muhabbet vefki

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bal mumu korumak içindir. Başına bişey gelmesin diye bal mumu ile kaplanmış bir büyü, mumun alınması ile bozulabilir. Mum kuruduktan sonra biraz uğraşla kırılıyor zaten.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Urum türkçe yazsam isimleri vefk çalışamaz mı yada isim yazmamışım da herkesi etkilemek için yapmışım gbi mi olur? Birşeyler ters tepmez değil mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
İsimleri arapça yazın, sitemizde vefkler bölümünde var zor bişey değil. Bu vefk isimsiz bir işe yaramaz. Herkesi etkilemek için olanlardan da değildir.

azrael

Kayıtlı Üye
peki normal mumla kaplasak olur mu acaba?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Havas ilmi geleneklere dayanır. Bu gelenek içinde öğretmen öğrecisinden öğrenir. Öğrenci ya da öğretmen astral varlıklardan öğrenir. Bu öğretimdeki bilgiler aynen korunur. (Astral varlıklardan öğrenme çok az olur yani herkesin başına gelmez). öÖzetle havas ilmini öğretenler bu şekilde olmasını uygun bulmuşlardır. Bizde onların izinden gidiyoruz.

Bal mumu ne işe yarar: sadece yapılan muskayı korumak içindir. Bal mumu bir çok işte suyun zarar vermemesini engellemek için kullanılır. Büyüye bir katkısı yoktur.

Ama yüz yıllardır büyüde kullanıldığı için astral planda bir titreşim değeri oluşturmuş olduğu için kullanılması son derece önemlidir.

Bal mumu çok kolay bulunan, kolay eriyen, kolay donan çok güzel kokan ve kolay şekil verilen en önemlisi doğal bir üründür. Bu tür bir ürünü kullanmak varken hiç bir değeri olmayan normal mum neden kullanılsın?

rüzgar

Banlı Kullanıcı
aşık etmek için vefk

aşağıdaki vefki safran ve gül suyu ile hazırlanmış mürekkep ile yazın isimler yazan yere arapça olarak aşık etmek istediğiniz kişinin adını ve anne adını yazın kağıdı ters cevirin bir daire çizin dairenin içine arapça olarak jendi isminizi ve anne isminizi yazın üçgen şeklinde katlayın bal mumu ile kaplayın yeşil bir bezle dikin ve göğsünüze yakın bir yerde taşıyın

muhabbet vefki

Vefk birinci hanesinin de 9856 olması gerekiyor. Kaynak yanılmıyorsam Bahril Maarif Şakkul arz. Çünkü orada bilinerek yanlış yazıldı.

dilem

Kayıtlı Üye
Ben yurt disinda yasiyorum ve burda herseyi tehmin edemiyorum. Mesela safran bulamadim. Çini mürekkebi olur mu?

Birde bir sorum daha olacak. Ben birinden bisey duydum acaba dogru mu diye merak ediyorum. Eger vefklerde bir harfi bile yanlis olursa cok kötü etkileri olabilirmis. Bende arapca yazmayi bilmiyorum ama bir sekilde bilen birinden bulmaya calisiyorum. Eger yanlis bisey yazarsam (farkinda olmadan) bunun etkisi ne olur mu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
çok kötü bişey olmaz negatif etki yapar aynında bozun sfram avrupada çok yaygın olarak üretilen bir bitki bulmama ihtimaliniz çoğu safran bize avrupadan geliyor özellikle en kaliteli safran fransada üretilenidir

dilem

Kayıtlı Üye
Anladim. O zaman Fransa'dan temin etmeye calisayim. Burasi kücük bir yer oldugu icin belki bu yuzden bulamamisimdir...

duygu35

Kayıtlı Üye
Yani bu vefkleri kim hazırlıyor ve sizler sunuyor bilmiyorum ama bunlar hazırlanması ve uygulanması zor şeyler. Herkesin harcı değil. Bunları insanlara sunuyorsunuz ve onlarda inanıp uyguluyor. Lütfen ters etkide yapabilir. Madem sunan kişi herkese özel hazırlasın öyle değil mi...

selenim

Banlı Kullanıcı
Urumhamatahayil burada anne ismini bilmiyorsak etkisini kaybeder mi?

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
yani bu vefkleri kim hazırlıyor ve sizler sunuyor bilmiyorum ama bunlar hazırlanması ve uygulanması zor şeyler ..herkesin harcı değil..bunları insanlara sunuyorsunuz .ve onlarda inanıp uyguluyor..lütfen ters etkide yapabilir....madem sunan kişi herkese özel hazırlasın öyle değilmi...

Bizde herkes bu tarifi alsın uygulasın demiyoruz ki ehil olmayan kimselerin yapmaması gerek elbette.Bunlar kişiye özel hazırlanan vefkler değil hadim hesaplaması da yok bu konuda yeteneği ve inancı olan biri yapabilir kimse elinize kalem kağıt alın aman ha bunları hemen yapın demiyor.

duygu35

Kayıtlı Üye
İyi hoşta niçin bu vekfleri alan arkadaşlar, işe yaradığını da yazmıyor...

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Çünkü henüz zamanı geçmemişse kimse yaptığı büyüden ballandıra ballandıra bahsetmez.Bunlar büyünün tutmamasına sebep olacak şeylerdendir..

duygu35

Kayıtlı Üye
Açıkcası ben yazılan vefklerden kişiye özel olmayan vefki denedim. Hatta iki kere ilk hazırladığım vefki üzerimde taşımama rağmen 3. günü ağırlık bastı. Hani şu karabasan dediğimiz, sabah kalkar kalmaz iptal ettim. Aradan zaman geçince tekrar denedim ve inanılmaz kötü hissettim kendimi. Kalbimi sıkıyordu sanki baş ağrısı yani onuda iptal ettim ve tekrar denemeyi asla düşünmüyorum. En güzeli dua etmek.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
açıkcası ben yazılan vefklerden kişiye özel olmayan vefki denedim..
hatta iki kere ilk hazırladığım vefki üzerimde taşımam rahmen 3 üncü ünü ağırlık bastı hani
şu karabasan dediğimiz sabah kalkar kalmaz iptal ettim..aradan zaman geçince tekrar denedim ve
inanılmaz kötü hissettim kendimi..kalbimi sıkıyordu sanki baş ağrısı yani onuda iptal ettim..ve tekara
denemeyi asla düşünmüyorum..en güzeli dua etmek ...herşeyden allahtannnnnnnn

iptal ettim tekrar denedim diyorsun peki arındırma yaptınmı üstünde enerj birikiminden dolayı ağırlık olabilir..

marmarisli48

Kayıtlı Üye
peki bu vefki yaptık diyelim hangi duaları ne yaparken okuyacagız bunu tam bilgilendirseniz olmazmı. tamam iyi hoş yapılısı anlatılmış ama nasıl uygulanacagı anlatılmamış hiç bişiy tam anlatılmıyor anlatılsada kimyapmak istiyosa yapsa herkesin kendi insiyatifi diye düşünüyorum saygılar