Mührü Süleyman kolye celceletuye zırh

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar iyi akşamlar bu tür yüzük, kolye celceletuye zırh adı altında satılan ürünlerin manevi alanda ilerlemeniz için bize bir faydası olur mu bilgisi olan arkadaşlar yazabilirse çok sevinirim daha önceden de konusu olmuş ama bana bu işlerin ismine özel kodlanarak bı kanal açılması ve musallat olabileceğini birisi söyledi kararsız kaldım fikri olanda yazarsa sevinirim teşekkür ederim şimdiden

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hz Süleyman değilsen küpesi, yüzüğü bilimum takılarını taşımanın faydası yok bence.. bu tür ayetli tılsımlı takılar kullandım, Ayetel Kürsi ve Cevşen etkili bir yere kadar, saldırıya uğrayacağım zamanlarda Cevşen kayboldu..
Tabi adına kodlanmış bir şekilde gelirse etkisi ne olur bilemem.. bundan sonra bu tür takılar kullanmak isteyeceğimi sanmıyorum, süs dışında.. kendin okumak gibisi yok.

Yazgıt

Kayıtlı Üye
Kurda 'neden ensen kalın' demişler, 'işimi kendim görürüm de ondan' demiş..
Benim anlamadığım bu duaların titreşimi veya enerjisi felan var diyemi tutuyor. Pek konuya hakim değilim sizin bilginiz var mı?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Benim anlamadığım bu duaların titreşimi veya enerjisi felan var diyemi tutuyor. Pek konuya hakim değilim sizin bilginiz var mı?
Evet hem ses frekansı duaların enerjisi hem de okuyan kişinin enerjisi.. Peygamber (a.s) 3 İhlas 1 Fatiha okur hasta iyileşir biz hatim indiririz belki ağrıları hafifler biraz o kadar.. Kişinin Allah katındaki makamı, enerji düzeyi belirleyici..

Yazgıt

Kayıtlı Üye
Evet hem ses frekansı duaların enerjisi hem de okuyan kişinin enerjisi.. Peygamber (a.s) 3 İhlas 1 Fatiha okur hasta iyileşir biz hatim indiririz belki ağrıları hafifler biraz o kadar.. Kişinin Allah katındaki makamı, enerji düzeyi belirleyici..
Teşekkürler, peki bu diğer inançlardada aynı mı?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Teşekkürler, peki bu diğer inançlardada aynı mı?
Bilmiyorum diğer inançları..
Ama şunu öğrendim süslümanlardan Allah her duamı kabul ediyor ne istediysem oldu diyenler kara büyü yapanlarmış.. öyle bu kesin kabul olur bunu oku Allah hemen istediğini verir diye okunacak bir dua yok, Allah peygamberlerini bile sınava tabi tutmuş, hiçbir şey altın tepside sunulmuyor.

Yazgıt

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum diğer inançları..
Ama şunu öğrendim süslümanlardan Allah her duamı kabul ediyor ne istediysem oldu diyenler kara büyü yapanlarmış.. öyle bu kesin kabul olur bunu oku Allah hemen istediğini verir diye okunacak bir dua yok, Allah peygamberlerini bile sınava tabi tutmuş, hiçbir şey altın tepside sunulmuyor.
Teşekkürler bilgi için

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Teşekkürler bilgi için
Kardeşim senin konu nu da okudum kesinlikle isme özel kodlamali yaptırma işin gerçekten ehli biri söyledi bana bunu kendin yapıp üstüne celceletuye veya başka istediğin şeyi okuyup enerjini ona geçirebilirmişsin ama kesinlikle diğer türlü kanal açıp musallat ediyorlarmış ben kendim yapacağım senin konuyu da gördüm yazıyım dedim

Yazgıt

Kayıtlı Üye
Kardeşim senin konu nu da okudum kesinlikle isme özel kodlamali yaptırma işin gerçekten ehli biri söyledi bana bunu kendin yapıp üstüne celceletuye veya başka istediğin şeyi okuyup enerjini ona geçirebilirmişsin ama kesinlikle diğer türlü kanal açıp musallat ediyorlarmış ben kendim yapacağım senin konuyu da gördüm yazıyım dedim
Yinede bence dikkatli olun bunlar biraz tehlikeli konular havas ilmine giriyor.

Esenlikler...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Süleyman mührü diye aşk ve sevgi üzerine yapılmış hatemlerin olduğu davut yıldızı çok satılıyor. Tamamen yanlıştır.

Süleyman tılsımları genostik kabaladan gelir. Bir tene mührü yok. Havvas da hz süleyman için olan çalışmalarda bir tane değildir.

Bir arkadaşımızın dediği gibi mesele mühür değil Süleyman olmakla ilgili. O yüzden okuyamadığınız ya da aldığınız kişinin bilgisine güvenmediğiniz sürece bu tür tılsımlar almaya dikkat edin.