Melek Postası

majeste

Kayıtlı Üye
Ben de bekliyorum. Hangi dilekler için hangi meleklere mektup yazacağız?

Konu için de yer alıyor ama ben yine de buraya tekrar yazayım.(inşallah eksik ya da yanlışım olmaz)

Bolluk için,refah getirici meleklere;
Şifa için,şifa meleklerine;
Neşe için ,ruh hali geliştiricilere.
Büyük veya küçük mucizeler için ,mucize mühendislerine;
Yazabilirsiniz dileklerinizi..

darkangels

Banlı Kullanıcı
Hoş bir uygulamaymış ne kadar sürede dileğimiz gerçekleşir.Eğer gerçekleşmezse tekrar mı mektubu yazmalıyız yardımcı olabilirmisiniz bana ?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Hoş bir uygulamaymış ne kadar sürede dileğimiz gerçekleşir.Eğer gerçekleşmezse tekrar mı mektubu yazmalıyız yardımcı olabilirmisiniz bana ?

Yazıyı iyice okuduysanız, mektubu postaladığınızı düşünün diyor. Aradan uzun vakit geçmişse, hala dileğiniz yerine gelmediyse tekrar yazmanıza gerek yok, sadece niyetinizi içinizden tekrar geçirmeniz yeterlidir. Evren ve melekler sizin için çalışıyor olacaktır, ancak sabırlı olun. Bu tip çalışmalarda veya niyetlerde isteğinizi belirttikten sonra onu düşünmemeniz, serbest bırakmanız gerekir ki evren sizin adınıza çalışsın. Acaba olacak mı, işe yarayacak mı diye devamlı düşünürseniz, dileğinizi kafanızın içinde tutmuş olursunuz. Mektubu postalamayıp elinizde tutmakla aynı şeydir.
Sevgi ve ışıkla kalın:)

eveningsun

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı neredeyse, bir 15 yıl önce yapmıştım. Bir süre sonra, mektup kayboldu. Aradığım halde bulamadım. Daha sonra da zihnimden silindi. Yıllar sonra bir gün, sürpriz bir şekilde mektubu buldum. Okuduğumda tüm isteklerimin gerçekleştiğini, hayret içinde gördüm. Ama ne yazık ki istemeyi bilememişim. Ama önemli olan gerçekleşmesi. Hatta bir örnek vereyim. Beyaz bir araba istemiştim. İlk arabam beyazdı. Deneyimlediğim için, burada paylaşma ihtiyacı duydum sizlerle. Keşke herkes deneyimlerini anlatsa, fikir sahibi olsak. Konuyu görünce, gene bir mektup yazasım geldi. Yazdım ve postaladım. Herkesin hayrına olsun. Yeni mektubumdaki deneyimlerimi de paylaşırım sizinle...

Deist

Kayıtlı Üye
Şimdi bu konuyu, ben paylaşacaktım, iyi ki arama yapmışım. :) Emeğine sağlık.

gümüş

Kayıtlı Üye
özel bir yerden kasıt nedir?

Ve kendinizi,mektubu postalamaya hazır hissettiğinizde onu katlayıp,bir zarfa koyun.Onu sizin için kutsal yada önemli olan biryere koyun .(Ben kutsal kitapları tercih ediyorum).Böylelikle mektubunuzu gönderin ve onu tekrar zihninize gelinceye kadar unutun

denmiş yazıda, yani sizin için özel bir yer. Yastık altınız, sevdiğiniz bir kitabın arası, kullanılmayan bir vazonun içi, halı altı, baca içi, aklınıza gelen herhangi bir yer ama zarar görmeyeceği bir yer :)

Ben de yazacağım bu akşam, sormakla aklıma gelmesine vesile oldunuz, teşekkürler :)

duygu12345

Kayıtlı Üye
çok güzel yalnız size bir şey soracağım? mektubumu evde tutmasamda denize atsam veya balona bağlayıp uçursam gökyüzüne olur mu? çünkü evde bu tip şeyler saklamam ben mektup gibi :)

buyukaci

Kayıtlı Üye
''Örnek olarak,eğer bir kimseyi,o kişinin meleğine yazmak suretiyle sevgisel anlamda etkilemeye çalışıyorsanız,yapılacak en iyi şey onu koşulsuz bir sevgiyle kutsamak ve serbest bırakmaktır.'' bu kısmı anlamadım...yani bunu mektupta nasıl dile getirmeliyiz böyle bir dileğimiz varsa?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
''Örnek olarak,eğer bir kimseyi,o kişinin meleğine yazmak suretiyle sevgisel anlamda etkilemeye çalışıyorsanız,yapılacak en iyi şey onu koşulsuz bir sevgiyle kutsamak ve serbest bırakmaktır.'' bu kısmı anlamadım...yani bunu mektupta nasıl dile getirmeliyiz böyle bir dileğimiz varsa?

Yani o mektupta ona karşı sevgilerinizi tamamen dökerek onu etkilemek istediğinizi sevgi yolu ile o mektuba yazmanız lazım :) Kutsamak ve serbest bırakmak derken o mektupta etkilemek istediğiniz kişiyi sevgi yolu överek ona karşı duygularınızı kağıda dökerek onu etkilemek istediğinizi yazmanız lazım mektuba :) :)

nilay

Kayıtlı Üye
bazı dilekler için karşımızdaki kişinin en yüce meleğinden isteyin diyor. O kişi bu tarz konularla ilgi duymuyorsa mesela karşımızdaki kişin meleği burçlara göre mi belli olacak? nereden bilicez=)

[XTR] Similar Threads