musallat olunmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tedy24

Kayıtlı Üye
Merhaba bana yardımcı olursanız sevinirim.Dün bir emekli imam olan bir hocaya gittik geceleri küçüklükten beri gelen rüyalarımda bağırmalar çağırmalar evde bazen kendimi bilmeden yatağın üzerinde dikilip birşeyler yapmaya çalışmam vs gibi şeyler var.Bazı durumlarda önsezi yada bır durumu bilme var.Bana bir muska yazdı üzerinde 1 yıl taşınacak,10 günde faydasını görmeye başlayacağımı söyledi.
bugün youtube'de videoları olan bir hocaya mesaj çekerek durumu anlattım.rahmani cin ise bunca senedir kin tutabilir mi felan..bana tek yazdığı cin şeytani hoca da şeytana hizmet ediyor yazdı...bir daha da bana dönmedi... ne yapmalıyım şaşırdım doğrusu!

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Bazen hocalar şeytanları kullanırlar ve bi yerden sonra bedel kullanma zamanı şeytanlara gelir bu zamanda bir müddet hizmet ederler şeytanlara ancak mesaj yazdığın adam sana yalanda söylüyor olabilir oda var dikkatli ol

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Ben daha hocaya gidipte ''evladım sapa sağlamsın kendi kendine kuruntu yapıyorsun'' diyeni görmedim kim hocaya gitse muhakkak cin oluyor.

tedy24

Kayıtlı Üye
lakin ben kuzenin arkadsıyla karşılaştığımızda içimden bir ses öleceğini söyledi yıllar sonra algida fabrikasında çalışırken yine o biri için hissettim vede nasıl ölebilir ki dedim kaza olabilir oldu içimde bn de en doğrusunu allah bilir dedim kendimce

Cryaotic

Banlı Kullanıcı
Evladım Sapa sağlamsın kendi kendine kuruntu yapıyorsun

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım sen zaten kendi kendini cin musallatı konusunda ikna etmişsin. Neyin peşindesin? :biggrinjester:

Cryaotic

Banlı Kullanıcı
Bence buna ihtiyacın yok Git 5 vakit namazını kıl duanı et yerinde veya diyosunki güvenemedim başka bir hocaya git zor bişey değil...

Mesela sen Diyince hatırladım benimde bir arkadaşım geceleri yatakta o dik durma gibi bişey olduğunu söylemişti biz onunla birkaç ay 5 vakit namaza camiye gittik şuan yanlış birşey olmuyor çocuğa allaha şükür...

tedy24

Kayıtlı Üye
Mesela sen Diyince hatırladım benimde bir arkadaşım geceleri yatakta o dik durma gibi bişey olduğunu söylemişti biz onunla birkaç ay 5 vakit namaza camiye gittik şuan yanlış birşey olmuyor çocuğa allaha şükür...
sanırım haklısın çünkü bir ara 5 vakit kılıyordum hiç bunlar olmamıştı.yine de şeytanın uğraşmalrı bence...

Arkadaşım sen zaten kendi kendini cin musallatı konusunda ikna etmişsin. Neyin peşindesin? :biggrinjester:
a be tam inanamadım beya ne yapayım bu devrin hacısına da hocasına da güven olmuyor :)

tedy24

Kayıtlı Üye
evet ben kendi adıma Allah'a sıkıca bağlandığım bir dönemde hiç böyle şeyler yaşamamıştım...

Dur sen hemen pes etme macera yeni başlıyor :)
ne oldu ki neden öyle dedin şimdi:D Hocaya ban el ver göreyim onu benden ne istiyormuş bile dedim.D

Cryaotic

Banlı Kullanıcı
Böyle namaz kılmanın sana herzaman yardım ediceği gerçeğini başka birisinden duyunca rahatladın dimi artık fazla korkmuyorsun :D huzurrr

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Ailenin inancı varsa hiçbirşey etki etmez size benim annemde babamda bende kardeşimde 5 vakit namaz kılarız ve şu ana kadar nekadar in cin şeytan iblis insan düşmanımız olsada hiçbirimize birşey olmadı bazı şeyler atlattık ama pek birşey olmadı

tedy24

Kayıtlı Üye
Bazen hocalar şeytanları kullanırlar ve bi yerden sonra bedel kullanma zamanı şeytanlara gelir bu zamanda bir müddet hizmet ederler şeytanlara ancak mesaj yazdığın adam sana yalanda söylüyor olabilir oda var dikkatli ol
Bana bir selam la başlayan bir mesaj gönderebilirdi.onun bi sürü videosu olunca ben de ona yazdım bence benle dalga geçti ya da para için de olabilir öbür hoca para istemedi...burada bende uğramış olup olmadığını nasıl öğrenebilirm acaba?

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
bahsettiğin şahsın ismini atabilirmisin adminlerimiz durumu hoş görmeye bilir özel mesajdan at şahsın ilk harfi S soy isminin ilk harfi M

tedy24

Kayıtlı Üye
Ailenin inancı varsa hiçbirşey etki etmez size benim annemde babamda bende kardeşimde 5 vakit namaz kılarız ve şu ana kadar nekadar in cin şeytan iblis insan düşmanımız olsada hiçbirimize birşey olmadı bazı şeyler atlattık ama pek birşey olmadı
biz bir hoca bulduk bela bir mahallede oturuyormuş.ona o kadar çok gitmek istedim ki bir türlü kısmet olmadı arkadsımın telefonu bozuldu dün hocanın numarasını almak için komşuya çıktı kurbanlık koçu bile onlardan istemiş bizden milyarla aldı demiş.sonra bu imam demiş onun no sunu vermiş hayırlısı artık .onu da araık paramız yok bakar mısın diye o senin derdin dedi:D

Simay01

Kayıtlı Üye
Bencede namaz kilmayi denemelisin, zaten kilabiliorsan hocalik bi durumun yoktur

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
bence ilk önce hocaya gidip acaba cin mi var demek yerine öncelikle iyi bir piskoloğa gidip piskolojik bir takım sorunlardan mı dolayı acaba bu şekilde uykum da rahatsızlık yaşıyorum demek daha doğru

çünkü sadece gece bağırarak uyanmak ve birşeyler yapmak falan direk cin göstergesi sayılmaz, belki de ciddi bir uyku probleminiz vardır ya da çeşitli bir hastalığınız

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Ben daha hocaya gidipte ''evladım sapa sağlamsın kendi kendine kuruntu yapıyorsun'' diyeni görmedim kim hocaya gitse muhakkak cin oluyor.

Aslında yanında ilim tahsil ettiğim bir alim zat vardı.Arada ziyaretine giderim.Bir kaç kez yaşadığım olayları anlatsamda,takma kafana böyle şeyleri,boşver,vesvese yapma dedi her defasında..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...