Mustafa Varlı-Gizli İlimler Kitabı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zek0808

Kayıtlı Üye
Meraba arkadaşlar;
Umarım doğru yere açmışımdır konuyu. Bir konuda yardıma ihtiyacım var. Aranızda Mustafa Varlı'nın Gizli İlimler Kitabına sahip olan var mı? Pdf olsun olmasın farketmez. Kitaba acil ihtiyacım var. Kitabın rengi lila. Nette aradım, bir sitede satılıyor olduğunu gördüm ama gerçek olduğundan emin değilim. Genelde sahte çıkıyor çünkü. Lütfen aranızda bu kitaba sahip olan varsa söyleyebilir mi?? Telefondan açıyorum konuyu bundan dolayı kitabın resmini atamadım. :(

albus

Kayıtlı Üye
gizli ilimler hazinesi mustafa iloğlu'nun yapıtıdır. siz ya yazarı ya kitabı karıştırıyorsunuz.

Zek0808

Kayıtlı Üye
]Hopefull06 çok teşekkür ederim. Albus, karıştırmadığıma eminim. Mustafa İloğlu'nun kitabını buldum, indirdim. Bu başka..

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bu kitaplardan bende var türkçeye çevrilmiş hali ama hiçbi işe yaramıyor...

Zek0808

Kayıtlı Üye
göçmenoğlu, bu kitaplardaki şeyleri işin ehli birinin yapması gerek. Ben yapınca da işe yaramıyor ama tanıdığım biri var o bu işlerden anlar. O yapınca oluyor.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
göçmenoğlu, bu kitaplardaki şeyleri işin ehli birinin yapması gerek. Ben yapınca da işe yaramıyor ama tanıdığım biri var o bu işlerden anlar. O yapınca oluyor.

Valla sevgili kardeşim bazı şeyleri merak ettim denedim hiçbişe olmadı bazılarını denemek içinde cesaret gerekiyordu cesaret edemedim öylece duruyor hatta kenzül havvas ve bir çok kitapta var edindiğim dediğim gibi bir çoğu bende psişik yetenek yok sanırım olmadı çoğunada cesaret edemedim işte..

Zek0808

Kayıtlı Üye
Bazılarına ben de cesaret edemedim. Sonuçta insanın başına ne geleceği belli olmuyor böyle şeylerde.. :/ Sende hangi havas kitapları vardı?

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bazılarına ben de cesaret edemedim. Sonuçta insanın başına ne geleceği belli olmuyor böyle şeylerde.. :/ Sende hangi havas kitapları vardı?

Şu an için aklıma gelenler bunlar işyerimdeyim eve gidince bakmam lazım ama cin taifesiyle uğraşmaya başlamadan önce senin başına bişe geldiğinde bu işi iyi bilen iyi bir kurtarıcı da olması gerekiyor tek başına yapmak oldukça tehlikeli bazılarını. Hani olmaz olmaz olacağı tutar hadii al başına belayı..

Zek0808

Kayıtlı Üye
Haklısın tabi. Dediğim gibi ben yapmıyorum. Bunlardan anlayan bir tanıdığım var, ondan arıyorum kitapları. Sakıncası yoksa kitapları nereden nasıl temin ettiğini öğrenebilir miyim?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kendi yayın evi olan bir yazar serisi var. Basit bir araştırma ile sitesine ulaşabilir ve Kitabı'nı satın alabilirsiniz. Gizli ilimler değil Gizli Sırlar hazinesi dir. iloğlu nun Kitabı'nın adı gizli ilimlerdir. Iki farklı yazar aynı kitap ismini alamaz. Oyunda yayın evi var yani bulmak çok kolay iki kitap serilerinide.

Zek0808

Kayıtlı Üye
URUMHAMATAHAYİL, şimdi şöyle bir durum var. Tanıdığım biri Mustafa İloğlu'nun kitabını satın almış iki tane ama onların da içi farklı çıkmış. Kapak falan aynıymış ama içindekiler basit bilinen dualarmış. O yüzden ben ve bir arkadaşımdan istedi kitabı. İnternette bir yayınevinin sitesinde Mustafa Varlı'nın kitabını gördüm. Bayağı pahalıydı. O dert değil de o parayı verdikten sonra kitabın sahte olduğunu görürsem içim sızla cidden. Ondan dolayı sordum. Eğer bildiğiniz sağlam bir yayınevi varsa söylemenizi rica ediyorum lütfen.

zero2900

Kayıtlı Üye

Eksik bir formülü işin ehli ve tecrübe sahibi biri tamamlayabilir. Lâkin bazı formüller sadece el yazmalarında gizlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...