Nasıl Büyücü Oldum

melankolik

Kayıtlı Üye
Yengemin kafasında şişe kırdım,onu benzettim diyosun.Biraz ağır olmuş sanki?Abartmıyorsun değilmi?Amcanda öyle seyrettimi?Karıma napıyosun falan demedimi :) ?

Amcası evde değildi belki :) onu geçtik evde olsa ne olacak ? kadının yaptığı ortada.. ayrıca Helyusa gözü karartmış kim olsa isterse başbakan olsun kimin umrunda girer ve yapacağını yapar kimsede engel olamaz :)

xxboy88

Banlı Kullanıcı
zihnin hayalgücünün kapasitesi, sınırı YOK! zihni aşmadıkça onun içinde kaybolmaya mahkumuz

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
bu konuda sayın yasaklıya katılıyorum bende nedeniyse bize kötülük edene aynı yolla bizde kötülük edersek ne farkımız kalır o kötüden bence artık uğraşma bırak ailesiyle iyi yada kötü yaşasın şunuda sakın unutma arkadaşım o teyze yüce ALLAH izin vermeseydi orada olabilirmiydi bırak ALLAH verecektir onada hakettiğini zaten.

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
ilahi adalet hiç bir zaman geç tecelli etmez bu konuda iyimser ol .o adalet ALLAH tan geliyor. Saygılarımla arkadaşım.

melankolik

Kayıtlı Üye
Bu arkadaşı çok merak ettim,bir çok kara büyü paylaşmış.buda hayat hikayesi, çok ilginç hala akıl sağlığı yerindemidir acaba ??

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Biraz paragraf bıraksanız daha rahat okunabilirdi :/

çilekeş

Kayıtlı Üye
selamün aleyküm yazdıklarınızdan çok etkilendim size çok teşekkür ediyorum benim size çok ihtiyacım var zor acımasız bir yaşam içindeyim benimle konuşmak istermisiniz size çok ihtiyacım var lütfen

melankolik

Kayıtlı Üye
selamün aleyküm yazdıklarınızdan çok etkilendim size çok teşekkür ediyorum benim size çok ihtiyacım var zor acımasız bir yaşam içindeyim benimle konuşmak istermisiniz size çok ihtiyacım var lütfen

Adam büyücü,büyücüye Allah'ın selamını verip neden medet umuyorsun ? git dua et bu durumdan kurtulmak için (Allah'ın selamını verdiğin içindir bu önerim, değilse sözüm yok,büyü'yü yapanında yaptıranında Ahirette cenneten bir nasipleri olmadığını, Allah Kuran'da belirtmiş..Peygamber efendimiz şöyle dua edermiş

BİZZAT "PEYGAMBER EFENDİMİZİN DUALARI - 1969" İSİMLİ ESERDEN DİZİLEREK DERLENMİŞTİR.. HAYRA VE HASENATA VESİLE OLMASI DUA VE TEMENNİSİYLE!

1- ALLAHIM, şekil ve suretimi nasıl güzel yaratmışsan ahlakımı da güzelleştir.2- Faydasız, halis olmayan ilimden kabul olunmayacak duadan sana sığınırım ALLAHIM..3- Fakirlikten, azlıktan, zillet ve hakaretten zulüm yapmaktan ve zulüm görmekten sana sığınırım. Beni bunlardan muhafaza buyur ALLAH'IM.4-YA RABBİ, günahlarımı ört ve beni korktuğumdan emim eyle.5-ALLAHIM, dünya ve airetim için afiyet ver. Dinin dünya hayatım, ehlim ve malım için senden af ve mağfiret istiyorum.6-Önümden arkamdan, sağımdan solumdan yukarıdan aşağıdan gelecek musibetlerden beni muhafaza eyle ALLAHIM.7-ALLAHIM, Berastan (leke hastalığı), delilikten, cüzamdan her türlü kötü hastalıktan sana sığınırım.8-ALLAHIM, gelecek için gam çekmekten geçmişe ise kederlenmekten, acziyetten ve kudretsizlikten, kesel (gevşeklik) ve tenbellikten korkaklıktan , borç altında kalmaktan , haksız insanların tasallutundan sana sığınırım. Bunlardan beni muhafaza eyle ALLAHIM.9- Acizde, keselden (gevşeklik ve tenbellikten), korkaklıktan erzeli ömürden , ödenmesi zor veye mümkün olmayan borçtan , günaha sebep olan şeylerden, kabir azabından, cehennemden , azdıran zenginlikten-azdıran fakirlikten, yaşadığım müddetçe arız olacak fitnelerden, ölürken gelecek fitneden sana sığınırım.10 İhsan ettiğin nimetin zevalinden elimden gitmesinden, afiyetin değişmesinden , ansızın karşılaşacağım musibetlerden sana sığınırım.11- ALLAHIM; borcun, düşmanın galebe çalmasından ve düşmanın şamatasından sana sığınırım.12-ALLAHIM senden dolaşıksız,pürüzsüz, salim,bir dirlik ve yaşayış hayatımın sonuna tatlı ve rahat rahat ermek ve ahirette hakir ve rüsvay olmayarak huzuruna çıkmak isterim.13- ALLAHIM vücudumda, gözümde ve kulağımda afiyetimi daim eyle. Küfürden, fakirlikten sana sığınırım YA RABBİ!14- ALLAHIM; beni kabir azabından koru. Sığınacak başka İlah yok! "Yalnız sen varsın ALLAHIM."15-Bana doğru yolu göster, ahlak ve geçimimizi (maişetimizi) temiz kıl, beni haramdan uzaklaştır. Ve kimseye muhtaç eyleme ALLAHIM.16-Her hususta sonumuzu güzel yap. Ve bizi dünyanın gam ve kederlerinden, ahiret azabından emin eyle salim kıl. YA RABBİ.17-ALLAHIM, SENDEN SEBAT, DOĞRU LİSAN SELİM BİR KALP İSTERİM.18-ALLAHIM, ihtiyarlığım ve ömrümün sonunda rızkımı genişlet, bana ihsan etmiş olduğun rızkı o zaman daha ziyade bollaştır.19-Bana sıhhat, iffet, emanet ve güzel huy ihsan eyle ALLAHIM.20- Kötü huylardan, kötü arzulardan, din ve dünyama zarar verecek her şeyden sana sığınırım. ALLAHIM bunları benden uzak kıl.21- ALLAHIM, (Ey bizi yaratan ve terbiye eden Rabbimiz. Ey herşeye kudreti yeten ALLAHIM, bize dünyada ve ahirette dirlik ve düzenlik iyilik ve güzellik ver. Ve bizi rahmetinle İlahiyenle azabı nardan/cehennemden koru.

Felaha vesile olması dileği ile !!!

siymen

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar öldüren büyü diye bişey yoktur,