Medyum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bilirsiniz bazılarınız rüyamda geleceğimden parçaları gerçekken yaşıyormuş gibi görüyorum ayrıca hislerim beni bir şey olacağı zaman uyarıyor.Ben bir konuyu okurken medyumlar yeri dikatimi çekti ve çoğu şey bana uyuyordu ben direk karar vermeden size sorayım dedim sizce medyum muyum?

donzula

Kayıtlı Üye
Gelecekten görüler almanın bir çok yolu vardır. Yani farklı tanımlara da uyuyor gibi geldi ancak yaşadığınız bu durumların tahminimce bir yeteneğe bağlanıcağı kesin. Kendinize uygun olanı seçip hiç çalışma yaptınız mı ?

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Zihin yolculuğunu tavsiye ederim eğer böyle bi yeteneğiniz varsa zihin yolculuğunda daha çabuk başarılı ola bilirsiniz.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Zihin yolculuğunu tavsiye ederim eğer böyle bi yeteneğiniz varsa zihin yolculuğunda daha çabuk başarılı ola bilirsiniz.

Bu dikkatimi çekti bununla alakalı en doğru yolu gösterecek bir uygulama varmıdır sevgili misara ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bilirsiniz bazılarınız rüyamda geleceğimden parçaları gerçekken yaşıyormuş gibi görüyorum ayrıca hislerim beni bir şey olacağı zaman uyarıyor.Ben bir konuyu okurken medyumlar yeri dikatimi çekti ve çoğu şey bana uyuyordu ben direk karar vermeden size sorayım dedim sizce medyum muyum?
Medyumluk özellileri taşıyıp taşımadığınızı en doğru başkalarının hayatında test edebilirsiniz.Yabancı kişilerin üzerine tahminlerde bulunmaya çalışın eğer ki falcılık diyorsanız çevrenize tarot,kahve gibi fallar bakarak ne derece durugörü sahibi olduğunuz konusunda fikir edinebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...