O kadar canim yandiki anlatamam.Intikam istiyorum.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Karmelia mutlaka bu adamı hayatına çekmenin bir sebebi var.Bilinçaltında eş modeli böyle ki bu adam girdi hayatına.Belki baban da hiddetli bir adamdı.Bilinçaltı temizleme uygulamalarına göz at derim hatta alabiliyorsan profesyonel bir yardım alırsan çok faydası olur
Tebrikler nihayet boşamanin dışında bir alternatifle geldiniz :))

aphronus

Kayıtlı Üye
Bu boşanmak dışında bir alternatif değil malesef sadece sebebini öğrenmesi ve bir daha böyle biri karşısına çıkmaması için.Karmelia maddi durumunun boşanmayı karşılayamacağını ve babasının karşı çıktığını söyledi okursanız yani istiyor ama yapamıyor şu an.Hanımefendi nedenlerini anlatmış sizin kanınız donmuyor mu okuyunca tabii boşan gitsin derim.Ben boşanmadan önce de bu tür şeylerde uzaklaşmasını öneriyordum.Benim boşanmamla ne ilgisi var anlamadım.Ben boşandım sen de boşan değil ben nefes aldım mutlu oldum sen de nefes al kutlu ol.Gerçekten şaşıp kalıyorum siz böyle dedikçe.Ama aynı dili konuşamayacağımız ortada,diyecek bir şey yok.Karmelia için en iyisi olsun

alexisis

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayin ama ortada evlilik yada yuva falan yok! hasta bir adam, hayati kararmis bir kadin ve magdur bir cocuk var!
Sizden baska da kimse size yardim edemez.
En azindan cocugunuzun sagligi icin o kapidan cikma konusunu iyice olcun tartin,en azindan cocugunuz icin cesaretinizi toplayin...
Boyle bir ortamda buyuyen cocgun ruhu nasil sekillenir ki?
Maddiyata gelince, kolay degil ama o maas kartda geri alinir, digerleri de adim adim yapilir, yeter ki ailenizden destek almayi basarin (cocugunuz olmasa o bile onemli degildi).
Dilerim en kisa zamanda ikiniz icin de en dogru cozum yolunu bulursunuz.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bu boşanmak dışında bir alternatif değil malesef sadece sebebini öğrenmesi ve bir daha böyle biri karşısına çıkmaması için.Karmelia maddi durumunun boşanmayı karşılayamacağını ve babasının karşı çıktığını söyledi okursanız yani istiyor ama yapamıyor şu an.Hanımefendi nedenlerini anlatmış sizin kanınız donmuyor mu okuyunca tabii boşan gitsin derim.Ben boşanmadan önce de bu tür şeylerde uzaklaşmasını öneriyordum.Benim boşanmamla ne ilgisi var anlamadım.Ben boşandım sen de boşan değil ben nefes aldım mutlu oldum sen de nefes al kutlu ol.Gerçekten şaşıp kalıyorum siz böyle dedikçe.Ama aynı dili konuşamayacağımız ortada,diyecek bir şey yok.Karmelia için en iyisi olsun
Evet aynı dili konuşmuyoruz anlaşılmıyorum, insanların sizle illa aynı tepkiyi vermesi gerekmiyor ki.
Çocuk yapacak kadar yetişkin bir kadın üstelik eğitimli çalışan bir kadın boşanmaya gerçekten karar verse babayı mi dinler?
Boşanmak değil intikam almak istiyor yazdığı üzere

asilem

Kayıtlı Üye
Merhaba.Esim hakkima giriyor.Ailesi ile birge surekli beni kucuk dusuruyor.Yemin ederim ki hicbir zaman ahlak disi durumlara yer vermedim.Amacim burada birilerini inandirmak degil.Ama bana haksizlik ediyorlar.Ben bir ogretmenim.Kucuk kizim var.Kocamin kufurleri beni mahvediyor.Bosansam gidecek yerim yok.Annesi de buyu ile ugrasiyor surekli.Daha oncede evden kertenkele kuyruklari bulmusdum.Paramida benimsiyorlar.Bende careyi sizlerde ariyorum.Bilgileri eskik paylasdiginizi biliyorum fakat cikmazdayim.Yardim edecek olanlara duaciyim.Etkli bir kahir icim yardim istiyorum.Bilgilerinizi esirgemeyin lutfen.
yapacağın şey belli değil mi en kısa sürede oradan uzaklaşmak. Maddi durum şu an yetersiz ise para biriktir bunu en çok da cocuğun için yap herşeyin bir çaresi vardır elbet.Allah yardımcın olsun.İntikam işine gelince ne zorluklar yaşadığını bilmiyorum al demicem ama alma da demeyeceğim. Ama kendinden öte çocuğunu düşün intikam alayım derken kendinden de çocuğundan da olma
dualarım seninle:giggle:

aphronus

Kayıtlı Üye
Isobelzxc öncelikle sana şifalar diliyorum.Karmelia maddi durumunun yetersiz olduğunu söylüyor ailesinin de destek vermeyeceğini düşünüyor babası destek vermediği için boşanmaktan çekiniyor.Eğer maaşı çok yüksek olsaydı ya da babası destek çıksaydı hiç bir maddi sorunu olmasaydı ilk gördüğü şiddette o evi terketmez miydi ? Ülkemizdr bu kadar kadına şiddetin,kadın cinayetinin olmasına şaşmamalı.Erkek çocuklarının böyle anneleri olduğu sürece,ilk başta kadınlar kendi haklarından vazgeçip uğradıkları hakaretleri kalıplara sığdırdıkları sürece bu kısır döngüde kalmaya mecburuz.Boşanmayı nasıl ayıp yanlış görüyoruz bilinçaltımızda,boşan diyeni de hata yapmış ve hatta boşanmak o kadar gözle görülür bir hataymış gibi boşanan kişi de kendi hatasının farkında zaten gözüyle bakıp başkaları da boşansın istiyor işte diye konuşabiliyoruz.İçimiz nasıl kararmış.Kocasına adım attığında itilmiş suratına tükürülmüş bir kadına olsun bi daha adım at diyip adamı eleştirmiyoruz bile.Bu anlatılanlar boşanma gerekçesi değilse,çocuklar her türlü şiddet de olsa,evde annesinin isteği dışında alkolik akrabasıyla yaşamaya mahkumsa,evlilik böyle bitirilemeyecek bir şeyse yere batsın evlilik kurumu.Karmelia’nın sorunundan uzaklaşıp ülkedeki tiplemelerden gördük bu başlık sayesinde.Tekrar tekrar söylüyorum hakkında en iyisi olsun Karmelia.Hayat cesurları insiyatif alanları sever,kendine başka bir dünya yaratman dileğiyle

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Isobelzxc öncelikle sana şifalar diliyorum.Karmelia maddi durumunun yetersiz olduğunu söylüyor ailesinin de destek vermeyeceğini düşünüyor babası destek vermediği için boşanmaktan çekiniyor.Eğer maaşı çok yüksek olsaydı ya da babası destek çıksaydı hiç bir maddi sorunu olmasaydı ilk gördüğü şiddette o evi terketmez miydi ? Ülkemizdr bu kadar kadına şiddetin,kadın cinayetinin olmasına şaşmamalı.Erkek çocuklarının böyle anneleri olduğu sürece,ilk başta kadınlar kendi haklarından vazgeçip uğradıkları hakaretleri kalıplara sığdırdıkları sürece bu kısır döngüde kalmaya mecburuz.Boşanmayı nasıl ayıp yanlış görüyoruz bilinçaltımızda,boşan diyeni de hata yapmış ve hatta boşanmak o kadar gözle görülür bir hataymış gibi boşanan kişi de kendi hatasının farkında zaten gözüyle bakıp başkaları da boşansın istiyor işte diye konuşabiliyoruz.İçimiz nasıl kararmış.Kocasına adım attığında itilmiş suratına tükürülmüş bir kadına olsun bi daha adım at diyip adamı eleştirmiyoruz bile.Bu anlatılanlar boşanma gerekçesi değilse,çocuklar her türlü şiddet de olsa,evde annesinin isteği dışında alkolik akrabasıyla yaşamaya mahkumsa,evlilik böyle bitirilemeyecek bir şeyse yere batsın evlilik kurumu.Karmelia’nın sorunundan uzaklaşıp ülkedeki tiplemelerden gördük bu başlık sayesinde.Tekrar tekrar söylüyorum hakkında en iyisi olsun Karmelia.Hayat cesurları insiyatif alanları sever,kendine başka bir dünya yaratman dileğiyle
Yahu asıl size şifa dilemek lazım, nedir tahammülsüzlügunuz hırsla biseyler birşeyler...

Sizin boşanmanıza rağmen kapatamadıydınız bir hesabınız varsa gidin kendi kendinize sigaranın

Benim adımı ağzınıza almayın artik

aphronus

Kayıtlı Üye
Size daha kuvvetli şifalar diliyorum artık.Hala benim boşanmama takmışsınız.İyi ki ben de aynılarını yaşadım boşandım sen de boşan kurtul dedim.Kocasının onca yaptığı şeyi yazmış onu eleştiriyorum tutturmuşsunuz eski eşinizi affedememişsiniz diye.Beni eleştiriyor gözüktüğünüz her şeyi kendiniz yapıyorsunuz.Karmelia boşanınca benim boşanmam mı doğrulanacakmış ? Bunu düşünüp buraya yazabilecek ne yaşadınız çok merak ediyorum.Ve başından brri her yazdığıma muhalefet olan,demediğim şeyleri demişim gibi eleştiren(amcaya ensest demediğin halde demişim gibi konuşan) sizsiniz.Cevap verirseniz cevap alırsınız.Siz dayak yiyince gidin kocanıza yemek hazırlayın ben bunu eleştiriyorum diye bana erkek düşmanı derseniz sizinle ne yazık ki muhattap olmak zorunda kalırım.Siz yapamıyorsunuz diye haydi kadınlar boşanmayalım huyuna gidelim siz yaparsanız benim de umudum artar kampanyası kurun isterseniz.Ben boşandığım için insanları boşanmaya ittiğimi düşünüyorsanız sizin düşünce yapınız bu muhtemelen.Benim yazdıklarıma ilkel,uydurma cevaplar vermeyin rica ediyorum kaç kere konuyu kapatmaya çalıştım

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Size daha kuvvetli şifalar diliyorum artık.Hala benim boşanmama takmışsınız.İyi ki ben de aynılarını yaşadım boşandım sen de boşan kurtul dedim.Kocasının onca yaptığı şeyi yazmış onu eleştiriyorum tutturmuşsunuz eski eşinizi affedememişsiniz diye.Beni eleştiriyor gözüktüğünüz her şeyi kendiniz yapıyorsunuz.Karmelia boşanınca benim boşanmam mı doğrulanacakmış ? Bunu düşünüp buraya yazabilecek ne yaşadınız çok merak ediyorum.Ve başından brri her yazdığıma muhalefet olan,demediğim şeyleri demişim gibi eleştiren(amcaya ensest demediğin halde demişim gibi konuşan) sizsiniz.Cevap verirseniz cevap alırsınız.Siz dayak yiyince gidin kocanıza yemek hazırlayın ben bunu eleştiriyorum diye bana erkek düşmanı derseniz sizinle ne yazık ki muhattap olmak zorunda kalırım.Siz yapamıyorsunuz diye haydi kadınlar boşanmayalım huyuna gidelim siz yaparsanız benim de umudum artar kampanyası kurun isterseniz.Ben boşandığım için insanları boşanmaya ittiğimi düşünüyorsanız sizin düşünce yapınız bu muhtemelen.Benim yazdıklarıma ilkel,uydurma cevaplar vermeyin rica ediyorum kaç kere konuyu kapatmaya çalıştım

Bakın sevgili hemcinsim
iki gündür mesajlarımı ya hiç okumadan ya da okusa da kendi korku yargı sabit fikirliligi içinde mesaj yazıyorsunuz. Cevap demiyorum çünkü monologa döndü iş.

Bosanak yasadigniz travma ya da toplumda yasadiginiz önyargıları bana yapistiramazsiniz.

Aynı seyleri tekrar tekrar anlatmayacağım
Sizde bana yazıp durmayın, bu ikinci uyarısım

Psikiyatrik bir sürü hastalık var, ve ilacla coft yonlu tedavi ile düzeltebiliyorlar. Nasil sekeriniz varsa insulin aliyorsaniz beyin de bazi hormonlari eksik salgiladiginda akil hastaliklari oluyor, davranislar degisiyor.
Insanların arkasindan klavye başından atip tutup yargilamayalim hele ki anne baba sevgisinden mahkum büyümüş kişileri hele ki bu insanlar anne baba ise onları düzeltmek çocuk için gerekli basta
Bu hatalarını kabul etmek değil, zateb en basta kendimizi koruyacağız bu şart
Bir ilaçla şekerini depresyonunu, bipolarini büyük ölçüde yenen insanlar var.
Hemen insanları tu kaka yapmayalim
En kolay yollar zaten belli

gizemlidrn

Kayıtlı Üye
intikamın iyi bir tarafı yoktur. senin vicdanını zedeler sadece.