Müslüman cinler niye karışmıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
arkadaşlar hepimiz biliyoruz ki yeterli güçte olan bir cin insanı intahar ettirerek yada kendisi çarparak öldürebiliyor peki benim anlamadığım bu beşar esad bu sisi gibi adamların düşmanlarının komuta altındaki cinler neden harekete geçmiyor yani bir saldırsalar bile çok rahat öldürebilecekleri adamları neden öldürmüyorlar acaba onlarında majikal bir korunma stillerimi var?

Ben birtanesine sorduğumda bana şu cevabı verdi: ''bu bizim savaşımız değil'' dedi ancak isteseler öldürebilirlermi sizce?

Sasdad

Kayıtlı Üye
İzin gelmeden birşey yapamazlar.Gel Gelelim Devlet Başkanlarının koruyucu cinleri vardır.Buda benden ufak bi sır olsun size :)

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Özgür iradeye müdahale edemezler.Negatif cinler içinde geçerli bu.Onlar sadece öneri olarak sunar intiharı asıl savaşılması gereken nefstir zira özgür iradeyi en çok etkileyen,gelen teklifi uygulamanız için size en çok baskı yapan odur.

karatasch

Kayıtlı Üye
Belki Besar Esadin düsmanlari, Islamin en büyük ve en sinsi düsmanlari oldugu icindir.

Olaya siyaset karistirdiginin farkindasindir umarim.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Siz hala ülkeleri tvlerde,gazetelerde görülen başkanların mı yönettiğini zannediyorsunuz.Derin devletler,güçlü masonik toplantılar ve başkanları bulunur.Ülkelerin kaderlerini,başkanlarını,verilecek kararlarını onlar belirler ve asla kendilerini belli etmezler.Esad,Obama vs. bunlar sadece tiyatrocu.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Cinler insanlarla savaşmazlar yani bir dakikada adamı öldürmez,intihar ettirmez.Mesela grip virüsü vücudunuza girer girmez o hastalığa yakalanmıyorsunuz.Vücuttaki hastalığa karşı görev alan antikorlar ile savaşır zararlı bakteriler.Yani 1 gün sonra bademcikleriniz acımaya başlar.Ertesi gün yataktan kalkamazsınız bademcikleriniz şişer,halsiz olursunuz.

Cinde böyle insana hemen lap diye zarar veremez,aşılması gereken kalkanlar,inanç,kişinin psikolojisi vardır.

Cinler insanlara hemen zarar verebilse zaten insanları yok ederlerdi.

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben birtanesine sorduğumda bana şu cevabı verdi: ''bu bizim savaşımız değil'' dedi ancak isteseler öldürebilirlermi sizce?

Cininiz size doğruyu söylemiş, yeryüzündeki türler arasındaki savaş onların savaşları değil. Her türün kendine göre bir iyi kötü savaşı vardır ve iyi ve kötü görecedir. Diğer taraftan eski bir Yakut efsanesine göre her iyi ve kötünün de diğer alemlerden koruyucuları vardır .

Ancak

SİTEMİZDE SİYASET VE SİYASİ KOMPLO TEORİLERİNİN TARTIŞILMASI, MASONIK ÖRGÜTLERİN GÜNDEME GETİRİLMESİ YASAKTIR. O NEDENLE KONUYU KİLİTLİYOR VE TAŞIYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...