Melek cagirma

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Bir yöntem belki anlarsın şahsen yapmadım. Ama nefsinden tamamen uzak ol. Salih amelli ol. Namaz'ını, Zikr'ini eksik etme dolayısıyla. Sanal alemden de uzak ol hepsi bir arada olur mu. Neden olmasın...
eyvallah kardeş sana katılmamak elde degil teşekkürler..sevgiyle selametle

Ori

Kayıtlı Üye
Melekler Allah'ın emirleri altındadır ve görüneceklerini sanmıyorum.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Melekler Allah'ın emirleri altındadır ve görüneceklerini sanmıyorum.

Gözükürler. Hadimler gözükür. Eğer tüm şartları yerine getirirseniz, eninde sonunda bir hadim (meleği) görürsünüz. Zordur ve sabır ister...

La-edri

Kayıtlı Üye
Ben birkere yakaza halinde birsey gördüm.Bir isik yumagi odamin duvarindan asagi dogru indi ben saskin saskin izliyordum, yere indiginde cok kisa boylu beyaz kiyafetler icinde bir bayana dönüstü.Tonton diye tabir etigimiz orta yasli bir bayan.
Ben ona saskin saskin bakiyordum, tam anlam verememistim olup bitene.
Kendi kendime icimden "Bu nedir " Diye geciriyordum. Telepatik bir halde o anlamisti beni,"Ben bir melegim" dedi. Ama ben endiseli idim (daha önce hep olumsuz seyler görüyordum cünki ve yeterince bu konudan dolayi canim sykkindi)
Kendimce dedimki, Allah'in selamini versem kesin cevab verir (Bir sey bildigimden degil cok bilgisizdim ve mantiken melek ise Allah'in selamina karsilik verir demistim)
Selamun aleykum dedim... Bakti cevap yok...Tekrarladim,cevap yok.
Sonra elini kaldirdi arkamda bulunan pencereye elini uzatti, o anda arka bahcede bulunan agactan onlarca yaprak düstü,ben izliyorum olayi.
Telepatik bir sekilde yani sessiz olarak dediki:"Düsen yapraklari görüyormusun ? Iste Siz insanoglullari böyle bir bir düseceksiniz, hayatiniz cok kisa acele et!"
Telepatikti konusmadan ben onu anliyor o beni anliyordu.O esnada cok üzüldüm kalbimi bir hüzün kapladi gayriihtiyari agliyordum.Dedim sen melek degilsin, tebessüm etti, öyle olsa idin Allah'in selamini selamsiz birakmaz idin...
Dediki;" Ben sana selam veremem istesemde veremem bundan simdilik men edildim,
Niye dedim (sanki o an inanmistim kabul etmistim onun bir melek oldugunu)
Korktum kendi halimden "niye" dedim agliyorum..
Sende kapkara bir sey var yapismis sana sen ondan kurtulmadigin süre sana selam vermem...Düsen yapraklari görüyormusun? Insanoglullari iste böyle bir bir düsecek,vaktiniz cok kisa acele et kurtul! diye tekrarladi ,yüzünde yogun bir huzur vardi...Ve yine bir isikyumagi halini alip yukseldi tavanda kayboldu...
Bu olay asla unutmayacagim olaylardan birisidir.Illede melek diyemem Allah bilir!
Ama söyledikleri icimde bir deprem etkisi birakmisti..
Bu olayi yaklasik 5 yil evvel yasadim, bundan önce ve sonrada cok sey yasadim ama o varligin bende biraktigi etkkiyi suan bile iliklerime kadar hiss edebiliyorum..

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Melekler sadece Allahın emrinde çalışırlar.Bu meleklere kainatta belirli görevler yüklenmiştir,görevini bırakıpta sizin çağrınıza gelmez ve gelen varlık ise alaycı bir cin olabilir.Koruyucu ve yazıcı meleklerde vardır.Fakat bunlar ne insanlara ne cinlere gözükürler veya iletişim kurar.

andrah

Kayıtlı Üye
Ben birkere yakaza halinde birsey gördüm.Bir isik yumagi odamin duvarindan asagi dogru indi ben saskin saskin izliyordum, yere indiginde cok kisa boylu beyaz kiyafetler icinde bir bayana dönüstü.Tonton diye tabir etigimiz orta yasli bir bayan.
Kendi kendime icimden "Bu nedir " Diye geciriyordum. Telepatik bir halde o anlamisti beni,"Ben bir melegim" dedi. Ama ben endiseli idim (daha önce hep olumsuz seyler görüyordum cünki ve yeterince bu konudan dolayi canim sykkindi)
Kendimce dedimki, Allah'in selamini versem kesin cevab verir (Bir sey bildigimden degil cok bilgisizdim ve mantiken melek ise Allah'in selamina karsilik verir demistim)
Sonra elini kaldirdi arkamda bulunan pencereye elini uzatti, o anda arka bahcede bulunan agactan onlarca yaprak düstü,ben izliyorum olayi.
Telepatik bir sekilde yani sessiz olarak dediki:"Düsen yapraklari görüyormusun ? Iste Siz insanoglullari böyle bir bir düseceksiniz, hayatiniz cok kisa acele et!"
Telepatikti konusmadan ben onu anliyor o beni anliyordu.O esnada cok üzüldüm kalbimi bir hüzün kapladi gayriihtiyari agliyordum.Dedim sen melek degilsin, tebessüm etti, öyle olsa idin Allah'in selamini selamsiz birakmaz idin...
Sende kapkara bir sey var yapismis sana sen ondan kurtulmadigin süre sana selam vermem...Düsen yapraklari görüyormusun? Insanoglullari iste böyle bir bir düsecek,vaktiniz cok kisa acele et kurtul! diye tekrarladi ,yüzünde yogun bir huzur vardi...Ve yine bir isikyumagi halini alip yukseldi tavanda kayboldu...
Bu olay asla unutmayacagim olaylardan birisidir.Illede melek diyemem Allah bilir!
Bu olayi yaklasik 5 yil evvel yasadim, bundan önce ve sonrada cok sey yasadim ama o varligin bende biraktigi etkkiyi suan bile iliklerime kadar hiss edebiliyorum..

buna benzer bir olay bende yaşadım ama sizin yaşadığınız kadar net değildi.Yaklaşık 1 sene önce idi 2 rekat allah rızası için namaz kılıp bir dilek dileyecektim,Duamı ettim dileğimi dilerken ağızım,uyuştu konuşamaz oldum bi süre boyunca kekeledim,kalbim sıkıştı,o sırada (dileğimin sonuna doğru) ruhbani (gelen varlığın iyi olduğunu biliyorum çünkü gözümü kapattığımda biri gözüme far tutuyormuş gibi ışıktan başka birşey göremiyordum) bir varlık geldi,kim geldi ne geldi tam olarak bilmiyorum ancak onun geldiğini hissetiğimde,aynı anda hem mutlu hemde korkmuş olduğumu biliyorum,(korku o kadar yoğunduki titreme başladım,İçimden;dileğim allahın gücüne gitti galba dedim ) dileğimi zor zor bitirdim oda ben dileğimi bitirir bitirmez gitti.Sonraki 3-4 ay işlerim hep rast gitti allahtan ne dilesem 2-3 gün içinde dileğim kabul oldu,üstümde muazzam bir hafiflik vardı ki bu da beni çok mutlu ediyordu...

rbr

Kayıtlı Üye
ya gerçekten çok seviyeli ve bilgi edinmek için süper bi site emeği geçen herkese teşekkürlerr..

KafKef06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yardımınız lazım . Aslında ben burda yeniyim 2 gün önce falan açtım bu hesabı hemen aklıma bir şey geldi .

Astral Seyahate Geçmek Mümkün mü ? Bir kaç teknik var ama ben bi türlü beceremedim .

Niyummy

Kayıtlı Üye
sana tavsiyem beki ikala erikli'nin yazmış olduqu kitabı oku.. O zaman demek istediğimi anLarsın:)

Sleza

Kayıtlı Üye
Selam ben de, bu konu hakkında birşey söylemek istiyorum. Ne yazık ki biz dünyadayız ve fiziksel bir beden içinde ruhlarımız var. melek kavramı hakkında yaptığım araştırmalarda şunu biliyorum ve herzaman savunmuşumdur.

2 tür melek vardır. 1. Tanrının ordusu, 2.Şeytanın
Tanrının ordusu olan melekler tanrı sözünü dinledikleri için tanrı yollamassa gitmezler birine görünmezler, çünkü onlar tanrıya itaat eder.
2. olan şeytanın ordusundaki melekler ise zaten şeytandandır ve siz kapı açtığınızda gelirler, çünkü onlar düşmüş melek(cinlerdir)

saygılar..

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Hadimleri anlarım da 4 büyük meleği görebileceğini zannedenler var. :)
Herşey ağızdan dökülecek zikir ile olmaz, bu işin metodunu usulünü bilen herşeyi yapar diyenler olacaktır. 4 büyük melekten bahsediyorum, gerçi evet biri mutlaka gelecek ama o da vazife amaçlı.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım

Size yapışan kapkara şey'den kastı tam olarak neydi acaba?

scLeng

Banlı Kullanıcı
Bu varlık olayları artık cok kucumsenıyor galıba cını hatta demonuda gectık sımdıde melek cagırma cıktı onlarda sırada zaten cagarsalarda gelsek dıyorlar.Kamıl velı bır ınsan olmanız lazım kı anca o zaman belki gorunurler dıkkat edın cagırırsanız demıyorum onlar ısterse allah lutfuyla kulunu mukafatlandırır.Melek cagırmayı bılıyormussun cagırıp tanısın o zaman lutfen bızıde deneyımınızden mahrum etmeyın :) emınım cının tekı gelıp dalgasını gecer eglenır gıder.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Evet baslıktanda anlasılabileceği gibi bir melekle tanışmak istiyorum.Herkes cinlere takmış kafayı ben kötülük değil iyilik yapmak için bir melekle tanışmak istiyorum bana yardım edebilecek olan varmı?

Meleklerin insanlar ve cinler gibi özgür iradeleri yoktur.Allah'ın emri dışında hareket edemezler.Pekçok evliyalara ve alimlere bile şeytanlar melek kılığında musallat olurken bizim gibi sıradan insanların meleklerle irtibat kurması söz konusu olamaz.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Şu cümleyi hiç kullanmak istemiyorum, ne zaman denk gelsem, "üstün ırk biziz,üstün ırk biziz" şeytanı haklı çıkartmayalım, kibirimize yenik düşmeyelim.

watcherboy

Banlı Kullanıcı
whitedemon kardeş Ayetel kürsiyi okuyunca zaten melek geliyor yatarken okursan senin yanına bir melek gelip seni sabah ezanına kadar koruyor biiznillahiteala...bir de Ayetel kürsi yi ikindiden sonra tenha bi yerde odanda da olabilir 41 defa okuyacaksın...bir de günahlara girmemek şartıyla...hertürlü günahdan koruyacaksın kendini...

[XTR] Similar Threads