Dünyadaki ekonomik düzen ve spiritüalizm

• Konbuyu başlatan Schwarzenegger
  • Başlangıç tarihi
S

Schwarzenegger

Dünyadaki ekonomik düzenin başındaki kişilerin ezoterik öğretilere sahip olduğunu düşünüyor musunuz, biraz araştırınca özellikle @Retro hocamın bir yazısından yola çıkarak spiritüel olarak gizli bilgilere sahip olduğunu düşünmeye başladım o yazı da şuna değinilmişti ;bu kişilerin spiritüel satanist oldukları hakkındaydı, sizlerin fikirleri neler dostlar, haydi beyin fırtınası yapalım

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Bir şeyin aleni biçimde düşünülebiliyor olması onu sır olmaktan çıkarır. Sadece düşünebiliyor olmanız bile yeterli.

'' Neyin gerçek olduğundan şüphe duymak gerekmez mi ? '' Simülasyon argümanı içindeki en güzel soru kalıbı.

Neticede yansımalar, rüya göreni sıkıştırır. Kimliği belirli / belirsiz şirketler, peşinizdeki karabasanlar, dünya yönetimi adı altında geçen ezoterik yapılanmalar.. Hepsi sıkışmış birer kalıp. Tek bir gerçekliğe inanırsan diğer her gerçeklik 'sır' sınırına düşer.

Simülasyon içindeki gerçeklik neye göre değişir ?

Bir küp içerisine girdiğinizde, girdiğiniz alanın küp olduğunu bilmiyorsanız ; ne olduğunu söyleyen kişiye göre değişir.
Aynı küpün içinde hangi açıdan baktığınıza göre değişir. Açı boyut katar.
Dokunduğunuzda avucunuzda bıraktığı his periyodik tablodaki elementer kodlamadır.

Gerçeklik dediğimiz yalnızca bir algı biçimi.

Ekonomik düzen içerisindeki spiritüel satanizm, o düzenin pazarlamasını yapan şirketlerin erotik kırbacı. Yani ne olduğunu söyleyen kişisi. Kırbaç kimin elindeyse onun gerçekliğini yaşarsınız.

S

Schwarzenegger

Bir şeyin aleni biçimde düşünülebiliyor olması onu sır olmaktan çıkarır. Sadece düşünebiliyor olmanız bile yeterli.

'' Neyin gerçek olduğundan şüphe duymak gerekmez mi ? '' Simülasyon argümanı içindeki en güzel soru kalıbı.

Neticede yansımalar, rüya göreni sıkıştırır. Kimliği belirli / belirsiz şirketler, peşinizdeki karabasanlar, dünya yönetimi adı altında geçen ezoterik yapılanmalar.. Hepsi sıkışmış birer kalıp. Tek bir gerçekliğe inanırsan diğer her gerçeklik 'sır' sınırına düşer.

Simülasyon içindeki gerçeklik neye göre değişir ?

Bir küp içerisine girdiğinizde, girdiğiniz alanın küp olduğunu bilmiyorsanız ; ne olduğunu söyleyen kişiye göre değişir.
Aynı küpün içinde hangi açıdan baktığınıza göre değişir. Açı boyut katar.
Dokunduğunuzda avucunuzda bıraktığı his periyodik tablodaki elementer kodlamadır.

Gerçeklik dediğimiz yalnızca bir algı biçimi.

Ekonomik düzen içerisindeki spiritüel satanizm, o düzenin pazarlamasını yapan şirketlerin erotik kırbacı. Yani ne olduğunu söyleyen kişisi. Kırbaç kimin elindeyse onun gerçekliğini yaşarsınız.
Matrix desenize hocam :)

Vanilia

Kayıtlı Üye
Ben ayin yaptıklarını, şeytanla anlaştıklarını düşünüyorum.
Bence çocuk, bebek kaçırıp ayinlerinde kurban ediyorlardır.
Mesela bir karabulut olayı vardı, altından çok şeyler çıktı.

O takım elbiseli ya da makam koltuklarındaki insanların ne kadar iğrenç dünyaları olduğunu ya da bir kadınla salt iletişime geçince bile ne çeşit bir pisliğe dönüştüğünü hep tahmin etmişimdir.

Görünenin ardında hep şaşırtan ve yok ya bu da olmaz denilen şeyler olduğuna şahit oldum. Bunu bilmeme rağmen hala temiz bir dünya hayal ediyorum.

S

Schwarzenegger

O takım elbiseli ya da makam koltuklarındaki insanların ne kadar iğrenç dünyaları olduğunu ya da bir kadınla salt iletişime geçince bile ne çeşit bir pisliğe dönüştüğünü hep tahmin etmişimdir.

Görünenin ardında hep şaşırtan ve yok ya bu da olmaz denilen şeyler olduğuna şahit oldum. Bunu bilmeme rağmen hala temiz bir dünya hayal ediyorum.
Dünya iyi insanların hatırına dönüyor

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch

Temiz bir dünya yok. insanların da menfaatleri için yapmayacakları şey yok.
Dualite gereği iyi ve kötü hep olacak.

P

Panagiotis

Direkt cocuk, bebek kacirip kurban etmelerine gerek yok, zaten kurduklari sistem de milyonlarca cocuk hastalik aclik ve savaslar da öluyor . Sistemlerinin yasamasi carklarin donmesi icin rituel yada ayine de gerek yok kurduklari bankalar, kendilerine bagli politikacilar, sahte ideolojileri, soz de takindiklari humanist tavirlar ve en onemlisi de insan oldugu surece ne seytana ne tanriya nede buyu ve rituele gerek yok.....

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Dünyadaki ekonomik düzenin başındaki kişilerin ezoterik öğretilere sahip olduğunu düşünüyor musunuz, biraz araştırınca özellikle @Retro hocamın bir yazısından yola çıkarak spiritüel olarak gizli bilgilere sahip olduğunu düşünmeye başladım o yazı da şuna değinilmişti ;bu kişilerin spiritüel satanist oldukları hakkındaydı, sizlerin fikirleri neler dostlar, haydi beyin fırtınası yapalım

Ben şöyle düşünüyorum. Bugün ABD yi Biden yönetmediği gibi dünyayı da Rockefeller ve Rothschild yönetmiyor. O zaman kim yönetiyor? Kennedy öldürüldüğünde katili demiş ki: "Tanrı bana seslendi ve onu öldürmemi söyledi." Ona seslenen Tanrı değil zihin kontrolcüler, dünyayı yönetenler de onlar. Gizli bilgiler, Tevrat ve İncil in bozulmamış halleri ve diğer sırlar hep bunların elinde. Bu kişiler iblis le doğrudan iletişime geçiyor, onun Allah ve kul düşmanlığına kaos düzenine ve big database ine hizmet ediyorlar. Yandaşlarını yanlarında tutma sebepleri onlara ölümsüzlük, ebedi gençlik gibi bazı şeyler vaad etmeleri ve kadim bilgileri ellerinde tutmaları sanırım. Bir de Peygamber in miraca çıktığı at Pegasus'u, zaman makinesini ve çok kudretli oldugunu düşündükleri bir demonu arıyorlarmış, (demon bizde değil demezler tabii güven kaybetmemek için, o ayrı) bunlarla ilgili de bazı hayali vaatleri olmalı mutlaka yandaşlarına. Dediğim gibi o Yahudi bankerler olduğunu sanmıyorum bu kişilerin, onları kendilerine paravan yapan başka birileri olmalı ama kim olduklarını ben bilmiyorum.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Bu arada zaman makinesinden ziyade zaman yolculuğu diyelim. Bu uğurda, hesapta bunu yapabilen bir kişinin ruhunu söküp kendilerine takmak gibi akıl mantık dışı hayal heves ve hedefleri var.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı

Pizzagate skandalı da çıktı, gazeteler günlerce yazdı çizdi ama kimsenin umrunda bile olmadı ya da insanlar bir şeye bizzat kendileri şahit olmadan veya kendilerinin veya bir yakınlarının başına bir kötülük gelmeden inanmıyorlar bazı şeylere. Hadi canım öyle şey mi olur deyip geçiyorlar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Belli hipotezler veya gelişmiş yapay zeka var mı?İnsanlar 200 lira ile birkaç milyon arasında her şeyi yapıyor.
hipoteze gerek yok artık. tüm ekonomi onların elinde..
yapay zeka gelişiyor gelişmeye devam ediyor. lakin yapay zeka veriyi nasıl işlenmesi istenirse onu işlenir. yapay zeka sadece çok hızlı o kadar yoksa insan gibi yaratıcı değil. yapay zeka bir tehdit değildir. yapay zekayı kullanan insan telikelidir.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Ben şeytanın en itilen topluluk olduğu için yahudilerin hırslarını kullandığını düşünüyorum.
Yani kısaca yahudiler güçlü değil, sadece şeytan planlarında en iyi onları kullanıyor.

Özel ve diğer insanlardan üstün olduklarına inanmak istiyorlar ve bu zaaflarıyla birer kukla halindeler.
Asıl para şeytanın adamlarında, onların da bir dini yok zaten.

Retro

Kayıtlı Üye
Ekonomi neden siyonistlerin elinde?

Çünkü zekatımızı da sadakamızı da onlara veriyoruz.

Bir mala 100 lira nakit verirsen, o mal 100 lira olarak kalır.

Aynı malı kartla ödersen 102 liraya malolur.
50 kişi o malı kartla ödeyince 100 lira piyasadan silinir. Sonuç : mal sabit kalır, paran buharlașır.

100 lira sadaka vermiş olursun sistemi eline geçirmişlere. Yıllık zekatını siyonistlere kaptırmış olursun.

Sadakanın hükmü ne? Yolda kalmıșa, aç kalmıșa, çaresiz kalmıșa verilir. (ayet) Yani her üstü başı yırtığa da verilmez.

En çok ihtiyacı olanın hakkını, en ihtiyacı olmayana kaptırıyoruz. En faydalı olarak yerlerden alıyoruz, sistemi kitlemek üzere olanlara sadaka sadaka yardım ediyoruz.

Toplum kollektif olarak öyle az gözlü oldu ki, dilenciler bile yüklendiler toplumu çevirenlerin enerjilerini ve bunun sonucunda yüzsüz, hırsız, yetinmeyen, alkolik, manipulatif ve omurgasız tiplere evrildiler. Onları suçlamak bile haddimize değil çünkü Allah katında imkanları geniş olanlar, imkanlara sahip olmayanların velileridir. Onların yerinde biz de olsak dar görüşle neler yapardık bilemeyiz.

Faiz sistemi devam ettikçe, ekonomik savaş kazanılamaz. Savaştığın mermiler batarang gibi kendi askerlerine düşer.

O yüzden masada elin kötü gidiyorsa mecburen masayı devirmeyi ve herkesi karşına almayı göze alacaksın. Çünkü masa kurmak en başta masayı koruyacak gücü gerekli kılar. Bugün yahudilerin cesaret gücü yok. Yani masa devrilebilir.

Retro

Kayıtlı Üye
Dünyanın heryerinde insanlar paraya sıkıștırılarak faize bulaștırılıyor.

100 liralık mal, 3 taksitle 120 lira oluyor. 20 liranla da faizi dayatan sistemi hem fikir olarak onaylıyorsun, hem amel olarak teșvik ediyorsun, hem de finansal olarak sistemi güçlendiriyorsun. Sonra da geçim sıkıntın dolayısı ile herkesi suçlamaya başlıyorsun..

Maaş kartlarından yatan paranın tek seferde çekilerek, ay boyunca nakit harcamalar yapılması teșvik edilmeli.

Bireysel arınma yapar gibi tüm faiz bulaşan harcamalar sifalandırılmalı. Zaruret kadarı sadaka ile dengelenmelidir.

Faiz cahillik belirtisidir de bir yandan. Cahil kalan da ruhen azap biriktirir.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Ekonomi neden siyonistlerin elinde?

Çünkü zekatımızı da sadakamızı da onlara veriyoruz.

Bir mala 100 lira nakit verirsen, o mal 100 lira olarak kalır.

Aynı malı kartla ödersen 102 liraya malolur.
50 kişi o malı kartla ödeyince 100 lira piyasadan silinir. Sonuç : mal sabit kalır, paran buharlașır.

100 lira sadaka vermiş olursun sistemi eline geçirmişlere. Yıllık zekatını siyonistlere kaptırmış olursun.

Sadakanın hükmü ne? Yolda kalmıșa, aç kalmıșa, çaresiz kalmıșa verilir. (ayet) Yani her üstü başı yırtığa da verilmez.

En çok ihtiyacı olanın hakkını, en ihtiyacı olmayana kaptırıyoruz. En faydalı olarak yerlerden alıyoruz, sistemi kitlemek üzere olanlara sadaka sadaka yardım ediyoruz.

Toplum kollektif olarak öyle az gözlü oldu ki, dilenciler bile yüklendiler toplumu çevirenlerin enerjilerini ve bunun sonucunda yüzsüz, hırsız, yetinmeyen, alkolik, manipulatif ve omurgasız tiplere evrildiler. Onları suçlamak bile haddimize değil çünkü Allah katında imkanları geniş olanlar, imkanlara sahip olmayanların velileridir. Onların yerinde biz de olsak dar görüşle neler yapardık bilemeyiz.

Faiz sistemi devam ettikçe, ekonomik savaş kazanılamaz. Savaştığın mermiler batarang gibi kendi askerlerine düşer.

O yüzden masada elin kötü gidiyorsa mecburen masayı devirmeyi ve herkesi karşına almayı göze alacaksın. Çünkü masa kurmak en başta masayı koruyacak gücü gerekli kılar. Bugün yahudilerin cesaret gücü yok. Yani masa devrilebilir.
Konuyu açtıran yazınızda şirket sembollerinden bahsediyordunuz.Şirketlerin armalarındaki tasvirlerle bir alakası var mı?

Retro

Kayıtlı Üye
Konuyu açtıran yazınızda şirket sembollerinden bahsediyordunuz.Şirketlerin armalarındaki tasvirlerle bir alakası var mı?

Semboller hiç değişmedi. Versiyonları değişti, ziplenișleri ve sadeleștirilmeleri değişti, gizleniș ve perdelenișleri değişti, ama iskeletleri hiç değişmedi.