muhabbet vefki

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Arkadaşım bu bir isim vefki kişiye özel değildir kasemi yoktur ve yahut zikir sayısı..Ama elbette ki islami kurallara uygun davranmanız abdestli olmanız gerekir.Vefki çizmeden önce 2 ya da 4 rekat namaz kılabilirsin.Vefki çizerken bir gül tütsüsü yakabilirsin.Elin her kağıda değidiğinde bir salavat getirebilirsin.Vefk ve havas gibi islami ilimler Allah'tan izin isteyerek yapılır gerisi sana kalmış..

samanyolu

Kayıtlı Üye
Anne adını bilmemek, elimizi kolumuzu bağlıyor. İmkanı yok, söylemez. Baba adı var. Yok mudur bunun başka çaresi?

samanyolu

Kayıtlı Üye
vefk uygulamasından sonra enerji birikimi için arındırmadan söz edilmiş. Su ile arındırma mıdır bu? Elektriği atmak gibi yani.

ruchan

Banlı Kullanıcı
bunları yazmakla iş bitmiyor. Vefkin yazılacağı zamanı tespit etmek , burca göre okumaları yapmak gibi ince noktaları var.

selenim

Banlı Kullanıcı
sanırım anne adı yerine havvadan doğma demek yeterli olabiliyor...

duygu35

Kayıtlı Üye
bu vefki tekrar denemeyi düşünüyorum..fakat üzerimde taşımam şartmı? ..ne kadar zaman içerisinde etkisi başlar ?sadece hazırlayıp taşımam mı gerekiyor bu kadar mı yani....

duygu35

Kayıtlı Üye
ayrıca bir şey daha bu vefte derecelerinin hizmtlileri yemin oluşturma ve görevlendirme gibi bir şey yapılıyormu...burada takıldım kaldım..yapınca gelişmeleri bildiricem bilen arkadaşlar cvp veririse sevinirim..tşk ler

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
ayrıca bir şey daha bu vefte derecelerinin hizmtlileri yemin oluşturma ve görevlendirme gibi bir şey yapılıyormu...burada takıldım kaldım..yapınca gelişmeleri bildiricem bilen arkadaşlar cvp veririse sevinirim..tşk ler
Bir önceki sayfada aysari(bakınız:122 numaralı mesaj) ve ikinci sayfada ise urumun(bakınız:16 numaralı mesaj) sordugunuz soru ile alakalı cevabı zaten var.Soru sormadan önce biraz dikkat etseniz,eğer gerçekten sorunuzun cevabı sayfa içerisinde yoksa sormanız bence çok daha mantıklı olur.

duygu35

Kayıtlı Üye
tşk ederim ilginize cvbınıza söylediğiniz sayfalara baktım...keşke bende anlıyabilseydim sormazdım..aykümüz düşük anlaşılan..

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Estağfurullah IQ nuz düşük falan demek istemedim.Peki o zaman elimden geldiğince açıklayayım
şeklinde sormuşsunuz.Ve benim size soyledigim 16 numaralı mesajda da urum demiş ki:
''bu o tür vevklerden toplam yada çıkarım söz konusu değil ve diikat edilirse vekte sadece sayılar yok harflerde var bunlar isim vefki o ismin gücü için yapılıyor ulvi hadim yada sulfi hadim yüklemesi olmadığı için kodlar yok''
Yani bu vekfin hizmetlileri yok.Görevlendirme falan yok.Umarım açıklayabilmişimdir.Eğer anlamadıysanız bir kez daha açıklamaya çalışırım.

duygu35

Kayıtlı Üye
anladım tekrar teşekkür ederim..sadece uygun şekilde hazırlanıp üzerimizde taşıyoruz olay bu yani..

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Evet kesinlikle öyle siz urumun tarifini verdiği gibi yazın ve üzerinizde taşıyın.Ben teşekkür ederim.

duygu35

Kayıtlı Üye
peki bişeydaha iligilenen ve uygulayan bir çok arkadaş var sanırım ..niçin olumlu cvp alamıyoruz..uyguladım ve neticesini gördüm mahiyetinde ...

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
duygu35 sizden rica ediyorum lutfen bu konuyu baştan yani 1. sayfadan itibaren bir okuyun.Bunun için IQ değil biraz sabır gerekli.Çünkü bu sorduğunuz sorunun cevabıda bu konu içerisinde bulunmaktadır.Ve arkadaşlarımız son derece güzel bir şekilde açıklamışlar.Ayrıca bu sayfada zaten cevaplandırılmış soruları tekrar tekrar cevaplamak sadece kirliliğe(gereksiz sorulara) neden olmakta.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Duygu35 siz denediniz ama eksik yaptığınız bişey olamazmı. Buradaki şeyler size safsata geliyorsa burda bulunma amacınızı anlamakta zorluk çekmekteyim. İnanmasanızda saygı duymak zorundasiniz. Bu sizi ilk uyarım. Diğer uyarımda ceza vermek zorunda kalacağım.

Ayrıca bunu deneyipte başarılı olan birçok kişi var. Eğer bunları yapmaya yetiniz ve yeteneğiniz yoksa başarısız olmanız olasıdır zaten.

duygu35

Kayıtlı Üye
bence siz bana saygı duyun fikrimi söyledim..niçin saldırgan bir yaklaşım içindesiniz...yanlış bir şey yazdığımı sanmıyorum..buda benim fikrim yani...bu sitede olma sebebim sadce vefk değilidir..çok güzel dualarımızda var..sonra kimde nevar bilemeyiz..benim de ciddi anlamda bdeneyimlerim var sizinlede paylaşmak isterdişm açıkcası..neyse..

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sevgili duygu35,

Bİlgi ve tecrübeleriniz bizim için değerli. Yanlız kullandığınız üslup konu için oldukça yanlış bu konuda sizi uyardım. Dil ve üslüpla ilgili tamamen. Saldırganlık burada bulunmamaktadir. Konunun tartışma yeri burası değildir. Bi rahatsızlığınız varsa özelden belirtiniz lütfen.

İyi çalışmalar...