Nasıl Büyücü Oldum

siyahlale

Kayıtlı Üye
Sayin helyusa öncelikle benzer yaşadıklarimlarindan bir kesitti,sevindirici olan annenizin kurtuluşu,kötülüğün bilinip ,kişinin umudunu bulamamiş olmasi ..geçmiş olsun.insan hasedin neticesini olumlu görseydi daha da azardi.bu türlerine özel tecrit uygulamalar ve devamini dilersem ,insanlik için bir sevgi işiği verir mi?kin değil ,izole ,,
sevgi ve işikla herkese hasedsiz günler olsun

TılSmm

Kayıtlı Üye
İnsanların allah korkusu kalmamış .Siz yine iyi durmussunuz benimde hayatımda tek varlıgım annem onun için gözümü kırpmam ölüme giderim!

sirveotesi

Kayıtlı Üye
hikayeniz beni cok etkiledi gecmis olsun derim anneniz icin.banada oldurmek icin buyu yapilmis hergun kotuye gidiyorum cok aci cekiyorum her isim tes gidiyor ve kendimi hergun daha gucsuz hissediyorum.yardimlariniza ihtiyacim var .yardim ederseniz cok sevaba girersiniz cocuklarim icin uzuluyorum.

deska

Kayıtlı Üye
İlahi adalet biraz geç tecelli ediyor.. hayat kısa ve içimin yangını hala devam ediyor.. ama öldürmemde birşey değilmi onu ? Bir erkek olarak sineye çekmem pekte kolay olmadı. Eğer annem ölseydi bende intihar edecektim 2 kişiyi öldürmüş olacaktı hem bana kast etti hem anneme .. bu kadın sadece belaydı belasınıda benden buluyor şimdi yavaş yavaş akıl sağlığını yitirtmeye başladım..

akıl sağlığını yitirtmeye mi başladınız ?

gerçekten çok acı çekmişsiniz size yapılan çok kötü birşey ama bence o kişi de yeterince çekmiştir diye düşünüyorum. İntikam kolaya kaçmaktır zor olan affetmektir o da insan sonuçta. İnsan cezasını bir ömür boyu çekmemeli.

kasımpatı

Kayıtlı Üye
tüylerim ürperdi yengende beim kaynanam gibiymiş bana ölsün diye büyü yapmış şimdi 43 kg oldum istediğine kavuşacak sonunda eğer ben bir hoca bulamazsam ki bulamıyorum.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
çok üzücüydü ;( Allah annénizi sizé bağışlasın

67890

Banlı Kullanıcı
bence kötülüğe kötülükle cevap verende en az o kötülüğü yapan kadar kötüdür.
anneniz kurtulmuş bence yapmanız gereken o insanlardan uzaklaşmak onlarla görüşmemek olmalıydı.allaha havale etmeliydiniz .
birde size en büyük kötülüğü size büyü yapmayı öğretn o kadın yapmış.
bence çok yazık intikamınızı yeterince almışsınız neden zavallının(zavallı diyorum çünkü oda sizin gibi geçmişte annenizle arasında geçen bir sorun yüzünden kinlenmiş ve büyü yapmış )akılını yitirmesini istiyorsunuz.
bence tövbe edin kadınlada kimseylede uğraşmayın .

melankolik

Kayıtlı Üye
Çok üzücü sizde haklısınız.. yüreğiniz yanmış canınızdan bir parçaya kast edilmiş sonuna kadar gidin bulsun cezasını .

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar.

Bu büyüyü yapan kişiye yardım eden asıl suçludur. Yani bu büyüyü yaptıran kadar yapan da suçludur. Bu suçlular listesine varlıklar girmişse onlar da suçludur. Öyle görünüyor ki yengen bunu yaptırmış. Herkesin harcı değil bu tür büyüyü yapmak. Yani gücün yetiyorsa hem yapanı bul, hem de yapılmasında katkısı olanları. Yanlış anla veya anlama bu türde yıllarca azap çektirecek hak ne sende ne başka insan evladında var. Zaten Allah sana bu olayın bertaraf edilmesi için şans vermiş ve karşına birini çıkarmış. Sonrası da senin sınavın olmuş. O kişiden el alıp, ilmini öğrenmek sana bir intikam aldırmış ama sonrasında işi sonuna erdirmemek senin adına iyi olmuş. Şimdi neden sürdürüyorsun? Kibirden mi yoksa geçmeyen acıdan mı? Kibirdense bir şey dememe gerek yok, sen zaten ne denileceğini biliyorsun. Acıdansa gerçekten sorumlu olanları bul. Buna da gücün yetmiyorsa, sana gücü yetmeyene sen de azap çektirme. Bu işler böyle..

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
Aynı büyüyü benim dayıma yaptılar öldü :((( dayıma yapmadıkları büyü kalmıştı domuz yağlı büyü sabun eridikçe dayım 1 derece daha hastalanıyo en sonunda öldü ve acılarından kurtuldu.Hikayeniz beni çok etkiledi.Keşke tonton teyze ölmeseydi :(

düzey

Kayıtlı Üye
arkadaşım yazın süper yaşadıkların acı ama mutlulukla sonuçlanmış ne mutlu size.Allah annenizi size bağışlasın. ben de büyüden çeken bir insan olarak intikam konusunda sizi yargılamıyorum bunu çeken bilir ve biz yalnızca insanız tabiki bu duygularımız olacak. insanın canının geleceğinin derdine düşmesi nedir bilmeyen anlamaz bu sözüm Allahın verdiği ecel derdin dışında.

bir kısım arkadaşlarım yardımcı olabilirseniz yardım talebinde bulunmuşlar aynı talebi ben de yapıyorum. yardımcı olabilirseniz cevabınızı bekliyorum

simera

Kayıtlı Üye
Allah, annenize ve size sağlıklı ömürler versin. Sanırım benimde yardıma ihtiyacım var. Her işim ters gidiyor. Etrafımızdaki insanlar çok şaşırıyorlar. Bu durumu düzeltecek birşeyler biliyor musunuz arkadaşlar.

Salick

Kayıtlı Üye
Bence o insanin dogru yolu bulmasi icin dua etmelisin...Yaptiginin farkina varmasi o nun en buyuk cezasi olur...Ben de yasadim boyle bir tecrube olumden dondum...O kisiyi Allah a havale ettim ..duydum ki oglunun hayatta kalabilmesi icin cirpiniyormus...Allah yardimcisi olsun...

hecate.agarta666

Kayıtlı Üye
HELYUSA bende bu ilimi öğrenmek istiyorum ama bana yardım edecek seninki gibi bir tonton teyzem yok ne yazık ki:(acaba bildiklerini benimle paylaşabilir misin???

hecate.agarta666

Kayıtlı Üye
helyusa nın neredeyse tüm mesajlarını okudum o kadar bilgilendirici ve yararlı yorumlar yapıyor ki... çok yazık keşke ayrılmasaydı aramızdan:(:(:(

düzey

Kayıtlı Üye
merhaba helyusa yardıma ihtiyacım var sana nasıl ulaşırım

goblin222

Kayıtlı Üye
Yengemin kafasında şişe kırdım,onu benzettim diyosun.Biraz ağır olmuş sanki?Abartmıyorsun değilmi?Amcanda öyle seyrettimi?Karıma napıyosun falan demedimi :) ?