Mum Büyüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Meraklıkedİ1

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben wiccan da değilim şimdiye kadar hiç büyü de yapmadım ama kendimi bildim bileli bu büyü işi beni hep cezbetmiştir.Elimde hiç kullanılmamış gri bir mum var ve bunla büyü yapmak istiyorum.Böyle basit bir büyü.aşk büyüsü filan değil ruhsal enerjisiyi arttıran 6. hissi güçlendiren tarzlarda bir büyü.Basit ama etkisi hissedebileceğim görebileceğim bir büyü yapmak istiorum.benim için ilk olucak mumla olmasa bile kolayca bulabileceğim malzemelerle bu tür bi büyü yapabileceğim bir bilgi yazabilir misiniz?

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Benim bu forumun moderatörlerinden aldığım tavsiyeye göre majisyen olmayan maji çalışması yapmamalı siz bilgi olarak yeterli misiniz ?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Wiccan olmanız gerekliliğini nereden çıkardınız?Veya her wiccanın büyü yaptığı kanısına neden vardınız?

İstediğiniz şey pek te büyü sayılmaz,ancak gri mumla olmaz.Gri nötralize bir renk. 6. his dediğiniz şey için çivit mavi veya mor kullanmalısınız. Her gece muma konsantre olup o eriyip bittikçe gücünüzün arttığını hayal edin.Alevi yayıldıkça 3.göz algı alanıızın genişlediğini,mum alevi etrafı aydınlattıkça göz perdenizin daha aralandığını.....çeşitlendirebilirsiniz örneği

kolay gelsin

Meraklıkedİ1

Kayıtlı Üye
Peki mum eriyip bitene kadar muma konsantre mi olmam gerekiyor yoksa belli bir süre mi konsantre olmam gerekiyor?
bir de böyle mum eriyip gittikçe bazı latince cümleler söyleyip mumdan gelen enerjisnin potansiyelini arttırma olanağı var mı?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Eriyip bitene kadar yapacaksanız her gün minik tea-lightın uygun renklisini kullanın. Bence büyük bir mum alıp her gece aynı mumla çalışın bir ay kadar da sürdürün. Türkçe telkin cümleleri de kurabilirsiniz kendi kendinize. Siz bu uygulamada kendi potansiyelinizi arttırmak ve açıiğa çıkarmak için uğraşıyorsunuz.Yok eğer bunu kullanıp, dönüştürüp bir yere yönlendirecek ve bunun için de ses majisini de ekleyecekseniz o zaman işin rengini değiştirirsiniz. O tarz bir uygulama isterseniz de araştırıp bulun, google'da bile çıkar karşınıza lakin siz ne derece başarılı olursunuz ve yapışacak şey ne derece size uygun olur bilemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...