullanilir hayirli bir seye benzemiyor dogrusu dualari cikara,adim arapca isimlerde olabilir ancak yarisi tilsim zaten. Besmelei serif ile baslanmamis... Tanidiginiz bir hoca varsa goturun o ne yapilacagini bilir. Ben bukadar yardimci olabildim :) . En kotu bir cami hocasina goturmeniz yeterli olur o sizi yonlendirir.

PlatinExorcist

Banlı Kullanıcı
hiç düşmanınız var mı dikkatli olmalısınız bunu yapanın niyeti hiç iyi değil

bigdaddy

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım
Amacını öğrenme şansım varmı? Ne için yapıldığını?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Safran mürekkebi ile yazılmamış, kırmızı gazlı kalemle yazılmış. Sayı vefkleri maalesef çevrilemez. Yani ne için yapıldığı anlaşılmaz. is bu nedenle her hangi bir cami hocası çözemez. Birde huruf vefki var. Orada kullanılan harflerde olumsuz içermiyor. Her gördüğünüz altı köşeli yıldız Süleyman Mührüdür diye cinlerle ilişkilendirilemez. Gördünüz resimdekiler hayır hatemidir.

İki taraflı olduğu için renkler çok birbirine karışmış. Dal harfi beka özelliğine sahiptir. Bu nedenle tılsımlar da çok kullanılır. Dal harfinin amelleri arasında, aile, iş arkadaşı, ortak ve sosyal hayattaki kişiler tarafından sevilmek ve iş rızkı elde etmek vardır. İş yeri için çok uygun bir tılsım. Tılsımda olumsuz bir şey göremedim. Çok karışık olması ve gazlı kalemle yazışması dışında bence gayet başarılı.

bigdaddy

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım
Safran mürekkebi ile yazılmamış, kırmızı gazlı kalemle yazılmış. Sayı vefkleri maalesef çevrilemez. Yani ne için yapıldığı anlaşılmaz. is bu nedenle her hangi bir cami hocası çözemez. Birde huruf vefki var. Orada kullanılan harflerde olumsuz içermiyor. Her gördüğünüz altı köşeli yıldız Süleyman Mührüdür diye cinlerle ilişkilendirilemez. Gördünüz resimdekiler hayır hatemidir.

İki taraflı olduğu için renkler çok birbirine karışmış. Dal harfi beka özelliğine sahiptir. Bu nedenle tılsımlar da çok kullanılır. Dal harfinin amelleri arasında, aile, iş arkadaşı, ortak ve sosyal hayattaki kişiler tarafından sevilmek ve iş rızkı elde etmek vardır. İş yeri için çok uygun bir tılsım. Tılsımda olumsuz bir şey göremedim. Çok karışık olması ve gazlı kalemle yazışması dışında bence gayet başarılı.

Hocam teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla yaptıran kendini sevdirmek için yaptırmış. Kimin yaptırdığını anlayabilirmiyim? İsterseniz daha büyük çözünürlükte tarayabilirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Yanlış anlattım sanırım. İnsanlar tarafında sevilmek için (aşk değil) şirinlik gibi, aile, iş arkadaşları , sosyal hayat içindeki kişiler tarafın sevilmek için yapılmış. Yani her kez bu kişiyi sevsin anlamında ve rızk ve bolluğu da hep daim olsun diye yapılmış. özgür iradeye müdahale içeren bir şey yok. Hayır hatemi kullanılmış, zararlı olacak bir şey yok. Aşk bağlama çalışmalarında özgür iradenin bozulması vardır ve hayır hatemi kullanılmaz.

bigdaddy

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım
Teşekkür ederim daha net anladım. Şimdi bunu nasıl yok edeceğim. Çöpe atmakla olmayacak herhalde? Yukardı arkadaşların dediği gibi bir camii hocasınamı vereyim?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Cami hocası yani İmamın böyle bir görevi yoktur ve bu görevi nedeniyle havas bilmesi zorunlu değildir. İmamların çok büyük bir bölümü aten havas bilmez ve havas ilmini batıl bulur. Bu nedenle arkadaş belki Arapça bildikleri için okutabilirsiniz diye o şekilde bir yorum yapmıştır. Tabi ki tılsımları okumak için Arapça bilmek yetmez.

Yapılması gereken işlem basittir. Okunamayacak hale gelene kadar küçük küçük parçalara ayırmak. sirkeli ve kaya tuzlu su karışım ile, 7 gün güneş almayacak şekilde cam ağzı kapalı bir kabın içinde bekletmek ve 7 günün soyunda temiz bir toprak alanın olduğu yerde camı kırmaktır. Arzu edilirse cam parçaları çevreye zarar vermesin diye toprak ile kapatılabilir. Bozma işlemi sırasında, sihri iptal edildiğine dair niyet etmek ve içinizden geldiği gibi dua etmek gerekir.

bigdaddy

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım
Dediğiniz gibi yaptım kavanoza sirke kaya tuzu koyup ince ince kesdim içine attım. Teşekkür ederim.

bigdaddy

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım
6 gün oldu kavanoza baktığımda yazılar aynen duruyor. Acaba farklı bir şeyler mi eklemem gerekiyor. Kireç sökücü veya hipo gibi asitler?

emrahazad

Kayıtlı Üye
Eldiven tak elinle yazıları ufalıyarak sil kimyasala gerek yok

emrahazad

Kayıtlı Üye
Çin mürekkebi olabilir elinle ufalıyarak silmeye çalış neticede sıvıyla kağıt temas ediyor dağılması normal dediğim gibi çin mürekkebi ise zor çıkması sen gereğini yap yaptığına inan daha sonra tabiata havale et o kavanozu.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
silinmek zorunda değil zaten tuz ve sirke bozumu yapar. biraz elinle dağıtıktan sonra okunmayacak durumunda ise tamamdır.

garip_02

Kayıtlı Üye
Temiz bir su içinde büyüyü eritilip dükkanın dışında bir yere dökmen iyi olur.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Safran murekkebi ile yazilmis bircok vefk var amatorce yapilmadigi belli bir sey.buyu oldugu asikar guclemdirmek icin dal harfini sikca tekrar etmisen altta suleyman tilsimi var kis bu cinleri kontrol etmek icin kullanilir hayirli bir seye benzemiyor dogrusu dualari cikara,adim arapca isimlerde olabilir ancak yarisi tilsim zaten. Besmelei serif ile baslanmamis... Tanidiginiz bir hoca varsa goturun o ne yapilacagini bilir. Ben bukadar yardimci olabildim :) . En kotu bir cami hocasina goturmeniz yeterli olur o sizi yonlendirir.

1. Süleyman tılsımı değil hayır hatemi var.
2. Tılsımlar besmele ile zaten başlamaz sure değil ki
3. cami hocası tılsım okumayı nereden bilsin.
Gerekli açıklamalar zaten yapılmış lütfen bilip bilmeden yorum yapmayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
23
Görüntüleme
1K
Ü
Cevaplar
12
Görüntüleme
561
Üye silindi 76175
Ü