Melek Çağırdım..

AJA

Elit Üye
Arkadaşlar, gerçekten anlayamıyor ve bir anlam veremiyorum.
İki gündür forumda, komünist avatarı ve ateizm propagandası yapan imzasıyla, her mesajında hakaret ve her mesajında dalga geçme bulunan, terörü savunan ve iki gündür forumda düzen falan bırakmayan kişi nasıl daha banlanmadı? Moderatörler nerede?

Ben de anIayamadım sizinIe aynı fikirdeyim the imam.Mod arkadaşlara ben de dahiI bir çok kişi rahatsızIıgımızı beIirtmemize ragmen haIa ses seda yok.

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Mesajlarını tek tek şikayet ettim, konulara yazdım, hala banlamadılar.
Şimdi de moderatörlere ö.m atmayı düşünüyorum. Forumdaki herkes rahatsız oluyor ama niye hala moderatörler banlamıyor bu kişiyi anlamadım.

Bullshit

Banlı Kullanıcı
Sakın olun arkadaslar, her seyin bir çözümü vardır. Moderator arkadaşların konuyu iyice araştırıp sonuca çıkaracağından eminim.

güneşdeniz

Kayıtlı Üye
Ben size durumu açıklayayım. Çağırdığını iddia eden arkadaş ya kendi hayali dunyasını kurmuş ya kafayı sıyırmış ya da saçma hikayeler yazarak insanları meşgul ediyor. Ben birinci olasılık üzerinde duruyorum.

Sadece bir ışık oyunu veya golgeydi o gördüğün veyahut kafanın içerenlerin bir şey sana oyun oynamış. 700 kere bir kelime zikr edip, büyük bir beklenti icine girersen sana bir değil bin melek görünür. Psikolojik olarak görürsün yani.

susmayı denedim ama susamayacağım artık. arkadaş sadece paylaşmış, onu incitmek hakkını kimden alıyorsunuz siz?kimseye kafayı sıyırmış demek yada inandığı durumlar için saçma yorumunu yapmak sizin haddinize değil. ister psikolojik olarak kendi yanılsaması, ister cin görmüş ister melek görmüş bunlardan size ne? fikriniz varsa söyleyin yoksa ne yapacağınızıda ben anlatmayayım

Adarr

Kayıtlı Üye
Arkadaslar konu dagiliyor lutfen bu mesaj altinda bunlari konusmayalim. Gelin hepimiz hassas davranalim herkesin fikrine saygi gosterip bu mesajdan sonra konu ile ilgili yorumlar uretelim yoksa kilitlenir ve biz de onemli bir tecrubeden mahrum kaliriz.

Sayin @Ruh neredesiniz son durum nedir bekliyoruz :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben hala melek olmadığı düşüncesindeyim :) Bence o bi cin di :)

AJA

Elit Üye
Sayın ruh arkadaşımız en son 6. ayda giris yapmış sanırım.Konu iIe geIişmeIeri ugrarsa anIatabiIir :)

GANİ

Kayıtlı Üye
Her zaman bir yardımcı varlığım olmasını çok isterdim.
Hep cin çağırmayı düşünürdüm , korkardım.
Biraz araştırdıkdan sonra melekde çağrılabildiğini öğrendim.

İsra suresinin bir parça sözünü okudum.
O sözü 200 kere zikir yaptım.

Tam yapamıyorum diye üzülürken..Odama bilgisayarın başına gittim.

Işık renginde uzun boylu hafif havada uçan bir varlık gördüm.

Odadan odaya hıphızlı bir şekilde gitti.Onu hissettim.
Tüylerim diken diken oldu.Kalbim hızlandı.
2 saniyede ortalıkdan kayboldu.

Sabah uyandığımda üstümde ağırlık oldu biraz.

Bugün aynısını 100 kere daha okudum

İnşallah dua'm kabul olur.

40 gün devam ettiricem.
yaptığın şey tam anlamıyla o süredeki o ayetin hüddamını cağırmaktır yanlız hüddam sadece ulvilere ulvi maksatlarla yardımcı olur dikkatli olmanı tavsiye edeceğim cin olmasın gelen sıkıntı yapar yoksa sonra kovmak içinde bi dünya okuma gerekebilir kaçıncı ayetleri hangi terkible okuyorsun az açarsan memnun olacağım

Salaman

Banlı Kullanıcı
bana göre o bir cindi ama iyi ama kötü bişler görmüş işte ışık fialn geç bunları şeytan her şeyin kılığında görünür 1 kişi haricinde bene gördüm o ışıklardan bii okumadan hemde hatta beni uyandırdı okula geç kalıyordum gece önümü fener gibi aydınlatılar her adımımda bir ışık vardı ama MAVİ bu renge dkkat edin 2 taneydiler tabi sonra bazı yolalrla def ettim :)

nsnnsn

Kayıtlı Üye
mavi ışık kötümü... Beyaz ışıklar görüyorum ama bazen mavide oluyor. Ne olabilir

Monarcas

Kayıtlı Üye
Gene sapmış konu.... Gene bir insanın yaşadıkları diğerlerinin içine dert olmuş, şikayet etmeler, kelle istemeler.. Her konuda yalan söylüyor bu adam inanmayın diyen tiplerden iğreniyorum..

neoxi

Kayıtlı Üye
buz mavizi...dışı beyaza kaçan..orta derecesi birazdaha mavi olan..saydam bi enerji kütlesi... CİN ...